Mare de Haas schiet zaalvoetballers De Molenhoek naar overwinning J €29,- 38 SPORT EXTRA VOORDEEL PREMIE KOOP! Eliana Adrianna Maria lezersprijs Margherita Giuseppina lezersprijs 39,- FZcl FC Twente bindt Corona tot 2018 FC Twente heeft het contract van Jesus Corona met een jaar verlengd tot medio 2018. De Mexicaanse middenvelder kwam in 2013 over van Monter rey in zijn thuisland en speel de sindsdien 26 eredivisiewed strijden voor de Tukkers, waar in hij vijf keer scoorde. Ook speelde hij vijf duels voor de beloften in de eerste divisie. Hier scoorde hij twee keer. Trainer Alfred Schreuder is blij dat de eenmalig international langer aan Enschede verbon den is. „Het is een speler waar je als supporter voor naar het stadion komt." 'Qatar gaf miljoenen aan bobo's Afrika' De organisatie van het WK 2022 in Qatar heeft Afrikaanse voetbalfunctionarissen omge kocht in ruil voor hun stem. Dat zegt Phaedra Almajid, voor malig persvoorlichtster van het organisatiecomité in een inter view met het tijdschrift France Football. In januari 2010 zou Qatar met meerdere Afrikanen hebben af gesproken in een hotel in de Angolese hoofdstad Luanda. „Ach, een miljoen dollar... Waarom niet anderhalf mil joen?" zou een Afrikaan heb ben gereageerd op het Qatarese voorstel, waarna de deal snel beklonken was." Megacontract voor tennisbond WTA De internationale bond voor tennissters (WTA) heeft een megadeal afgesloten met het di gitale mediaplatform Perform. Het gaat om een contract voor tien jaar, dat de vrouwen-ten- nisbond een bedrag van ruim een half miljard dollar oplevert (425 miljoen euro). De nieuwe mediapartner gaat vanaf 2017 onder meer alle partijen in het enkelspel op de WTA-Tour live uitzenden. Dat zijn jaarlijks on geveer tweeduizend wedstrij den in de hoofdschema's van al le WTA-toernooien, plus de halve finales en finales in het dubbelspel. Van Geyt stunt maar strandt toch Ronald van Geyt uit Hans- weert miste de volgende kwali ficatieronde in het wereldbe kertoernooi driebanden in Egypte op een haar. Hij verras te met zijn overwinning op de Fransman Pierre Soumagne. Soumagne (27) is veelvoudig Frans en Europees kampioen in klassieke spelsoorten als li- bre, kader en bandstoten. Na dat Van Geyt eerst verloor van de Turk Haluk Kara (25-30) ver sloeg hij Soumagne met 30-24. Omdat Soumagne Kara in slechts 18 beurten versloeg, gaat de Fransman toch verder. Sylvia Eckel verloor twee keer en werd ook uitgeschakeld. Titelkandidaten Tencezaman (5-2-zege op D'Ouwe Brug/ Out- okompu) en T-Tel (9-3-winst op LimeWorkx/ 't Keldertje) maak ten geen fouten. De Boemel boek te een magere 2-1-zege op Van Kouteren. Smit Sportprijzen won met dezelfde cijfers (2-1) van Wentzler Pauwels. Du Commerce Bodyline was te sterk (7-4) voor Baderie Dam. De Molenhoek-OQ_ Value 5-4 (2-1): Een spannend duel. De Mo lenhoek legde vlak na rust de ba sis voor de winst. Toen liep men uit naar een riante 5-2-voor- sprong. Maar O Value gaf zich niet zomaar gewonnen. Twee mi nuten voor tijd brachten de Axel aars de marge terug tot één tref fer: 5-4. De Molenhoek bleef ech ter overeind. Mare de Haas blonk bij de Hoekse ploeg uit met vier treffers. 3-9 (2-3): Voor de rust mocht Li meWorkx hopen op een goed re sultaat, maar in de tweede helft stelde T-Tel orde op zaken. De thuisclub kwam er niet meer aan te pas. De nummer twee van de eerste klasse liep uit naar een rui me 9-3-zege. De Boemel- Van Kouteren 2-1 (1-0): De uitslag doet anders ver moeden, maar het was eenrich tingsverkeer. De Boemel stuitte op een muur van verdedigers bij de Terneuzenaren. Randy Lauret zag voor rust een opening. De mi nimale voorsprong werd daarna teniet gedaan door een treffer van Jeffrey Haver, waarna Robin Cor- nelissen voor de Axelaars de wed strijd besliste: 2-1. Doelpuntenmakers. De Boemel: Ran dy Lauret, Robin Cornelissen beiden 1Van Kouteren: Jeffrey Haver 1 Tencezaman-D'Ouwe Brug/ Out- okompu 5-2 (2-2): De Hulsten aren begonnen aarzelend aan het duel. D'Ouwe Brug kende een goede start en was voor rust ge lijkwaardig aan de koploper. De tweede helft ging Tencezaman in een hogere versnelling spelen. Er werd telkens goed druk gezet op de tegenstander. Dat resulteerde nog in drie treffers, terwijl de Sas- senaren het doel niet meer kon den vinden. Smit Sportprijzen-Wentzler Pauwels 2-1 (1-0): De wedstrijd was ondanks het gebrek aan doel punten best het aanzien waard. Beide ploegen waren slordig in de afwerking en hadden ook wel pech met schoten tegen paal en lat. Smit Sportprijzen trok aan het langste eind. Du Commerce Bodyline-Bade- rie Dam 7-4 (3-1). Bij Baderie Dam blijft het kwakkelen gebla zen. Het betekende opnieuw ver lies voor de ploeg van coach Peter van Leemput, die het lek nog niet boven heeft. Du Commerce kwam niet echt in de problemen en wist door onder meer vier tref fers van de alerte aanvaller Jelmer Dingemanse de winst naar zich toe te halen. elders ££5^ lezersprijs 29,- elders lezersprijs 59,- elders Het JuwelenHuys elders lezersprijs 49,- elders €J45^ elders j&f lezersprijs 14,95 Het JuwelenHuys Bestelbon ENSCHEDE LUANDA MIAMI HURGHADA door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoetballers van De Molenhoek doen in de eer ste klasse Zeeuws-Vlaanderen na de 5-4-overwinning tegen OQ Va lue mee voor een plaats in de subtop. De man van de wedstrijd was Mare de Haas, die vier keer scoorde voor de Hoekse ploeg. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: Mare de Haas 4, Thijs de Blaeij 1OQ Value: Ben Ongenae 2, Titiano Staes, Steven Ockeloen beiden 1 Limeworkx/ 't Keldertje-T-Tel Doelpuntenmakers. LimeWorkx: Wilco van Waes Jordi Huitema, Mike Stenzei allen 1T-Tel: Can Kiran 4, Mo Kilic, Sezer Coban beiden 2, Yassi- ne Benali 1. Doelpuntenmakers. Tencezaman: Maik de Wolf, Jonas Roels beiden 2, Angelo Verbraeken 1. D'Ouwe Brug: Kenneth van Zeele, Stijn Eggermont beiden 1 Doelpuntenmakers. Smit Sportprij zen: Remy de Die, Tim Louwiesse bei den 1 Wentzler Pauwels: Martijn van Passel 1. Doelpuntenmakers. Du Commerce: Jelmer Dingemanse 4, Bauke Boon 2, Matthieu Kreuze 1 Baderie Dam: Peter Hamelink, Marco de Putter, Erik Loof, Ronald de Kok allen 1. Tijdloze strak vormgegeven zilveren armband 6 mm breed met dopsluiting. Een sieraad dat zich makkelijk laat combineren. Luxe zilveren rinkelarmband met bijzondere schakels en een sierlijk slot. Lengte 21 cm. Armband van warm glanzende zoetwater parels met luxe zilveren slot. Lengte ca 20 cm. Ideaal te combineren met collier Margherita. Sinds 1919 worden door de zilversmeden van het JuwelenHuys sieraden gefabriceerd. Met groot vakmanschap, hoogwaardige materialen als Sterling zilver, flonkerende zirkonia's en zacht glanzende parels. Exclusief en uiterst aantrekkelijk geprijsd. U kunt als lezer van de krant rechtstreeks van de fabriek kopen met enorm voordeel. Ideaal om en voor de feestdagen iemand te verwennen of gewoon voor jezelf. Waardevol zoetwater parelcollier met luxe zilveren slot. Lengte ca 50 cm Charmante zilveren creolen met scharnier en flonkerende cubic zirkonia. J Ja, ik bestel de premiekoop graag mee. Bestel nu mee: PREMIEKOOP! Als u nu bestelt kunt u deze zilveren oorcreolen ter waarde van 79,95 voor slechts 14,95 thuisbezorgd krijgen. x armband x armband x armband Eliana Adrianna Maria nu 29,- nu 59,- nu 29,- x collier x creolen Margherita Giuseppina nu 49,- nu 39,- Voornaam: Achternaam: Straat nr: Plaats: Postcode: Telefoon: E-mail: Handtekening: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag 4,95 verzenkosten* te incasseren van: IBAN: Vragen? Bel 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurttot 5 werkdagen. *Bij een online bestelling betaalt u geen administratiekosten. Lees de overige voorwaarden op www.bd.nl/webwinkel Stuur deze bon in een gefrankeerde envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75