mm-n.V- 24 Maanden 50% korting en de iPhone 4s twv €399.- Meci zoekt een nieuw baasje dat net als zij 'prettig gestoord' is Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc 26 ZEELAND THEATERFESTIVAL oi^fkfe^x iï van £40> voor 1 - 3 - - UITGELATEN In Uitgelaten zet de krant elke week een hond in het zonnetje die in een dierenasdiel met smart wacht op een nieuw baasje. Vandaag: Meci uit het dierenasiel in Vlissingen. Volgende week leest u of zij een nieuw huis heeft ge vonden. De twee jaar oude Meci, een kruising tussen een boxer en een staf ford, springt enthou siast tegen de tralies van haar hok. Haar staart zwiept alle kan ten op, ze laat direct haar vrolijke karakter zien. Als de jonge hond naar buiten mag, is ze niet meer te houden, ze springt en rent alle kanten op. Ze trekt aan de riem in een poging de verzorgster van het asiel mee te laten doen. Zodra ze een ande re hond ziet, wil ze maar één ding: spelen. De energie spat van haar af. Je moet geen last hebben van een slechte conditie als je met haar naar buiten gaat. Ze geniet zicht baar van ieder moment dat ze haar ding kan doen. En dat is lek ker druk zijn. Ze luistert wel naar haar verzorgster, ze zit netjes na een commando. Maar als ze even afgeleid is, wil ze weer rennen, springen en vliegen. Op straat gaat Meci graag met an dere honden om, maar ze houdt het meest van haar eigen baasje. Die wil ze dan ook het liefst voor zichzelf houden, ze is een tikkel- Op straat gaat Meci graag met andere honden om, maar ze houdt het meest van haar eigen baasje tje jaloers. Meci wil mee als haar baasje weggaat. Ze houdt er niet van om alleen te zijn. Meci maakt gemakkelijk vrien den, het duurt niet lang voordat ze zich aan iemand heeft gehecht. Gezelligheid is erg belangrijk voor haar. Dat laat haar vrolijke ka rakter zien. Ze houdt erg van kinderen omdat die net als zij vrolijk zijn, alleen vergeet Meci weieens dat ze zo speels is. Daarom zijn kinderen onder de tien jaar eigenlijk nog te klein en te jong om met haar te spelen. Als de wandeling weer richting het asiel gaat, springt Meci nog maar eens in het rond. Alsof ze wil zeggen: „Is het nu al afgelo pen? Ik wil nog wel een half uur tje hoor." De jonge boxer wordt in een paar woorden door de medewerkster van het asiel beschreven als een onbehouwen, speelse prethond. En dat is wat Meci ook zoekt in een baasje. Iemand die net als zij lekker enthousiast en actief is. Een baasje waarbij ze haar ener gie kwijt kan en die net als zij 'prettig gestoord is.' De hond van vorige week De negenjarige Shar-Pei Bruno uit het dierenasiel in Goes heeft nog geen nieuw baasje gevonden. Er zijn wel mensen geweest die hem misschien in huis willen ne men. Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant Ander toestel of goedkoper abonnement? Kijk op de website! Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 <e 0,45 per gesprek) Nu nog verder in prijs verlaagd! Vodafone Voordeel Web ,-v-" -v>k- Qan#Citi!»f Meci foto Ruben Oreel door Remi Mesu Scène uit 'Snow White and the 7 breakers'foto Danstheater AYA MIN SMS INTERNET VAN VOOR TOESTEL 180MIN 120SMS 300MB £4tT> €20.- €0.' 240MIN 180SMS 400MB Ê45> €22.50 €0.' 360MIN 240SMS 400MB &3SI- €27.50 €0.' Een actieabonnement heeft een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen C30,- en de bezorgkosten zijn gratis. Actie geldig tot minimaal 20-12-2014 en alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk-of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 73