Alles bij elkaar krijgen is nog best pittig WERKEN 21 DE UITDAGING In De Uitdaging vertelt elke week iemand, aan de hand van vijf vragen, over zijn of haar werk. Wat is het voor werk? Wat geeft voldoening en waar ligt de grootste uitdaging? Vandaag: Marieke Meijer, regisseur amateurtheater, foto Ruben Oreel Waaruit bestaat uw werk? Op dit moment regisseer ik toneelvoor stelling 'Heksie', die op 20 december in premiere moet gaan bij het Middel burgs Minitheater. Als regisseur be denk je alles: hoe het decor eruit moet zien, met welke intentie een acteur zijn personage moet spelen, wat voor doel een scène heeft, wat wil je aan het pu bliek laten zien... Hoe bent u in deze baan terechtgekomen? Ik ben eigenlijk al mijn leven lang be zig met theater. Ik volgde vroeger al workshops theater, en heb ook een een jarige opleiding regie gedaan. Ik heb een aantal eenakters geregisseerd, en vervolgens ben ik gevraagd om deze fa milievoorstelling te regisseren. Waar haalt u de meeste voldoening uit? Dat je met een groep iets creëert op het podium waar het publiek van geniet en mee kan meeleven. Het is gewoon heel leuk om samen, als groep, een proces te beginnen waarbij iedereen eigen in breng kan leveren, en zo steeds een stapje verder te komen. Dat is een heel leuk en interessant proces. Wat is het leukste aspect aan dit werk? Op de vloer met de spelers aan het werk zijn en mensen zelfvertrouwen te geven, mensen helpen te spelen en zelf beter te worden. En uiteindelijk zo een hele voorstelling te creëren. Wat is de grootste uitdaging in uw werk? Om uiteindelijk, als de repetitieperiode er bijna op zit, alles bij elkaar te krijgen: geluid, licht, spel, decor... Zeker in dit stuk is dat soms pittig. Er wordt bijvoor beeld veel getoverd: ineens komt ergens een bos bloemen vandaan: hoe doe je dat? En dan is er veel zingen, lichtwisse ling, decorwisselingen... Dat moet alle maal kloppen! panelen, opgebouwd uit aluminium plaatwerk, isolatie materiaal, een houtwerk interieur en verbindingslatten. Bij elk merk is het anders, daarom zijn onze technici fabrieksopgeleid en worden ze twee keer per jaar bijgeschoold. Het is een specialiteit die je niet zomaar onder de knie hebt." Bijna alle verzekeringsmaatschappijen hebben Caravanlife Gorter benoemd tot schadeherstel- partner voor Zeeland, dus het zit wel goed. Be trouwbaarheid, kwaliteit, garantie en service is al sinds jaar en dag een uitgangspunt voor Cara vanlife Gorter. De zaak is een Bovag-kampeer- bedrijf. Sinds 24 november dit jaar is Siewert Gorter ook de landelijke voorzitter van de Bo- vag branchegroep Camper en Caravan. „Bovag Camper en Caravan lanceert een keurmerk TIPS HINTS voor schadeherstel (Erkend schadespecialist) omdat steeds meer partijen van buiten de sec tor zich in het toch specialistische schadeher stel van caravans en kampeerauto's begeven. Caravanlife Gorter is als kampeerspecialist aan gesloten bij Viva kamperen. Een landelijk dek kend netwerk van samenwerkende caravan en camperspecialisten en een platform voor de sec tor. ZATERDAG 6 DECEMBER 2014 middelburgsminitheater.nl zonder zorgen foto Marcelle Davidse Caravanlife Gorter is in 1992 in 's-Gravenpol- der begonnen. De bedrijfsvorm is een B.V. Het bedrijf heeft gemiddeld 50 nieuwe en 60 gebruikte caravans op voorraad. Al vanaf 3500 euro heb je gebruikte caravan met Bovag-garantie. Een goede gebruikte caravan heb je vanaf zo'n 100 euro kosten per maand. In Zeeland zijn er rond de 12.000 caravans en zo'n 600 tot 700 kampeerauto's. Caravanlife Gorter heeft 16 mensen in dienst, waarvan 3 parttimers en 3 zaterdaghulpen. Directeur en eigenaar Siewert Gorter is sinds 24 november dit jaar de landelijke voorzitter van de Bovag branchegroep Camper en Cara van. In het verleden was hij al voorzitter van de kwaliteitscomissie, vervulde hij de functie van penningmeester en was hij lid van het be stuur branchegroep Camper en Caravan. Caravanlife Gorter heeft ook 8 caravans voor verhuur beschikbaar. De branchegroep Camper en Caravan heeft 305 leden. www.caravanlife.nl Lezers van de KCK stemmen Caravanlife Gorter al zes jaar op rij in de top 10 van beste caravanbe- drijven. Het geheim? Eigenaar en eigenaar Siewert Gorter: „Wij gaan een relatie aan met onze klan ten, je bent hier geen nummer."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23