PZC vrijdag 5 december 2014 Alles anders in Colijnsplaat PAGINA 2 EN 3 Van 'verschrikkelijk' naar vakantiewoning PAGINA 4 EN 5 Magische kerst Tover in een handomdraai een stralende kerstboom op de voordeur, met de nieuwe deurkerstboom van Fairybell. Hij bestaat uit 120 energiezui nige ledlampjes in driehoeki ge vorm met verstelbare elas tieken en bevestigingsbanden. Hierdoor past hij op elke deur. Het geheel zit stevig vast, zo dat de boom bestand is tegen wind. Na gebruik neemt hij zeer weinig plek in. De deur kerstboom kost 49,95 euro. Fairybell levert ook lampjes voor in de vlaggenmast. Daar mee kan een imposante kerst boom worden gevormd. Kaarslicht Zorg voor een gastvrij onthaal bij de entree van het huis met echt kaarslicht. Een stevige lantaarn is sfeervol en veilig. Zoals de Borrby-lantaarn van Ikea. Deze stoere lantaarn is geschikt voor binnen en bui ten. Hij biedt plaats aan een stevige stompkaars die uren brandt. Ikea levert Borrby als plat pakketje, inclusief glazen plaatjes. Je zet hem in een handomdraai in elkaar. Hij is verkrijgbaar in twee formaten in de tinten zwart en wit. Prijs: vanaf 6,99 euro. Lopend vuurtje Koken op een kampvuur heeft iets romantisch. Hele maal als je er ook nog lekkere hapjes op kunt bereiden. De nieuwe driepoot van Barbe- cook is speciaal ontwikkeld voor liefhebbers van het bui tenleven. Hang een barbecue- pan, braadrooster of sudder- pot aan de driepoot boven het knapperend haardvuur en je combineert de gezelligheid van een kampvuur en een (kerst)diner. Ook een aanra der voor oudejaarsavond. Prijs: 102,45 euro. Hoewel we met Kerstmis vooral de gezelligheid binnen zoeken, mag het buiten best een beetje extra mooi worden aangekleed. Een warm welkom in de kersttuin van 2014. Huisje, boompje... feestje Groenblijvende boom pjes zijn ideaal om de feestvreugde in de tuin te verhogen. Je hebt er zelfs geen groene vin gers voor nodig. Kies een miniboompje, zet hem in een mooie bloempot of emmer bij de voordeur of plant hem in de tuin. Dat kan zo lang de grond niet is bevroren. Een paar lampjes of een snoer vogelvoer erin en het plaatje is compleet. Kies uit een kleine fijnspar, dwergcipres, jeneverbes, witte spar of levensboom. Die zijn bij vrijwel elk tuin centrum te koop. Wonen www.fairybell.nl www.ikea.com www.barbecook.com reageren? wonen@depersdienst.nl Een warm welkom door Suzanne Dijkstra foto's DesignPress www.mooiwatplanten- doen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 82