Draaibrug 61, Draaibrug WONEN 5 Steintjeskreek 25, Sint Philipsland €164.500 Willem de Zwijgerlaan 2, Axel €172.500 VRIJDAG 5 DECEMBER 2014 Goed onderhouden mo derne hoekwoning (5 kamers) met berging, erf en tuin. Bouwjaar 1985. Gelegen in de buurtschap Anna Jaco- bapolder nabij school, sportveld en polder, op een steenworp afstand van waterrecreatie. Voor- en achtertuin met onder meer terras, sierbestrating en achter uitgang. Inhoud 280 m3, woonoppervlakte 98 m2, perceeloppervlakte 169 m2. Royale hoekwoning (5 kamers) met garage en leuke tuin. Rustige woonlocatie met op loopafstand voorzienin gen als supermarkt, sportschool, biblio theek en openbaar ver voer. Het huis heeft rondom rolluiken en zonwering op de bega ne grond. De slaapka mers hebben laminaat- vloeren. Inhoud: 340 m3, woonoppervlakte 105 m2, perceelopper vlakte 115 m2. van bomen uit het dorp Iris van de Kerkhove: „Alleen al het opknappen van de tuin was een grote klus. Het was compleet verwilderd." Wat kostte de verbouwing? Die vraag is moeilijk te beantwoorden. We doen alles zelf of met hulp van vrienden en bekenden. Ook hergebrui ken we veel materialen die we uit het huis gesloopt hebben opnieuw, zoals de bakstenen uit de binnenmuren, die we voor de aanbouw aan de achter kant gebruikten. Hoe lang duurt de verbouwing? We startten bij de koop, tien jaar gele den. Eerst zorgden we dat de buiten kant in orde was, nu werken we zeker nog drie jaar op het gemak aan de bin nenkant. Wanneer is de verbouwing uitge voerd? Het is onze hobby. Op vrije momen ten, dus. „Zelf heb ik de originele voordeur opgeknapt. De originele luiken van de voorramen zijn ook al klaar, maar die moeten er nog in gehangen worden. Zo wordt het huis stukje bij beetje helemaal hoe we het uiteindelijk willen hebben." „Toen wij het kochten, stond het al zo'n tien jaar leeg. De staat van onderhoud was verschrikkelijk." ièSS»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 28