Bij identiteitsfraude altijd aangifte doen bij politie Zoektocht in Het Zwin naar vermiste man berco ZEEUWS-VLAANDEREN 29 Zwarte Pietenloop door Hulst Moordverdachte blijft in de cel De 6o-jarige man uit Oost burg die in Vlaanderen vast zit wegens de moord op Daisy Vergrote in Zeebrug- ge, blijft nog minstens drie maanden in de cel. Het le venloze lichaam van Vergro te werd in juli op het strand bij Zeebrugge gevonden. Ze bleek te zijn gewurgd. De verdachte, een man van Egyptische afkomst, is de voormalige vriend van het slachtoffer. Hij werd drie da gen na de moord opgepakt. Medicijngebruik en diabetes besproken De Terneuzense apothekers Klaassen en Tiemessen ge ven vanavond informatie over 'medicijnen en diabe tes'. Op uitnodiging van de Diabetesvereniging vertel len ze diabetici welke medi cijnen ze het beste op welke tijdstippen kunnen inne men. De bijeenkomst wordt vanaf 19.30 uur gehouden in het Churchillhotel. Ledenvergadering Oranjevereniging Oranjevereniging Zaamslag houdt morgen haar jaarlijk se algemene ledenvergade ring. Er wordt teruggeblikt op de activiteiten van het af gelopen jaar. Ook wordt er besproken wat de vereni ging voor komend jaar in petto heeft. Wie interesse heeft om bestuurslid te wor den, kan zich hiervoor aan melden op deze avond. Bingo in buurthuis de Hoeve Buurthuis De Hoeve houdt morgen de maandelijkse bin go-avond. Vanaf 19.30 uur is iedereen welkom om een potje bingo mee te komen spelen. Naast een avond spel- plezier, kunnen gelukkige fa natiekelingen met prijzen naar huis gaan. Buurthuis De Hoeve is te vinden aan Edvard Grieghof 113 in Ter- neuzen. de politie stappen. „Toch advise ren we mensen om altijd aangifte te doen", zegt Uytdehage. „Boven dien is het belangrijk dat ze alle correspondentie bewaren. Die kan als bewijs dienen." Fraudehelpdesk - dat burgers en bedrijven wil behoeden voor op lichtingspraktijken en weerbaar der probeert te maken tegen frau de - waarschuwde afgelopen zo mer al voor internetfraudeurs die mailaccounts hacken om zoge naamde noodkreten te versturen. Toen werd gezegd dat cybercrimi nelen vooral inspeelden op de va- katieperiode, maar ook nadien ble ven meldingen binnenkomen. vlissingen - Vorig jaar was een op de acht Nederlanders het slachtof fer van een van de vele vormen van 'cybercrime', zo blijkt uit de jaarlijks Veiligheidsmonitor van het Centraal Bureau voor de Statistiek en het ministerie van Veiligheid en Justitie. Vier op de honderd mensen wer den geconfronteerd met een 'in braak' op hun mailaccount. De Zeeuwse cijfers wijken nauwe lijks af van de landelijke. Toch registreerde de politie in no vember in Zeeland geen gevallen waarbij via gehackte mailac counts mensen om geld werd ge vraagd, aldus woordvoerder Wil lem-Jan Uytdehage. Dat wil ech ter niet zeggen dat het niet voor komt, want uit de Veiligheidsmo nitor valt op te maken dat slacht offers van cybercrime zelden naar TIPS OM TE VOORKOMEN DAT U WORDT GEHACKT HULST - In het centrum van Hulst gaan zwarte pieten morgen de strijd met elkaar aan tijdens een heuse Zwarte Pietenloop. Om 19 uur klinkt het startschot en begin nen de Pieten hun tocht, waarbij behendigheid ook wordt getest. Sinterklaas reikt na afloop op de Vismarkt prijzen uit. Vanaf 18.30 uur worden alle Pieten in gepaste kleding verwacht De Halve Maan, waar je gratis kan inschrijven. RETRANCHEMENT - Een enorme poli tiemacht heeft afgelopen weekein de in natuurgebied Het Zwin, tus sen Knokke en Retranchement, ge zocht naar het lichaam van de ver miste Geert Tack. Hij werd niet ge vonden. Tack, die een hoge functie heeft bij de ING, verdween op 5 novem ber, nadat hij in zijn auto was ver trokken naar zijn werk. De Renault van de 52-jarige inwoner van Denderhoutem werd daarna gevonden in Knokke. Dat is opval lend, omdat hij werkt in Gent en Aalst. Het feit dat Tack zijn laptop niet had meegenomen en zijn por temonnee nog in zijn auto lag, versterkte de geruchten dat hij - al dan niet met geld van rijke klan ten - gevlucht zou zijn of zelf moord zou hebben gepleegd. De politie doet daarover geen mede delingen. Omdat de auto van Tack nabij Het Zwin werd gevonden, besloot het Vlaamse parket het natuurge bied te doorzoeken. Daarbij werd onder meer een flinke groep agen ten in opleiding ingezet. Daar door waren er bijna tweehonderd speurders actief. Desalniettemin werd er niets aangetroffen. dank aan onze trouwe klanten kring, maar zeker ook ons Lop team voor de geweldige samenwerking OOSTBURG TERNEUZEN ZAAMSLAG TERNEUZEN DINSDAG 2 DECEMBER 2014 Lijsbert de Koeijer toont haar gehackte mailaccount: „Dan denk je alles eindelijk onder controle te hebben, gebeurt het wéér!" foto Camile Schelstraete Gebruik sterke en verschillende wachtwoorden. Wees alert op mails van onbeken de afzenders. Houd de beveiligingssoftware up-to-date. Maak gebruik van betrouwbare wifi-netwerken voor persoonlijke zaken. Een open wifi-netwerk is een speeltuin voor hackers. Open niet zomaar een bestand. Reageer nooit op spam. Reageer nooit op e-mails waarin gevraagd wordt om persoonlijke gegevens. Als u op een website persoonlijke informatie moet achterlaten, con troleer of er sprake is van een be veiligde verbinding. (Bron: Fraudehelpdesk) Uit het exploot d.d. 27-11 -2014 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Franciscus Adrianus van der Hulst en Wilhelmina Jacoba Catharina van der Hulst-Fossen, beiden wonend te Koewacht, gemeente Terneuzen, aan Petrus Johannes Berger, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats binnen noch buiten Nederland, is betekend het proces-verbaal d.d. 24-11-2014 waarbij ten verzoeke van requiranten ten laste van gerequireerde beslag werd gelegd onder de daarin gemelde derde. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Alvarezlaan 1 Saai van Zwanenbergweg 11 4536 BA Terneuzen 5026 RM Tilburg T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl door Martijn de Koning

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65