Lankhaar is de laatste die lacht Dennis Malcontent wijst Hontenisse de weg tegen Corn Boys SPORT 9 66 Ik wilde natuurlijk - - --- - - %- T i_ 4~~-' druk op de tegenstander, maar dan waren de krachten na rust ge sloopt. Nu hebben we het an dersom aangepakt", zei Van den Hemel later. Terneuzense Boys ging steeds meer de lange bal spe len. „Onnodig", vond Van Keulen. Dieleman deelde een eerste waar schuwing uit met een droge knal tegen de paal. Doelman Rijnberg ranselde vrije trappen van Rade makers en invaller Jordy Bakker, die nog niet helemaal fit is, uit zijn doel. De vrije trap van Bakker leverde de hoekschop op waaruit Rademakers zijn ploeg in extase bracht. „Voetballend is het min der. We moeten er hard voor knokken. De winst geeft de ploeg een boost", glunderde de match winner. Dat VC Vlissingen alsnog een puntje uitliep op nummer twee Quick en nummer drie Chabab was geen pleister op de wonde, overgehouden aan de late 2-2 van de thuisploeg. VOC stond nota be ne met tien man op het veld, na dat Robbert Stout in de vijftigste minuut kon douchen na een over treding op Thomas Ragut. „Dat was niet in ons voordeel", moest trainer Ruud Pennings na afloop concluderen. „We zochten daarna te snel de vrije man, ter wijl je juist in zo'n situatie in de organisatie moet blijven. Dan kun je de tegenstander kapot spelen. Dat hebben we slecht gedaan." VOC bloeide juist op nadat arbi ter Mourabit met de rode kaart wapperde. „Het cliché ging wel weer op", zei Sjors Lankhaar uit Zoutelande. Voor de verdediger van de Rotterdammers was het een weerzien met onder andere oud-ploeggenoot Pattinama, uit zijn tijd bij Kloetinge. „Ik zag van de week wat voorbij komen over hem, waar ze over 'Pattigoal' spraken. Ik heb hem toen een berichtje gestuurd, want ik wilde natuurlijk voorkomen dat hij weer trefzeker kon zijn." Dat lukte niet. Na een kleine twin tig minuten verzilverde 'Pattigoal' voorkomen dat Pattinama weer trefzeker kon zijn. een subtiele steekpass van Mallie, na rust trof zijn droge schuiver doel. En daardoor leken de bezoe kers op een - gezien de goede pe riode voor de rode kaart - verdien de zege af te stevenen. Maar er voltrok zich een klein wondertje. Via twee vrije trappen knokte VOC zich terug tot een ge lijkspel. Een kwartier voor tijd leg de Dave van der Steen een vrije trap van de rechterkant panklaar voor invaller Felix Verhaar (1-2), waarna in de extra tijd een vrije trap van Nicolas Wordragen door een Zeeuwse arm werd getou cheerd, en het was niet die van Lankhaar. Van der Steen verzilver de de gegeven strafschop, Lank haar deelde mee in de vreugde. De in Rotterdam woonachtige en studerende economie-student wierp zich op het ouderwetse hoopje. „Ik vind het leuk dat Vlissingen het zo goed doet. Maar dat wij een punt pakten met een man minder zegt ook dat wij lekker be zig zijn. Ik heb de wedstrijd op de laatste speeldag al in mijn agenda gezet", doelde de oud-speler van De Meeuwen en Kloetinge op het duel VC Vlissingen-VOC. „Dan kunnen mijn Zeeuwse vrienden me weer eens zien spelen." KARAKTERISTIEK Zeeland Sport-Steen 1-3: Zwak ingrijpen achterin leidde al bin nen een kwartier via Kenneth Triest en Arno Thuij tot een 2-0-achterstand voor de Vlissin- gers. Na rust speelden de roodwit- ten met meer inzet en na de 1-2 van Jordy Tuin op aangeven van Sjimmie Kort gingen zij op zoek naar meer. Een aandringend Zee land Sport werd in de slotfase de finitief geklopt toen na een pass van achteruit twee spelers van Steen alleen voor de doelman op doken. Damian Dam besliste de wedstrijd: 1-3. Schoondijke-Patrijzen 0-4: Vol gens trainer Martin van Vooren zat een verrassing van Schoondij ke zoals vorige week in IJzendijke er gisteren geen moment in. Bin nen een kwartier leidden de kop lopers comfortabel met 0-2 via Roy Haerkens en Angelo Janse. Nog voor rust bracht Haerkens ook de 0-3 op het bord. In de tweede helft werd een tegendoel punt van Yassine Benali wegens een duwfout afgekeurd. Vanaf de stip bepaalde Mario Janisse de eindstand op 0-4. Aardenburg-Koewacht 3-0: De eerste helft begon spectaculair met een goede kans voor Jordy de Ruijsscher van Aardenburg, maar was verder vrij tam. De rust werd door Marty Bekooy benut om zijn ploeg meer op scherp te zetten. Met succes, want nu was De Ruijs scher wel trefzeker toen hij kort na rust opnieuw een kans kreeg: 1-0. Via twee treffers van Mark van de Pol was de wedstrijd in de 65e minuut beslist: 3-0. Corn Boys-Hontenisse 3-5: Drie keer kwam de thuisploeg langszij nadat Hontenisse even vaak via Dennis Malcontent een voor sprong had genomen. In de laat ste tien minuten sloegen de be zoekers echter definitief een gat via Jeroen Verschuren en de vier de treffer die middag van Dennis Malcontent: 3-5. De treffers van Corn Boys kwamen op naam van Ricardo de Bruijn, Leroy Maas en Sebastiaan de Meijer. Biervliet-Oostburg 0-0: In dit duel met als inzet de derde posi tie op de ranglijst was Oostburg voor rust de bovenliggende partij en kreeg Biervliet in de tweede Sluiskil boog gisteren een 3-1-achterstand bij Luc- tor'88 om in een 4-3-over- winning. helft de beste mogelijkheden. De ongeveer 200 toeschouwers zagen hoe een treffer van Alex van 't Westeinde door een prima leiden de scheidsrechter Koster terecht werd afgekeurd wegens buiten spel. Vogelwaarde-IJzendijke 0-3: De thuisploeg had moed geput uit het gelijkspel van vorige week bij Hontenisse, maar bleek niet in staat op het veld hetzelfde te brengen. IJzendijke profiteerde via Sander van Buren en Job Wier- sum voor rust twee keer van ver- dedigingsfouten: 0-2. Vogelwaar de probeerde het in de tweede helft wel, maar wist de spanning niet terug te brengen. In de slot minuut bepaalde Sander van Bu ren de eindstand op 0-3. Luctor'88-Sluiskil 3-4: De ploeg van Nels Rijvers legde een goede eerste helft op de mat, maar ver zuimde in die fase genoeg afstand te nemen. Daardoor stond het hal verwege slechts 2-1 via Joeri Si- monse en Arno de Jonge en een tegentreffer van Hasan Kesikbas. Na de 3-1 van Nick Brusket bracht Randy Zandstra vanaf de stip de spanning terug: 3-2. Uit een hoek schop stond Tim van Herreweghe voor Sluiskil op de juiste plaats om de 3-3 aan te tekenen. Luc- tor'88 zette nog eens aan, maar kreeg het deksel op de neus toen Van Herreweghe nogmaals scoor de: 3-4. MAANDAG 1 DECEMBER 2014 goed voor winst «i- I Titiano Staes van Zaamslag (groen shirt) controleert de bal in de derby. Bart van Fraeijenhove kijkt toe. foto Ronald den Dekker door Mitchell Minnaard ROTTERDAM - Het was even wen nen. Een boze Etienne Mallie storm de naar de kleedkamers, gevolgd door topscorer Josimar Pattinama. Beide spelers van VC Vlissingen vloekten hardop en koelden hun woede op deuren en muren. Ze moesten gisteren na het 2-2-gelijk- spel tegen VOC even stoom afbla zen. VOC-verdediger Sjors Lank haar zag zijn oud-ploeggenoten met een grijns op zijn gezicht af druipen. VOC-verdediger Sjors Lankhaar VOC-VC Vlissingen 2-2 (0-1). 18. Josimar Pattinama 0-1, 70. Josimar Pattinama 0-2, 74. Felix Verhaar 1-2, 90+1. Dave van der Steen (strafschop) 2-2. Scheidsrechter: N. Mourabit (Gouda). Gele kaar ten: Dave van der Steen (VOC). Ferry Alfons, Quincy Gooding, Etienne Mallie (VC Vlissingen). Ro de kaart: 50. Robbert Stout (VOC). Aantal toeschouwers: 280. VC Vlissingen: Joan van Belzen; Da niël Jansen, Ferry Alfons, Milton Roemeratoe, Quincy Gooding; Etienne Mallie, Thomas Ragut, Roy- cel James (87. Geraldi Geerman), Salim Ben Sellam; Abdoe Abdenbi, Josimar Pattinama (78. Dennis Ko- vacevic). door Jos van Belzen vlissingen - Steen blijft in de vier de klasse A van het zondagvoetbal in het spoor van koploper Patrij zen. De Zeeuws-Vlamingen won nen gisteren met 3-1 van Zeeland Sport Koploper Patrijzen maakte geen fout in de uitwedstrijd bij ro de lantaarndrager Schoondijke. 8 Acht doelpunten waren te bewonde ren in de wedstrijd tegen Corn Boys en Hontenisse. Dennis Malcontent nam er vier voor zijn rekening voor de ploeg uit Kloosterzande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57