WË iwljf mi SPORT 13 Jong Ambon nieuwe koploper na nederlagen van concurrenten Jk V k 1 V sat?'1, a 1 «li IPli I Mannen. Forza-WHV 4-0 (25-16 25-22 26-24 25-15): Tegen de weinig in spirerende hekkensluiter deden de mannen van Forza wat ze aan hun stand verplicht waren. Forza liet zich wel meeslepen in het spel van WHV. Slordigheid leid de ertoe dat de bezoekers nog aar dig konden tegenscoren. In de der de set werd het zelfs onnodig spannend. Toen door de thuisploeg de puntjes op de i werden gezet, werd ook daarin naar winst afge wikkeld. Daarna werden vijf be langrijke punten veiliggesteld. Mytilus-WIK/Univé 2 3-2 (25-19 20-25 25-23 25-27 15-11): Een boeiend duel tussen ervaren rot ten en jeugdig enthousiasme. De teams bestookten elkaar met een lastige opslag. Mytilus was in de slotfase van de vierde set dicht bij de beslissende setwinst. Maar de Goesenaren stuitten op taai ver zet, waardoor de bezoekers een vijfde set afdwongen. Die ging uiteindelijk toch naar de thuis ploeg. Mikro Electro/Roosendaal 2- WS'92 4-0 (25-18 25-23 25-19 25-17): De Vlissingers konden ein delijk weer eens over een ruime selectie beschikken. Dat kwam het spel ten goede. Vooral in de tweede set legde WS'92 de thuis ploeg het vuur na aan de sche nen. Hoewel er bij vlagen goed werd gespeeld, beschikte de kop loper in elke set over meer capaci teit. Atak'55 3-AVC87 1-3 (26-24 11-25 17-25 17-25): Een prima spelend AVC'87 liet in de eerste set door een koude start (10-2) een punt liggen. Veel servicedruk en fraai uitgespeelde aanvallen leidden in de resterende sets tot Zeeuwse su prematie. Daar kon zelfs de scheidsrechter, die aanvankelijk prima floot, in de vierde set met onbegrijpelijke beslissingen niks aan veranderen. Dunamis-BOK 3-1 (21-25, 25-15, 25-23, 25-22): BOK liet zaterdag een uitgelezen kans om te win nen liggen. Zonder drie basis spelers bood de ploeg uit Kapelle met uitzondering van in de tweede set goed partij. Dat gebeurde met een ploeg vol jonkies, die vooral door veel vecht lust lang konden aanklampen. Door een matige servicepass kwam BOK zelf te weinig aan aan vallen toe. Vrouwen. Spirit-Forza 4-0 (25-12 25-18 25-11 25-16): Een ingecalculeerde neder laag voor Forza tegen een ploeg die met recht aan de leiding gaat. Spirit bestookte Forza met een verschrikkelijk lastige opslag, be schikte over enkele uitblinkers en had aan het net een prima blok. Hoewel het Schouwse team in de rally's goed meedeed, was daar geen kruid tegen gewassen. VVS'92-De Sterre 1-3 (22-25 25-20 19-25 19-25): De thuisploeg maak te het de Zeeuws-Vlaamse titel kandidaat lastig. De Sterre besefte dat in een lastige klus niet al te veel schade was opgelopen. Op cruciale momenten bezweken de Vlissingse speelsters toch onder de servicedruk van De Sterre, hoe wel die beslist minder was dan in veel voorgaande wedstrijden. Heinkenszand-Jong Ambon 1-5: De individuele klasse van Jong Ambon deed Heinkenszand de das om. Zo schoot Ignacio Misaine de 0-1 achter zijn standbeen langs in het doel. Meteen na rust prikte Björn Langeveld de 0-2 raak. Wel kwam de thuisploeg terug dankzij Martijn Simonse. Aan de andere kant maakte Rudley St. Jago er met een lob 1-3 van. Kort hierna viel Rens Baas bij de thuisploeg met een zware blessure uit. Door treffers van Ignacio Misaine en Khalid Kaldoon eindigde het duel in 1-5. Kwadendamme-Colijnsplaatse Boys 2-0: Een defensief Kwa- dendamme loerde op de kansjes en dat loonde. 'Colijn' was niet in staat om gevaarlijk te worden. Mark Doene opende de score door een corner binnen te knikken. Uit een fijne counter bepaalde Martin Smaardijk de eindstand op 2-0. Waarde-Hansweertse Boys 3-1: De thuisploeg kreeg al in het be gin de betere kansen. Maar een halve kans bij de bezoekers werd gepromoveerd tot doelpunt dank zij Kawun Yu. Na rust zette Waar de Hansweerste Boys vast en door twee treffers van Jawad Samiky werd het 2-1. Doelman Rick Paau- we van de bezoekers kon vervol gens met rood (twee keer geel) gaan douchen. Stefan Dijl bepaal de de eindstand op 3-1. Vlissingen-Wolfaartsdijk 1-0: Wolfaartsdijk trok zich terug en Vlissingen moest lang wachten op een doelpunt. Dertien minuten voor tijd was het dan toch raak. Omar Bobouh zette invaller Yves Trinidad vrij voor de keeper en die rondde koel af. Lewedorpse Boys-Bevelanders 5-1: Na de 1-0 van Olde Raas maak te Jim Strating gelijk. De thuis ploeg voetbalde goed en kwam op 2-1 dankzij Jasper Verdonk. Door Marcel Rooze werd het 3-1. Na rust liet Lewedorpse Boys veel kansen liggen. Verdonk en Raas scoorden nog wel. Apollo'69-Spui 0-2: Na een half uur moest de thuisploeg met een man minder verder. Doelman Mi chel Korsuize haalde een doorge broken speler neer en kreeg rood. Diep in de blessuretijd van de eer ste helft kwam Spui op voor sprong door een eigen doelpunt van Richard Bal. In de tweede helft was Apollo'69 Spui de baas, maar moest het met negen man toch capituleren. Apollo'69 had geen wissels meer en Daniel Dee- nen velde de negen tegenstanders. SVD/Volharding-Hoedekensker- ke 1-5: De combinatieploeg had een mindere dag en Hoedekens- kerke was fysiek sterker en scoor de makkelijk. Zo schoot Jermo Stoel de 0-1 in de kruising en maakte Sebastian La Grand er 0-2 van. Gerard Verkuil prikte de 0-3 binnen en Bastian de Koster de 0-4. Vanaf elf meter maakte Roy Ars de enige treffer voor SVDWolharding. Stoel bepaalde de eindstand op 1-5. MAANDAG 1 DECEMBER 2014 -\V fv I Chris Lyall krijgt bij zijn rentree voor Oemoemenoe een stevige tackle te verwerken. Achter hem kijkt Brian Hendry toe. foto Ruben Oreel Forza krijgt te veel scores tegen door Peter van Kouteren vlissingen - De volleyballers van Forza Schouwen Duiveland wezen WHV zaterdag met 4-0 terug. Winst was er ook voor de mannen van Mytilus en AVC'87. De overige standaardteams leden een neder laag. door Robin Hamelink VLISSINGEN - Jong Ambon deed goede zaken in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal. Zelf won de Middelburgse koploper met 5-1 bij Heinkenszand. De concurrenten Hansweertse Boys en Colijnsplaat- se Boys verloren. Lewedorpse Boys is nieuw in het linkerrijtje na de vierde zege op rij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31