Schalkwijk scoort vijf keer Duiveland veegt de vloer aan met Smerdiek 3 SPORT 7 Van Poortvliet na seizoen weg ouma»; stap te laat bij een voorzet van Yves Nyemb. Kans 4 (92e mi nuut): een kopbal van Yves Nyemb ketst via de lat en paal te rug het veld in. Kloetinge trad voor de gelegen heid aan met twee spitsen: Jason Tjien Fooh en Yves Nyemb. De be doeling, legde Hiensch uit, was om daarachter ruimte te creëren voor Mark Schuit. Voor de rust pakte dat een aantal keren goed uit. Als tegenzet ging RWH na de rust óók met twee spitsen spe- Smerdiek-Duiveland 1-9: De be zoekers waren veel beter en druk ten dit ook uit in de score. De Oos- terlanders scoorden er rustig op los. Na een 7-0-ruststand scoorde Duiveland nog tweemaal. Doelpuntenmakers: Robbert de Brui ne 0-1 en 0-4, Ronald Zwager 0-2 en 0-7, Masoud Osmanie 0-3, 0-6 en 0-8, Reinier Looij 0-5 en 0-9 en Levi Lindhout 1-9. De Fendert-Krabbendijke 4-4: Krabbendijke stond in no-time met 3-0 voor. Eerst soleerde Elco Jansen naar de openingsgoal en len. En daar had Kloetinge de no dige problemen mee. Ruben Hollemans werd linksach ter vrijgelaten om op te bouwen en dat liep voor geen meter. In balbezit had hij nauwelijks af- speelmogelijkheden - mede door een structurele ondertalsituatie op het middenveld - en als rechts- poot op links was zijn voortzet ting ook niet altijd vlekkeloos. Voorin kon Kloetinge geen vuist maken. Yves Nyemb werkte zich een slag in de rondte, maar was daarna schoot Danny Weber twee maal raak, waarvan de laatste uit een strafschop. De Fendert kwam sterk terug en Ron Nagtzaam schoot zijn ploeg na rust zelfs op SINT MAARTENSDIJK - Hoofdtrainer Peter van Poortvliet vertrekt aan het einde van het seizoen bij Smerdiek. Dit meldde het bestuur van de club gisteren. Van Poortvliet is bezig aan zijn derde seizoen bij de club uit Sint Maartensdijk en heeft bij de club een drastische verjonging doorge voerd. Vorig seizoen promoveerde de club naar de derde klasse van het zaterdagvoetbal. ongelukkig in het vervolg. Jason Tjien Fooh, de vorige twee duels matchwinnaar, was onzichtbaar. Mede daardoor kreeg RWH na de pauze de overhand. Maar omdat Kloetinge de laatste weken verdedigend de zaakjes op orde heeft, kwam RWH tot geen enkele uitgespeelde kans. Voor de derde wedstrijd op rij hield Van der Schee de nul en voor de vier de wedstrijd op rij bleef Kloetin ge ongeslagen. Met tien punten staat de club echter nog altijd in voorsprong. Vlak voor tijd scoor de Elco Jansen de verdiende gelijk maker uit een vrije trap. Nieuwenhoorn-Noad'67 2-0: Een goed verdedigend Noad'67 haalde de rust met 0-0 dankzij de paal en de lat. Nieuwenhoorn speelde vol op de aanval en de druk werd steeds groter. Tien minuten na rust viel de openingstreffer. Noad'67 wilde via de counter te rugslaan, maar een strafschop be tekende een 2-0-eindstand. Kogelvangers-Kruiningen 2-0: Kruiningen had het betere van het spel en kreeg enkele kleine kansjes. Een frommelgoal van Nic ky Messer betekende dat Kogel vangers op 1-0 kwam. Kruiningen voerde de druk op en probeerde de gelijkmaker te forceren. Na de 2-0 van Stefan de Ruijter met zijn hoofd was de wedstrijd gespeeld. Den Bommel-DFS 3-1: Een foutje bij DFS leverde een doelpunt op van Wesley Bakker. Na rust maak- de onderste regionen, maar wel voor het eerst sinds twee maan den boven de rode streep. En wat vulspecialist Timo Jansen betreft: natuurlijk hoopt hij op een vaste stek. „Misschien op ter mijn centraal achterin", speculeer de hij zelf. Komende zaterdag, te gen Ter Leede, keert Aart Veldhof terug van een schorsing. Die plek lijkt vergeven. Maar mocht er el ders een gaatje vallen, Hiensch weet het nummer van Timo Jan sen: de ideale nummer twaalf. te Bakker ook 2-0. DFS ging steeds beter voetballen en kwam terug in de wedstrijd door een treffer van Nicky van der Velden. Vijf minuten later viel de 3-1 van Frank Post en was het klaar. ZSC'62-DBGC 1-2: Voor rust kreeg de thuisploeg twee goede kansen, maar de bal wilde er niet in. De eerste de beste kans voor DBGC was wel raak. Thijs Tromp schoot van grote afstand raak. Vanaf de strafschopstip trok Mike de Voogd de stand gelijk. Toch kwam DBGC weer op voorsprong door een treffer van Jeroen Sep. ZSC'62 ging tevergeefs op jacht naar de gelijkmaker. Walcheren-Nieuwland 7-0: Da- ryl Hollander en Dennis Burg graaf zetten Walcheren op 2-0 en in de 41e minuut tekende Steve Schalkwijk voor de 3-0. Na rust til de Schalkwijk met nog vier goals de score naar 7-0. Walcheren speelde het laatste kwartier met de A-junioren Quinten Pol, Mark Buren en Kevin de Brabander. Serooskerke-VCK 2-0: In de 58e minuut rondde Alex de Visser een voorzet af en in de 73e mi nuut liep Seroos-speler Roy Koole tegen zijn tweede gele kaart op. In ondertal strafte Maikel Simon- se balverlies bij VCK feilloos af: 2-0. Ook VCK eindigde het duel, na tweemaal geel voor Martin Ha- ge, met tien man. Wemeldinge-FC Axel 1-3: Al na twee minuten schoot Niels Kole op beheerste wijze de 1-0 binnen. FC Axel kreeg weinig kansen, ter wijl Dennis Wisse alleen voor de doelman een kans op 2-0 om zeep hielp. Na rust herstelde de koplo per zich. Maik de Wolf, Danny Aarnoutse en Marco Plasschaert bezorgden FC Axel de winst. Yerseke-De Noormannen 3-1: Een leuk duel met over en weer ballen op paal en lat. Arjen de Koeijer opende voor rust de score. Direct na de pauze profiteerde Bart Dekkers van een slippertje van Yerseke-doelman Laurens de Jager: 1-1. Michel de Rooij zette Yerseke weer op voorsprong en uit een counter besliste De Koe ijer het duel. MZVC-Arendskerke 0-1: MZVC had last van de naweeën van de drie rode kaarten van vorige week. Derde doelman Pelle van Breumen hield bijna een uur lang zijn doel schoon, maar had in de 57e minuut het nakijken op een geplaatste kopbal van Justin le Conté. In de slotfase was MZVC dicht bij de gelijkmaker, maar eerst werd de bal door Arendsker- ke van de lijn gehaald en daarna schoot Martijn de Vries hard op de paal. Domburg-Veere 3-4: Chiel Mara- nus hielp Domburg voor rust aan een 2-0-voorsprong. In de 47e mi nuut soleerde Okan Baskos naar de 2-1 en uit een strafschop, na hands van Martijn Minderhout, zorgde Ruben de Looff voor de 2-2. Via Maranus kwam Domburg in de 70e minuut weer op voor sprong. Jelte Maljers hielp Veere vijf minuten later aan de 3-3 en in de 83e minuut schoot Michael Strenk, nadat Jaco Leijdekkers de bal loste, de 3-4 binnen. Minder hout liep daarna nog tegen zijn tweede gele kaart op. Kapelle-Nieuwdorp 0-2: Een ma tig duel met weinig hoogtepun ten. Vlak voor rust zorgde Frank Oostdijk voor de 0-1. Souliman Abali raakte nog voor rust na mens Kapelle de kruising. Na rust liet ook Wout Vink het na om de 1-1 te maken, waarna Ruud la Grand in de 77e minuut met de 0-2 het duel op slot gooide. MAANDAG 1 DECEMBER 2014 ïntoo door Klaas Verspoor Onder toeziend oog van ploeggenoot Julius Bliek (links) probeert Remco van Tiggele de bal in bezit te houden namens Kloetinge in het doelpuntloze duel met RWH. foto Johan van der Heijden door Robin Hamelink VLISSINGEN - Duiveland won in de derde klasse B van het zaterdag voetbal met gemak van Smerdiek: 9-1. Krabbendijke verspeelde twee punten (4-4) bij De Fendert na een 3-0-voorsprong en de andere Zeeuwse ploegen gingen allemaal onderuit. Masoud Osmanie scoort drie keer voor Duiveland, dat Smer diek een pak slaag (9-1) geeft. VLISSINGEN - Met vijf goals had Walcheren-speler Steve Schalkwijk een enorm aandeel in de 7-0-zege van zijn ploeg tegen Nieuwland. Veere won in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal in een doelpuntrijk duel met 4-3 bij Dom burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27