I Directeur complimenteert Schouwse brandweer KI OUTLET WINKEL SCHOUWEN-DUIVELAND 25 Spoorstraat 18c 4431 NK 's-Gravenpolder T (0113) 312244 M 06 53314189 www.keukenoutIetwinkel.nl Brabander betaalt met vals geld De politie heeft zaterdag in Zierikzee een achttienjarige inwoner van Deurne aange houden. De Brabander had gepro beerd een artikel af te reke nen met een vals briefje van vijftig euro. Dat gebeurde rond 14.30 uur in een winkel aan het Havenpark. De jongeman is meegeno men naar het bureau, onder vraagd en vastgezet in een politiecel. Infoavond over nieuw liedboek De commissie Educatie en Toerusting van de Protes tantse gemeente Nieuwer- kerk houdt morgen een in formatieavond over het nieu we liedboek. Die wordt ver zorgd door musicus Mar van der Veer. Hij geeft een pre sentatie over de bruikbaar heid van het boek in de kerk en thuis. De avond begint om 20.00 uur en wordt ge houden in gebouw Punt-3 aan de Kerkring. Jonge automobilist maakt het erg bont Een 20-jarige automobilist uit Stavenisse maakte het za terdagavond zo bont dat de politie de achtervolging staakte. Op de Molendijk in Yerseke werden de agenten door de man ingehaald. Daarna reed hij met 160 over de A58. Op de Oester- dam haalde hij een riskante inhaalmanoeuvre uit Daar haakten de agenten af. Thuis kreeg de jonge bestuurder alsnog een proces-verbaal. Dat zei Gerrie Ruijs, directeur van de Veiligheidsregio Zeeland, zaterdagavond tegen de verzamel de brandweervrijwilligers van Schouwen-Duiveland. Maatwerk is de naam van het reor ganisatieplan van de Zeeuwse brandweer. Volgens dit plan zou den op Schouwen-Duiveland de brandweerkazernes van Kerkwer- ve en Dreischor hun deuren moe ten sluiten. Zaterdag hield de Schouwse brandweer de jaarlijkse bindingsavond, dit maal in wijn hoeve De Kleine Schorre in Dreischor. Bij die gelegenheid werden acht koninklijke onderscheidingen uit gereikt door burgemeester Gerard Rabelink. De nieuwe leden in de Orde van Oranje-Nassau zijn: Ad Hage en Wouter van Kampen van de post Scharendijke, Erlin Louwerse en Ad van den Berge van de post Oosterland, Theo Schipper en Ino van Sorge van de post Zierikzee en verder Bas Barendrecht van de post Kerkwerve en Harold Boot van de post Dreischor. Irene van der Schaaf van de post Scharendijke nam afscheid een kreeg de vrijwilligersmedaille. Jtoïjlozfomi ft*sKrAfevSV" Schoon e n be rgC^ Goedkoper tan niet... leuker wel. MAANDAG 1 DECEMBER 2014 ZIERIKZEE NIEUWERKERK STAVENISSE Kapper Rik Vermaat scheert een deelnemer aan ZZ Movember in de etalage van Drie's Herenmode in Zierikzee. foto's Marieke Mandemaker I Bakker Wilfred Droppers steunde de actie Movember zaterdag met de Onder het mes in café De Biet. Links Jan Roggeband, rechts ligt Michel verkoop van oliebollen. Theuns in de stoel van kapper Mark Koornneef. door Ton van den Nouweland DREISCHOR- „Zoals beloofd, gaan we het niet over Maatwerk heb ben. Maar toch wil ik jullie een groot compliment maken voor jul lie kritische, maar constructieve reactie hierop." Ad van den Berge krijgt zijn lintje opgespeld, foto Marieke Mandemaker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 25