"Assurantieadviseurs van wezenlijk belang" De Zeeuwse breidt uit met overname OVZ Colofon Contact met De Zeeuwse Verzekeringen is een verzekeringsmaatschappij die samenwerkt met onafhankelijke adviseurs. U kunt niet rechtstreeks verzekeringen afsluiten Jubileumbijlage De Zeeuwse Verzekeringen 5 Leo Remijn Directeur 29 november 2014 De Zeeuwse Verzekeringen groeit Zo heeft De Zeeuwse op 1 oktober jl. OVZ verzekeringen overgenomen. OVZ verzekeringen, voorheen onderdeel van TVM verzekeringen, is een maatschappij die bovenal verzekeringen afsluit in de particuliere en MKB-markt. De 'core business' van OVZ ligt vooral in de brand- en motorrijtuigenverzekeringen, maar de maatschappij is ook actiefin de agrarische sector. De overname van OVZ verzekeringen in Goes door De Zeeuwse Verzekeringen in Middelburg brengt voor beide partijen een aantal voordelen met zich mee. Directeur Leo Remijn van De Zeeuwse Verzekeringen: "De overname versterkt ten eerste de marktpositie van De Zeeuwse in de provincie Zeeland. We passen goed bij elkaar. Beide zijn we verzekeringsmaatschappijen die werken met intermediairs. Daarnaast is OVZ verzekeringen ook een grote speler in de agrarische branche. Zij opereren echter vooral in Noord-Nederland. Hierdoor kan De Zeeuwse Verzekeringen haar werkgebied uitbreiden naar het noorden van het land."Zeeland en Noord-Nederland zijn beide regio's met veel kleigrond, waar dus veel agrariërs hun bedrijf hebben gevestigd. Remijn: "Wij zijn van oudsher al een specialist op deze agrarische markt en de laatste jaren hebben wij veel energie gestoken om ons te blijven profileren in deze nichemarkt." De Zeeuwse heeft een aantal kernwaarden, namelijk: persoonlijk, dichtbij, deskundig, Zeeuws en maatwerk. Hier staan we voor. Voor de klanten van OVZ verzekeringen betekent de overname dat zij straks klant zijn bij De Zeeuwse. Om ook voor deze klanten dichtbij en persoonlijk te zijn, heeft De Zeeuwse een accountmanager voor Noord- Nederland die daar werkt en woont. Remijn: "Dat persoonlijke aspect vinden wij ontzettend belangrijk, dat is precies wat ons De Zeeuwse maakt. Juist door onze adviseurs goed te leren kennen, kunnen wij dat stukje extra maatwerk leveren. Al met al duurt het twee jaar voordat het label van de OVZ helemaal is geïntegreerd in De Zeeuwse. Dit geeft de nieuwe verzekerden de tijd om te wennen aan de veranderde situatie. Zorgvuldigheid vinden wij in dit geval veel belangrijker dan snelheid." Halverwege 2015 gaan de tien collega's van OVZ ook fysiek over naar De Zeeuwse Verzekeringen. Wij zijn dan echt als één bedrijf gevestigd aan de Houtkaai in het centrum van Middelburg. Remijn: "Wij verheugen ons erop om met onze nieuwe partners in business, zo'n 160 intermediairs, te gaan samenwerken. En in de toekomst - samen met onze nieuwe collega's - het verschil te maken voor onze klanten." Meer en meer bieden verzekeraars hun diensten rechtstreeks aan hun klanten aan. Toch heeft de Zeeuwse Verzekeringen heel bewust de keuze gemaakt om alleen te werken met assurantieadviseurs. Waarom eigenlijk? "Omdat verzekeringen altijd maatwerk zijn en omdat het een complexe materie is!" Directeur van De Zeeuwse Verzekeringen, Leo Remijn, is overtuigd van de toegevoegde waarde van een assurantieadviseur: "Verzekeringen moeten altijd worden afgestemd op de situatie van de verzekerden. Het is belangrijk dat ze daarin worden geadviseerd. De adviseur bekijkt bij het afsluiten van een verzekering alle risico's in relatie tot de omstandigheden van de klant. Hierdoor krijg je goed zicht op wat wél of wat niet verzekerd hoeft te worden en op welke manier. Zo betaal je nooit te veel en ben je nooit over- of onderverzekerd." Volgens Remijn is het niet verstandig om met een paar klikken op het internet je verzekering af te sluiten. En dat is niet alleen zijn mening. Uit onafhankelijk onderzoek is namelijk gebleken dat ondernemers en particulieren op deze manier vaak verzekeringen verkeerd afsluiten. Niet ieder standaardpakket is immers op iedereen van toepassing. Elke situatie is weer anders. "En dat kan de assurantieadviseur het beste inschatten. Die kent de klant goed, kent de situatie en weet ook welke andere verzekeringen er lopen", aldus Remijn. Het werken met een assurantieadviseur heeft ook andere voordelen. Op het moment dat er bijvoorbeeld een brand of een inbraak plaatsvindt, is één telefoontje naar de assurantie adviseur al genoeg om alles te regelen. Remijn: "Het scheeltje vooral veel moeite en tijd. Mocht je aanspraak willen doen op je verzekering, dan neemt je assurantieadviseur contact op met De Zeeuwse Verzekeringen om alles te regelen. Je wordt dan echt ontzorgd en dat is toch wat de meeste mensen willen in zo'n situatie. Dan heeft men echt wel wat anders aan het hoofd dan allerlei zaken afhandelen met de verzekeraar." bij De Zeeuwse. Uw adviseur is het aanspreekpunt. Wilt u weten met welke adviseurs wij samenwerken? Op onze website kunt u op basis van uw postcode UG Z.GGUWSG een adviseur bij u in de buurt vinden: www.dezeeuwse.nl/zoekeenadviseur. J ip rf -□ :XK><X><><><><>0<X><^<^^ X>OÓ0O<>^^ <>0<XKKX>0<><>OCKX><X><XX><>C>OOC><><>C De Zeeuwse Verzekeringen Postadres: Postbus 50 E-mail: info@dezeeuwse.nl Concept, copywriting Fotografie: Gijs Proost Houtkaai 11 4330 AB Middelburg www.dezeeuwse.nl en vormgeving: Productie en verspreiding: 4331 JR Middelburg Telefoonnummer: (0118) 683 300 www.facebook.com/DeZeeuwseVerzekeringen BOOM Communicatie Goes Wegener Media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 97