MEDIA 29
VIkonha
RTL7/
een
ICANVAS
i VANDAAG
Wintersport
Live: Rodelen, World Cup, vrou
wen 2e run, dubbels 2e run.
Eurosport, 11.15 uur en 13.30 uur
Live: Alpineskiën, World Cup, reu
zenslalom vrouwen, ie en ze run.
Eurosport, 17.45 uur en 20.45 uur
Darts
Players Championship Finals.
RTL 7, 18.00 uur
Sportjournaal
Met hockey (samenvatting Cham
pions Trophy, Nederland-China).
NPO 1, 18.45 uur
Snooker
Live: UK Championship in York.
Eurosport, 22.00 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Heerenveen-Heracles, NAC Breda-
FC Utrecht, Vitesse-Go Ahead Eag
les en SC Cambuur-AZ.
Studio Sport
Met hockey (CT, Nederland-Chi
na) en veldrijden (wereldbeker).
NPO 1, 23.35 uur
uitenlan
ARD
TV5
ZATERDAG 29 NOVEMBER 2014
06:00 Teleshop 7: Car Tracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend Fit
07:00 Teleshop 7: Woningwijs
07:30 Teleshop 7: Tommy Tele
shopping 09:50 Teleshop 7: Car
Tracks 10:05 Teleshop 7: Tom
my Teleshopping 12:30 De suc
cesfactor 13:30 Ondernemend
Nederland 14:00 AFAS Tennis
Classics 201417:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Truck Trac
tor Puiling
11:07 Post voor Sint 11:15 Ma
rathon: Ernst, Bobbie en de rest
11:30 Post voor Sint 11:38 To
tally Fit Kidz 11:49 Post voor
Sint 11:57 Ernst, Bobbie en
de rest 12:10 Burgers' Zoo
en waarom 12:17 Gadget en
de Gadgetinis 12:41 Mons-
key 12:43 Monskey 12:44 Lit
tlest Pet Shop 13:07 Minuscule
13:09 Oggy en de kakkerlak
ken 13:20 De Daltons 13:28
De Daltons 13:38 De club van
Sinterklaas Paniek in de con-
fettifabriek 14:22 De club van
Sinterklaas Paniek in de con-
fettifabriek 15:15 Draken: Rij
ders van Berk 15:38 Het mys
terie van... 16:22 Green-Kids
16:45 Extreme bruiden 17:45
The Voice of Holland
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:55 Loop: Hart van Ne
derland 07:05 The Doctors
08:00 Move that Body 08:30
YaYoga: voor je lijf en lifestyle
08:50 YaYoga: voor je lijf en
lifestyle 09:05 Tommy Tele
shopping 11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping 14:20
Wat vrouwen willen 14:55 De
Volgende Stap 15:50 Madri
rond de wereld 16:20 VT Wo
nen 17:15 Castle
08:00 Lanfeust Quest 08:30
Lanfeust Quest 09:00 Numb
Chucks 09:25 Numb Chucks
09:50 Phineas and Ferb 10:15
Phineas and Ferb 10:45 Wan
ders Wereld 11:10 Wanders
Wereld 11:35 Packages from
Planet X (NL) 12:00 Souvenirs
de Gravity Falls 12:30 Souve
nirs de Gravity Falls 12:55 Sou
venirs de Gravity Falls 13:20
Souvenirs de Gravity Falls 13:45
Souvenirs de Gravity Falls 14:15
Camp Sumpfgrund 14:45 Ten-
kai Knights 15:10 Dude, That's
My Ghost! 15:35 Wanders We
reld 16:05 Lanfeust Quest
16:30 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 17:00 Star Wars Re
bels 17:25 Phineas and Ferb
09:00 Herfstbeelden 11:40
Fans of Flanders 12:05 TV Brus
sel 12:35 De Vrije Markt 13:00
Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 Villa Politica 14:00 Clips
14:25 Miranda 14:55 Spor-
za: Veldrit Milton Keynes 16:20
Murdoch Mysteries 17:05 Clips
17:30 Buren 17:55 KijkUit!
09:00 Terzake 09:35 Herfst
beelden 10:20 Moonlighting
11:05 Herfstbeelden 12:30
Onderbreking 13:05 Hoera cul
tuur! 13:30 Puur muziek 14:55
Puur muziek 15:30 Alleen El-
vis blijft bestaan 17:00 Wind
kracht 1017:50 Moonlighting
18:00 RTL 7 Darts: Players
Championship Finals,
Darts
18:10 Castle, Misdaadserie
19:05 Castle, Misdaadserie
18:00 Roadtrippers
18:20 Border Security (h)
18:50 Border Security (h)
19:15 Cajun Pawn Stars (h)
18:00 Het Journaal
18:10 Vlaanderen Vakantie
land, Toeristisch magazine
19:00 Het Journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:35 De Toots Sessies (h), Mu- O
ziekmagazine
19:05 Icons of the Wild, Natuur- 00
documentaire
20:00 CSI: Crime Scene Investi- 20:00 Rizzoli Isles, Misdaad-
gation, Misdaadserie serie
20:55 CSI: Crime Scene Investi- 20:55 King Sr Maxwell, Drama-
gation, Misdaadserie serie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie 21:50 Body of Proof, Misdaad-
20:10 Hardcore Pawn, Reali-
ty-show
21:05 Storage Hunters, Reali
ty-show
20:05 Joker+ en Lotto, Lotto
trekking
20:10 Planeet Kuifje, Reisdocu-
mentaire
20:40 Sing that Song, Muziek-
show
21:45 Death in Paradise, Thril
lerserie
20:00 Het Journaal, Nieuws
20:10 Vranckx, Reportage
20:40 Lewis, Misdaadserie
22:45 Leverage, Misdaadserie
23:40 Shark, Dramaserie
22:45 Law Order: SVU, Mis
daadserie
23:35 Law Sr Order: SVU, Mis
daadserie
22:00 Storage Wars: New York,
Reality-show
22:30 Cajun Pawn Stars, Reality
23:25 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
22:35 Het Journaal
22:55 Goesting
23:46 Winst Joker+/Lotto
23:47 Keno
23:48 Euromillions
23:50 Het Weer (h)
23:55 A tort ou a raison
22:10 Luther, Misdaadserie
23:50 Celda 211, Drama
00:00 Pool: 20 jaar Mosconi
Cup, Sportprogramma
00:55 Sexcetera, Erotische re
portage
01:55 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:35 Hide and Seek, Thriller
02:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:30 Rizzoli Sr Isles, Misdaad
serie
01:25 King Sr Maxwell, Drama
serie
02:10 Astro TV, Magazine
02:45 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:20 Roadtrippers, Magazine
00:35 InsideGamer (h), Show
00:50 The Viral Show, Show
01:20 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:20 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:40 ledereen beroemd (h),
Magazine
01:10 Journaallus (h), Nieuws in
lusvorm
01:50 Canvaslus (h), Nieuws in
lusvorm
NPO 1, 22.40 uur
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu 07:16 De Slag om
de Schelde 07:21 Het Weer 07:23
't Hof gemaakt 07:28 Verzeeuwigd
07:30 ZeelandNu 07:46 De Slag om
de Schelde 07:51 Het Weer 07:53
't Hof gemaakt 07:58 Verzeeuwigd
08:00 ZeelandNu 08:16 De Slag om
de Schelde 08:21 Het Weer 08:23
't Hof gemaakt 08:28 Verzeeuwigd
08:30 ZeelandNu 08:46 De Slag om
de Schelde 08:51 Het Weer 08:53
't Hof gemaakt 08:58 Verzeeuwigd
09:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland Nu 18:10 Zeeland
de week 18:25 Muziekclip 18:28
Verzeeuwigd 18:30 Zeeland Nu
18:40 Zeeland de week 18:55 Muz
iekclip 18:58 Verzeeuwigd 19:00
Zeeland Nu 19:10 Zeeland de week
19:25 Muziekclip 19:28 Verzeeuwigd
19:30 Zeeland Nu 19:40 Zeeland
de week 19:55 Muziekclip 19:58
Verzeeuwigd 20:00 Zeeland Nu
20:10 Zeeland de week 20:25 Muz
iekclip 20:28 Verzeeuwigd 20:30
Zeeland Nu 20:40 Zeeland de week
20:55 Muziekclip 20:58 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu 21:10 Zeeland
de week 21:25 Muziekclip 21:28
Verzeeuwigd 21:30 Zeeland Nu
21:40 Zeeland de week 21:55 Muz
iekclip 21:58 Verzeeuwigd 22:00
Zeeland Nu 22:10 Zeeland de week
22:25 Muziekclip 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:40 Zeeland
de week 22:55 Muziekclip 22:58
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland Nu
23:10 Zeeland de week 23:25 Muz
iekclip 23:28 Verzeeuwigd 23:30
Zeeland Nu 23:40 Zeeland de week
23:55 Muziekclip 23:58 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 James Martin:
Home Comforts 13:00 BBC News
- Weather 13:10 Football Focus
13:50 Saturday Sportsday 14:00 Live
Snooker UK Championship 15:00
Live International Rugby Union 17:30
Final Score 18:25 Celebrity Mas
termind 18:55 BBC News, Regional
News and Weather 19:10 Pointless
Celebrities 20:00 Strictly Come Danc
ing 21:15 Atlantis 22:00 Casualty
22:50 The National Lottery Live
23:00 BBC News - Weather 23:20
Match of the Day 00:47 The National
Lottery Update 00:50 The Football
League Show
BBC2
07:00 CBBC: Timmy Time 07:25
CBBC: Shaun the Sheep 07:35 CBBC:
Hacker Time 08:00 CBBC: All Over
the Place 08:30 CBBC: Help! My Sup
ply Teacher Is Magic 09:00 CBBC:
Marrying Mum and Dad 09:30 CBBC:
Absolute Genius with Dick St Dom
10:00 CBBC: Junior MasterChef
11:00 CBBC: Deadly Pole to Pole
12:00 The Blue Planet 13:00 Rick
Stein's Far Eastern Odyssey 14:00
Escape to the Country 15:00 Live
Snooker UK Championship 18:30
Restoring England's Heritage 19:00
Natural World: Jungle Gremlins of
Java 20:00 Flog It! 21:00 Perry and
Croft: Made in Britain 21:30 Dad's
Army 22:00 Ql XL 22:45 Tomorrow's
Worlds: The Unearthly History of Sci
ence Fiction 23:45 Intruders 00:30
Snooker: UK Championship 01:20
Snooker: UK Championship Extra
07:10 Kinderprogramm: Anna und
die wilden Tiere 07:35 Kinderpro
gramm: Wissen macht Ah! 08:00
Kinderprogramm: Checker Can 08:25
Kinderprogramm: Neuneinhalb
08:35 Kinderprogramm: Die Pfeffer-
körner 10:00 Tagesschau.10:03 Kin
derprogramm: Die Geschichte vom
kleinen Muck 11:30 Kopfball 12:00
Tagesschau 12:05 Amsterdam, da
will ich hin! 12:50 Tagesschau 13:00
Den Tagen mehr Leben! 14:30 Neue
Freunde, neues Glück 16:00 W wie
Wissen 16:30 Reportage im Ersten:
Kanada 17:00 Tagesschau 17:10
Brisant 17:47 Das Wetter im Ersten
17:50 Tagesschau 18:00 Sportschau
19:57 Lotto am Samstag 20:00 Ta
gesschau 20:15 Das Adventsfest der
100.000 Lichter 23:15 Tagesthemen
23:35 Das Wort zum Sonntag 23:40
Inas Nacht 00:40 Burn after reading -
Werverbrennt sich hier die Finger?
ZOF
07:00 Wickie... und die starken Man
ner 07:35 Das Dschungelbuch 08:05
12 oder 3 08:30 Bibi Blocksberg
09:20 Bibi und Tina 09:45 Sport Extra
18:00 ML Mona Lisa 18:35 Hallo
Deutschland 19:00 Heute 19:20
Wetter 19:25 Herzensbrecher - Vater
von vier Söhnen 20:15 Der Samstags-
krimi: München Mord 21:40 Ein Fall
fiir Zwei 22:40 Heute-journal 23:00
Das aktuelle Sportstudio 00:25 Heute
00:30 Filmnacht im ZDF: James Bond
007 - Leben und sterben lassen
WDR
07:20 Sehen statt Horen 07:50 Planet
Wissen 08:50 West.art 09:30 Wir
sind anders - Freiwillige Hilfe aus
Sambia 10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Die Sendungmitder Maus 11:35 Die
Sendung mit dem Elefanten 12:00
Quarks St Co 12:45 NRW von oben
13:30 Erlebnisreisen-Tipp 13:40 Die
unendliche Geschichte 15:15 Win-
netou 16:50 Sport im Westen 17:20
Kochen mit Martina und Moritz
17:50 Einfach und köstlich - Kochen
mit Björn Freitag 18:20 Winterreise
18:50 Aktuelle Stunde 20:00 Tages
schau 20:15 Ein Schnitzel für alle
21:45 Wilfried Theodor Schmickler
- Fast ein Selbstpórtrait 22:45 Was
liest du? 23:30 Nuhr mit Respekt!
00:15 Platoon
Discovery
07:15 Man, Woman, Wild 08:05
Kindig Customs 08:55 Top Hooker
09:45 Rattlesnake Republic 10:35
Auction Hunters: Pawn Shop Edition
11:25 River Monsters 16:40 How Do
They Do It? 17:05 Salvage Hunters
18:05 Chef Gone Wild 19:05 Deadli
est Catch 20:00 Gold Divers: Under
the Ice 21:00 Wheeler Dealers 22:00
Fast N' Loud 23:00 The Unexplained
Files 00:00 First Week In 01:00
Ross Kemp: Extreme Worlds 01:55
Wheeler Dealers
National Geographic
07:35 Building Wild 08:20 Yukon
Gold 09:05 Filthy Riches 09:50 Street
Genius 10:15 Brain Games 10:40
Sinkholes 11:30 Car S.O.S 12:25 To
Catch a Smuggler 15:10 Ultimate Air
port Dubai 17:00 To Catch a Smug
gler 18:00 Marine Life 18:30 Money
Meltdown 19:00 Beyond Magic
with DMC 20:00 Filthy Riches 21:00
Yukon Gold 22:00 Highway Thru Hell
23:00 Drugs Inc. 00:00 Taboo USA
01:00 Yukon Gold 01:55 Highway
Thru Hell
Animal Planet TLC
07:15 Bad Dog 08:10 Your Very First
Puppy 09:05 Mutant Planet 10:00
Treehouse Masters 10:55 When Di
nosaurs Roamed 11:50 Preposterous
Pets 17:00 Return to Amish 17:15
Preposterous Pets 17:15 Return to
Amish 18:10 The Rachel Zoe Project
19:10 What Not to Wear 20:05
Ballroom Blitz 21:00 Extreme Cheap
skates 22:00 Op de ambulance met
Sofie Van Den Enk 22:55 Outrageous
911 23:45 Sex Sent Me to the ER
00:35 The Real L Word
07:00 Thé ou café 08:00 Journal
Radio Canada 08:30 Tv5monde, le
journal 08:45 OUTRE-Zapping 09:10
Flash Info 09:15 Mademoiselle Zazie
09:25 Zoobabu 09:30 Brigade animo
09:45 La bande des minijusticiers
09:55 La petite géante 10:15 Lan
feust Quest 10:40 L'oreille des kids,
les sciences 11:05 XVe Sommet de
la francophonie 11:50 Destination
francophonie 11:55 Jeunesse, a vos
droits 12:00 Flash Info 12:05 Epice-
riefine 12:30 Pardonnez-moi 13:00
36,9° 13:30 Journal RTBF 14:00 Midi
en France 15:00 Le monument pré-
féré des Franqais 15:50 Garden Party
16:00 Nec plus ultra La collection
16:30 Questions pour un champion
17:00 Flash Info 17:05 200 millions
de critiques 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:20 Météo
18:25 Terriennes 18:30 Thalassa
20:25 Frères d'armes 20:30 Journal
France 2 20:50 Des droits pour gran-
dir 20:55 Météo 21:00 Les années
bonheur 23:00 Journal TSR 23:25
Tv5monde, le journal Afrique 23:50
TV5, ('invité 23:55 Météo 00:00 Jo
seph I'lnsoumis 01:35 Acoustic
Eurosport
08:30 Skispringen: World Cup in
Kuusamo (Finland) 10:00 Winter
sporten: Ski Pass 10:15 Noordse
Combinatie: World Cup in Kuusamo
(Finland) 11:15 Rodelen: World
Cup in Igls (Oostenrijk) 11:45
Langlaufen: World Cup in Kuusamo
(Finland) 13:30 Rodelen: World Cup
in Igls (Oostenrijk) 14:15 Noordse
Combinatie: World Cup in Kuusamo
(Finland) 15:15 Wintersporten: Ski
Pass 15:30 Skispringen: World Cup
in Kuusamo (Finland) 17:45 Alpi
neskiën: World Cup in Aspen (USA)
19:00 Alpineskiën: World Cup in Lake
Louise (Canada) 20:45 Alpineskiën:
World Cup in Aspen (USA) 22:00
Snooker: UK Championship in York
(Groot-Brittannië) 00:00 Paarden
sport: Horse Racing Time 00:15 Cur
ling: EK in Champery (Zwitserland)
MTV
09:00 Mtv<3 10:00 Fantastic Music
Videos 10:55 Teen Cribs 11:20 Teen
Cribs 11:45 Teen Cribs 12:10 Teen
Cribs 12:35 Awkward 13:00 Faking
it 13:25 Awkward 13:50 Awkward
14:15 Awkward 14:40 Awkward
15:05 Awkward 15:35 Awkward
16:00 Awkward 16:30 Awkward
16:55 Awkward 17:25 Awkward
17:50 Awkward 18:20 Catfish: The
TV Show 19:10 Awkward 19:35 Fak
ing it 20:00 Virgin Territory 20:55
Teen Mom 2 21:50 Are You the One?
22:50 Geordie Shore 23:45 Ridicu
lousness 00:10 Ridiculousness 00:35
Jersey Shore 01:25 Jersey Shore