Familieberichten (llensenlinq.nl Jan van Boven Catharina Jacobse-Sturm Johannes Martinus Maljaars Joan Magdalena Versluijs Lenie mathMa Hugens 58 zaterdag 29 november 2014 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis, de vele kaarten en brieven hebben ons erg goed gedaan. Fam. van Boven November 2014 Bij deze willen wij u hartelijk danken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn sterke en lieve vrouw Adriana Wilhelmina Goormachtig-Pluijmers Jeanne uw aanwezigheid, brief, kaart, telefoontje heeft ons veel steun gegeven. August Goormachtig familie Pluijmers Vlissingen, 29 november 2014 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, november 2014 Na het overlijden van onze geliefde broer, oom en oudoom [aap Jeras hebben wij veel hartelijke blijken van medeleven ontvangen. Dat heeft ons goed gedaan en wij willen u hiervoor oprecht bedanken. de familie Nieuw- en Sint Joosland November 2014 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Willem de Korte hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze hartelijk dank. familie G. de Korte-Jobse november 2014 Door de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom f «4* het o&fepiggriHj^liiiiMtdü Perl bedankegjjT Uw aanwezigHpd, kaarten in hetpiekenhuis en muis, wooraen \ftn| troost en gebed is ons tot grote steun geweest. Hartelijk dank hiervoor. André en Tineke Maljaars Rian en Jasper Sophie Domburg, november 2014 Maarten Peene Jopie Poerstamper-Louwerse Tijdens de ziekte en rondom het overlijden van mijn lieve man, onze (stief-)vader en opa Jacobus Poppe -Ko- hebben wij enorm veel blijken van medeleven ontvangen. De talloze vriendelijke bezoeken, de vele troostrijke kaarten en bemoedigende telefoontjes hebben veel voor ons betekend. Ook de aanwezigheid van velen tijdens de crematie plechtigheid - waaronder mensen die wij niet mochten verwachten - heeft ons zeer goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor heel hartelijk bedanken. Ria Poppe-van Meel, Leny Mazure-Poppe, Bert Henderikse Middelburg, november 2014 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het nog plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame vaderen opa Hendrik Slotboom Henk betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Leen en Petra lohan en Karen en kleinkinderen Yerseke, november 2014 Adrie van Stel Henk Tres De overweldigende belangstelling, kaarten, bezoek en uw aanwezigheid bij de begrafenis van mijn geliefde zus is mij tot grote steun geweest. Hartelijk dank hiervoor. Piet Versluijs Gapinge, november 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en ouwe oma Emma Anthonia Nuijten-Meulblok zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Nuijten 's-Heerenhoek, november 2014 Voor de blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde moeder, onze lieve groot- en overgrootmoeder Krina van Mourik-van Kooten zeggen we u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, november 2014 Jan den Dekker Wij zijn iedereen ontzettend dankbaar voor de ondersteuning en warmte die mijn lieve vrouw, onze innig geliefde dochter, zuster en tante Germaine Gieles - Manneke en wij van u hebben mogen ontvangen tijdens haar leven, ziekte en na haar overlijden. Voor alle blijken van medeleven zeggen wij u oprecht hartelijk dank. Joost Gieles P.I. Manneke S.M. Manneke - Bom Petra en Henk Iris Middelburg, november 2014 Familieberichten Telefoon 088 -013 9999 Uitvaartzorg kijk ook op P*t Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, november 2014 Na het overlijden van onze lieve moeder en oma hebben wij veel steun en troostende woorden ontvangen. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken.: Elly en Ard-Jan, Christian Tijmen Karin en Jan De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Wij willen u bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve pa, opa en opa beer Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Wemeldinge, november 2014. Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Koos Tres-Lievense Emmy en Henk, Marcel Peter en Cynthia Middelburg, 28 november 2014 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden en bij de crematie van Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de kaarten en andere blijken van medeleven ons goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Bryan en familie Sint Jansteen, november 2014. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 58