Adagio Familieberichten kijkook°p ntensenlinq.nl voor Jean Henri Marcus Neeltje Marina Loubert-Verhulst m Ank Schipper - Benink Aan de horizon Vervaagt geruisloos de lijn Tussen dag en nacht Diep geraakt ben ik door het overlijden van mijn goede "kleine" vriend Bram Tahapary Bedankt voor je fijne vriendschap. Ik zal je missen. Leo van Halen Bram Tahapary Hans Marcus Toch nog onverwachts is overleden onze lieve zwager en oom Veel fijne herinneringen, Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, Voor altijd in ons hart. Hans Marcus Colijnsplaat: Ko en Magda van Dijke-de Regt Kortgene: Jeannette en Peter Verburg Stefan Anniek Wilhelminadorp: Jacqueline en David Hannewijk Joyce Beau Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze trotse opa Hans Bloemendaal, t Goes, io februari 1923 27 november 2014 Bertie Marcus - de Regt Jan-Kees en Froukje Sanne, Thymen Dillenburglaan 35 4461TJ Goes Hans is overgebracht naar Uitvaartcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 4 december om 12.30 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Rust nu maar uit. Na een lang leven van arbeid overleed, na afnemende krachten, toch nog onverwachts onze lieve vader en schoonvader Jan Tramper sinds 23 november 2002 weduwnaar van Helena Elizabeth Schouten in de leeftijd van bijna 91 jaar. De winkel was zijn lust en leven. Jan en Ria Rinus (in liefdevolle herinnering) Vlissingen, 27 november 2014 Correspondentieadres: J.A. van de Perrestraat 77 4336 XX Middelburg De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. S. Dierx, wordt woensdag 3 december om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed de man van onze oudste zus Lena, onze zwager en oom1 Jan Tramper Zijn schoonzusters en zwager, neven en nichten Joanna Henriëtte Else Schipper-Benink Ank Piet Intens verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen berichten wij dat is overleden Nel echtgenote van Jan Loubert f 29 juni 2001 Axel, 14 juli 1950 Zierikzee, 27 november 2014 De kinderen en het kleinkind van Nel en Jan Brussel: Aart en Antia Willem Zierikzee: Jan Willem De kinderen en kleinkinderen van Jan Vlissingen: Christine Katie Vlissingen: Bas en José Sharina Nijkerk: Maartje en Adriaan Willemijn Marloes Luuk Jannewekken 1-15 4301 HH Zierikzee Woensdag 3 december is er een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bloemen Nel Loubert - Verhulst De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websi zaterdag 29 november 2014 57 Heden bereikte ons het bericht, dat is overleden onze vriend Wij wensen Soera, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Conté Middelburg, 27 november 2014 Ook met dit afscheid is er een herinnering geboren aan een voor ons bijzonder mens Wij wensen Bertie, Jan-Kees, Froukje Sanne en Thymen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Wolphaartsdijk Piet en Henny Wolphaartsdijk 28-11-2014 Achter tronen van verdriet Schuilt een glimlach van herinneringen Tijd heelt geen wonden. Tijd leert je leven met verdriet, Zeer geduldig tot je weer schoonheid ziet. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Ixelles 6 februari 1936 Middelburg 27 november 2014 Marjoleine - Walter Kjeld Eke Frank-Simone Minke Jochem J.H. Huyssenstraat 14, 4336 AH Middelburg Dinsdag 2 december is er van 15.00 tot 15.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ank in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ank waardeert het als iedereen een roos voor haar meeneemt. Wij willen de medewerkers van Zorgstroom hartelijk danken voor de liefdevolle zorg. Vele goede herinneringen blijven, maar met verdriet in ons hart moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Franeker: Addy Schijf-Verhulst Jan Schijf Terneuzen: Corrie 't Gilde-Verhulst Neven en nichten uitvaartzorg in Zeeland de Groot-de Kam Middelburg 0118-612868 Verstraten Tholen 0166-606041 Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vi Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Nelly en Bram Tanni en Max (in herinnering) Ina en Jan Middelburg, 27 november 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57