r V' Cl r i Familieberichten DyariaxJaii Luciara Cornel ia de Groot (llens0nlinq.nl 56 zaterdag 29 november 2014 Gilles Pieter Almekinders V25- 11 - <3014 Gilles Almekinders Harry Lokenberg Cornelia Hoogesteger Cornelia Houtekamer-Hoogesteger Zijn laatste jaren had hij zich anders voorgesteld. Toch had hij in Theresiahof zijn thuis gevonden. Hier is onze vader, schoonvader, opa en overopa na een liefdevolle verzorging rustig ingeslapen. weduwnaar van Nëeltje Christina Schipper Borssele, 25 januari 1926 t 's-Heerenhoek, 27 november 2014 Syssleback: Corry en Jos (Zweden) Vincent en Marga, Siebren Jochem en Marjolein, Jusk en Lova Baarland: Joop en Rita Emiel Matthijs Correspondentieadres J. Almekinders Nieuweweg 32, 4435 AE Baarland Er is gelegenheid om te condoleren en afscheid te nemen van Gilles op maandag 1 december van 19.00 tot 19.30 üur in het mortuarium, Blikhoek 2, (links naast de kerk) te 's-Heerenhoek. Naar de wens van Gilles vindt de crematie plechtigheid in besloten familiekring plaats. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve zwager .en oom is overleden. We zullen hem missen. Ina en Ton Christi en Jack, Kim Met verdriet nemen we afscheid van onze broer, zwager en oom Leijn Hoekman Echtgenoot van Hannie Hoekman-Krijger Hij was ons zeer dierbaar. Tannie Hoekman in herinnering Jan Hoekman Marie Hoekman-Visscher in herinnering Kees Hoekman in herinnering Miep Hoekman v Mastrigt in herinnering Cate Hoekman in herinnering Gerard Hoekman joke Hoekman- Kuvener Leny Hoekman Piet Hoekman jannie Hoekman-Paardekooper Hans Hoekman in herinnering Tiny Hoekman-Buijze Neven en nichten Krabbendijke, 28 november 2014 Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze gewaardeerde oud-collega Harry Lokenberg Wij hebben ruim 30 jaar met hem mogen samenwerken. Wij zullen zijn vriendschap, vrolijkheid en betrokkenheid bij zijn collega's in dankbare herinnering houden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en Collega's Mourik Vlissingen Nieuwdorp, 28 november 2014 Bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben en dat verder leed haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Gilles Houtekamer in de leeftijd van 92 jaar. Rotterdam: Jo Huissen - Houtekamer Max Huissen (in herinnering) Krabbendijke: Ineke en Jan Kamerling - Houtekamer Klein- en achterkleinkinderen 27 november 2014 Correspondentieadres: Poststraat 16,4413 CI< Krabbendijke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 2 december om 13:30 uur in de zaal van de gereformeerde gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Na jarenlange vriendschap is nog plotseling overleden mijn vriendin Met verdriet, Nel de Leeuw Piet Jansen 7 DE VLIEGER Piet Jansen Uitvaaitverzorgina Ltnda van Winqen kijk ook op ik had je gedacht mijn kind zo mooi zo lief zo puur zo klein zo van ons zou zijn Lorenzo de Groot Marije Baas Kinderdijk 16a 4331 HG Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn geschokt door het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde en altijd behulpzame vriend en buurman Wij wensen Marina en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Rob en Tanja Baarends Marijke Broekhoven en Manfred Schigowski Gré de Haas Barry, Annet en Ravi van Hal Bert, Petra en Joery van den Heuvel Jan en Mieni Joosse Jan de Kooter en Ina de Zeeuw Ben Lebon Félicien Leijnse Machiel, Karen, Timo, Fenna en Raisa Mathijssen Suus Meulmeester Middelburg, 24 november 2014 Jen en Jannie Molenaar Jaap en Wil Ooms Co en Gon Pasman Hjalmar, Annemarieke, Thomas en Esmee Roodenburg Door Schreuders Riet en Cees Struijk Paul en Elma Sturm Albert en Stephania Sumampouw Theo en Maartje Tas Rinus en Riet den Toonder Peter en Elly Verhelst Frans, Miranda en Maya de Waal Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland into@uitvaartdovliegcr.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag on nacht bereikbaar) Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven Tot ons groot verdriet is na een korte, oneerlijke strijd in huiselijke kring van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en mijn schoonzoon echtgenoot van José Jansen-de Schepper Hulst, 25-6-1943 Terneuzen, 27-11-2014 Terneuzen José Jansen-de Schepper Waalre Hans en Cindy Jansen-van den Broek Lisa, Stef Terneuzen Loes en Ronald van Vooren-Jansen Valérie Kloosterzande C.M. de Schepper-Kamps Correspondentieadres: Stuvesande 452 4532 MK Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 2 december om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Volgens de wens van Piet had een gift aan KWF kankerbestrijding (in de daarvoor bestemde collectebus in het crematorium) de voorkeur boven het geven van bloemen. Een speciaal woord van dank voor het verplegend personeel van het ziekenhuis Zorgsaam en Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen. Alleen schriftelijke condoleance. |f UITVAARTZORG Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzoon, onze schoonbroer en oom Ma de Schepper Lies en Theo Geert en Tilly Marga en Etiënne Frans en Jenny André en Ludie Angèle en Egbert neven en nichten f Wij wensen ons José, Hans en Cindy - Lisa, Stef Loes en Ronald - Valérie veel sterkte toe. L Striepseweg 4,4435 RL Baarland Gratis boekje uitvaartwensen! /7 ^,/7 www.llrtdavanwingen.nl 14.J Telefoon: 01 1 3 - 63 91 08 Mobiel: 06 40 48 40 76

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 56