Smartopweg helpt u online op weg ABONNEE VOORDEEL S^nnartOpWegonl PZC Een fenomenale mix van tap-dance, percussie, acrobatiek en humor. Meld u aan voor een van de cursussen in Zeeland zaterdag 29 november 2014 Voeg het beste van topshows als Stomp, Tap Dogs en The Blue Man Group samen en je hebt een dansspektakel van wereldklasse! De internationale tapproductie 'Tap-Factory' komt, na uitver kochte tournees door Europa en Zuid-Amerika eindelijk naar Neder land! Al tappend en dansend vloog Fred Astaire in de jaren 30 en 40 van de vorige eeuw over het witte doek. Maar de tapdans bestaat al lang niet meer uit die traditionele, klassiek ogende choreografieën van die tijd. Razendsnel voeten werk, adembenemende acrobatiek, onuitputtelijke ritmes, spetters van dansers en stomende percussie, overgoten met een flinke dosis humor is de nieuwe graadmeter! Exclusief in het World Forum Theater in Den Haag Prijzen: Regulier Lezersprijs 1*Rang €59,50 €29,75 2® Rang 52,50 26,25 3® Rang 47,50 23,75 Excl. bespreek- en transactiekosten Data: 18 december t/m 4 januari Tickets zijn exclusief te bestellen via: www.pzc.nl/tapfactory Wereldwijd gaan steeds meer mensen over op het gebruik van smartphones en tabiets. De mogelijkheden lijken onbeperkt en innovaties volgen elkaar steeds sneller op. Smartopweg.nl organiseert in samenwerking met de PZC deze speciale ledenactie. Doelstelling van deze cursus is om u op weg te helpen bij het ontdekken van de mogelijkheden die deze nieuwe wereld biedt. U hoeft enkel te beschikken over een smartphone of tablet. Tijdens de cursus komen de volgende onderwerpen aan de orde: Verschillende besturingssystemen: Android en I0S Verschillende manieren om te internetten: Wifi, 3G, 4G en Hotspots V Veilig gebruik maken van het internet in binnen- en buitenland v" Wat zijn apps, en hoe weet ik welke apps interessant zijn voor mij? V Internetten en e-mailen V Hoe stel ik de interface van mijn apparaat in? V (Veilig gebruik van) Social Media zoals Facebook S Foto's en video's maken en versturen S Hoe maak ik een back up van mijn bestanden? Voor u als PZC-lezer nu van 69,- voor 34,50 per persoon. De cursusprijs is inclusief professioneel cursusboekje. Omdat er altijd twee trainers aanwezig zijn en er gewerkt wordt met kleine groepen bent u gegarandeerd van veel persoonlijke aandacht. De cursussen worden aangeboden door heel Zeeland op locaties van Amadore. Meld u snel aan via www.smartopweg.nl of bel met het telefoonnummer 0118-567854. pzc.nl/abonneevoordeel c>y Of bel met RedTickets via: 070-413 21 53 FZC Tap Factory Tickets zijn nu speciaal geprijsd voor lezers van de PZC. (maandag tot en met zaterdag van 10:00u tot 17:00u) Onder vermelding van actiecode: Tap Factory Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 28