isah isah DE ROOI PANNEN Manager Business Consultancy (MT lid) Mercuri Urval Sales Consultant Pre Sales ERP Consultant Mercuri Urval docent Nederlands SCHOENNIftM KS GEZOCHT COMMERCIËLE ONDERSTEUNER coördinator informele zorg 27 Ill Manteling ERP business innovator die van alle klanten ambassadeurs wil maken bevlogen netwerker die met flair een unieke propositie neer kan zetten die met aansprekende presentaties nieuwe klanten creëert CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS (0,7 fte) DE ROOI PANNEN Wij zoeken een enthousiaste voor in de binnendienst 40 uur m/v RegioBank www.schinkeladviesgroep.nl zaterdag 29 november 2014 BUSINESS SOFTWARE Isah groeit! 0e Nr. 1 Business Softwarepartner in de maakindustrie biedt: Samenwerking met de meest innovatieve (Internationale) maakbedrijven Een iange termijn visie gericht op maximale klanttevredenheid Een financieel super gezond bedrijf Een eigen, state-of-the-art product, gebaseerd op de nieuwste technologie Met ruim 700 klanten in meer dan 20 landen is Isah, gevestigd in Tilburg, de nummer één Business Software voor de maakindustrie. De Isah software vormt bij klanten van Isah het zenuwstelsel van het bedrijf en is op unieke wijze in staat om processen in de bedrijfsvoering versneld te optimaliseren, met als resultaat: hoger rendement door lagere kosten, een efficiëntere supply chain en het effectiever benutten van verkoopkansen. Om de klanten nog beter te kunnen ondersteunen wordt een regionale structuur opgezet. De vraag naar Isah oplossingen neemt sterk toe. Vanwege die groei zijn wij ter versterking van het MT op zoek naar een ondernemende: in deze nieuwe functie word je eindverantwoordelijk voor alle Customer Service activiteiten in Nederland. Samen met het MT breng je klantgericht denken en handelen naar een nog hoger niveau. Je gaat drie klantenteams (regio West, Noord-Oost en Zuid) aansturen met in totaal circa 25 consultants. Jouw primaire taken: Het optimaliseren van de integrale dienstverlening voor de klanten. Dit moet leiden tot excellente referentieprojecten en de hoogst haalbare klanttevredenheid. Het commercieel aansturen, coachen en faciliteren van drie Business Consultants die elk verantwoor delijk zijn voor een regionaal klantenteam. Het stimuleren van duurzame kruisbestuiving met productontwikkeling en sales. Het diepgaand doorontwikkelen van specialistische kennis binnen de afdeling. Je werkt nauw samen met en rapporteert aan de DGA. Gevraagd wordt een stevige, commercieel bewuste manager met een verfrissende visie op klantge richtheid. Je bent in staat om de toegevoegde waarde van de nieuwe regiostructuur snel zichtbaar te maken. Jouw profiel: Academisch werk- en denkniveau, bedrijfskundige achtergrond. Succesvol trackrecord door focus op het verhogen van de klanttevredenheid. Ruime ervaring met het aansturen en persoonlijk coachen-van een team van professionals, bijvoorbeeld als Managing Consultant, Supply Chain Manager, Commercieel Directeur of Business Unit Manager. Een toegankelijk, creatief, flexibel en pragmatisch leider. Ervaring in en sterke affiniteit met de maakindustrie is een must. Wil jij je langdurig verbinden aan deze sterk groeiende organisatie? Solliciteer via www.mercuriurval.com. Je vindt de vacature met ref.nr. 1370 of via de zoekterm 'Isah'. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Peter Duyvestijn, senior consultant bij Mercuri Urval Eindhoven, tel. 040 - 266 98 00. Zie ook www.isah.nl. BUSINESS SOFTWARE Isah groeit! Oe Nr. 1 Business Softwarepartner in de maakindustrie biedt: Samenwerking met de meest Innovatieve (Internationale) maakbedrijven Een lange termijn visie gericht op maximale klanttevredenheid Een financieel super gezond bedrijf Een eigen, state-of-the-art product, gebaseerd op de nieuwste technologie Met ruim 700 klanten in meer dan 20 landen is Isah, gevestigd in Tilburg, de nummer één Business Software voor de maakindustrie. De Isah software vormt bij de klanten van Isah het zenuwstelsel van het bedrijf en is op unieke wijze in staat om processen in de bedrijfsvoering versneld te optimaliseren, met als resultaat: hoger rendement door lagere kosten, een efficiëntere supply chain en het effectiever benutten van verkoopkansen. Om de klanten nog beter te kunnen ondersteunen, wordt een regionale structuur opgezet. De vraag naar Isah oplossingen neemt sterk toe. Om naast de groei in de bestaande business ook groei in nieuwe klanten te realiseren, zijn wij ter versterking van de salesforce op zoek naar een: .W*,. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van targets door proactief in te spelen op verkoopkansen bij organisaties binnen de maakindustrie. Je overtuigt door deskundigheid en creatief meedenken en bent verantwoordelijk voor het gehele salestraject: van lead tot aan het contract. Je werkt nauw samen met de directie en de pre-sales consultants. Jullie bouwen aan de verdere, duurzame groei van Isah. In deze functie ben je samen met een zeer ervaren collega verantwoordelijk voor alle pre-sales activiteiten, waaronder het beantwoorden van RFI's en RFP's en het geven van bedrijfsspecifieke presentaties en demonstraties. Je optimaliseert de functionele inhoud van het verkoopproces en werkt nauw samen met de Sales consultants en de DGA. Jullie bouwen aan de verdere groei van Isah door nieuwe opdrachten binnen te halen, bij nieuwe en bestaande klanten. Wil jij het marktleiderschap van Isah verder uitbouwen? Solliciteer via www.mercuriurval.com. Je vindt de vacatures met de zoekterm 'Isah'. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Peter Duyvestijn, senior consultant bij Mercuri Urval Eindhoven, tel. 040 - 266 98 00. Zie ook www.isah.nl. is een verticale scholengemeenschap voor VMBO en MBO bestaande uit tien autonome onderwijsafdelingen met de studierichtingen Handel, Horeca, Toerisme/Recreatie,Vormgeving en Marketing/Evenementen gevestigd in Tilburg, Eindhoven en Breda. De school telt op dit moment ruim 8.500 leerlingen en 845 personeelsleden. De Rooi Pannen zoekt voor de afdeling MBO Horeca in Breda zo spoedig mogelijk een Wij zijn op zoek naar kandidaten die in het bezit zijn van een tweedegraads bevoegdheid. De docentenfunctie kent een carrièrepatroon schaal LB (min. 2.556,00 en max. 3.823,00 bruto/mnd. fulltime). Ten aanzien van de arbeidsvoorwaarden geldt de cao-MBO. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevr. M. van Eeten - Rosie (adjunct-directeur), tel. 013-850 4000. In verband met de kerstvakantie vinden de gesprekken plaats in de week van 12 januari 2015. De Rooi Pannen streeft in de samenstelling van haar personeelsbestand naar een afspiegeling van de samenleving en nodigt daarom ook kandidaten uit minderheidsgroepen van harte uit te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw sollicitatiebrief, voorzien van een CV, gelieve vóór 10 december 2014 te zenden aan: scholengemeenschap De Rooi Pannen, ta.v. dhr. C.J.C.M. Pheninckx, voorzitter Coilege van Bestuur. Postbus 1458, 5004 BL Tilburg of stuur uw sollicitatie naar PZ@derooipannen.nl. CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS edukans FINANCIËLE DIENSTVERLENERS Het is een fulltime functie die met name gericht is op de zakelijke markt met onder steunende werkzaamheden voor de adviseurs. Je hebt minimaal WFt Basisopleiding, WFt Schade particulier en zakelijk. Verder beschik je over uitstekende contactuele eigenschappen, een servicegerichte instelling en het vermogen om zelfstandig klantcontacten te onderhouden. Solliciteren? Stuur voor 15 december 2014 je motivatie met CV en pasfoto naar: E.Dellebeke@schinkeladviesgroep.nl DE 1 HYPOTHEEK SHOP Manteling biedt hulp aan mantelzorgers, mensen met een ziekte of handicap, mensen met psychische problemen, eenzame mensen, mensen met dementie en mensen in de laatste fase van hun, leven. Thuis, in het St. Jans Hospice de Casembroot of in het zorghotel. Dit wordt onder meer gedaan door vrijwilligers in te zetten die worden begeleid door een coördinator informele zorg. We zijn op zoek naar versterking van ons team en zoeken een voor 28 uur per week die flexibel inzetbaar is voor verschillende doelgroepen. De aanstelling is voor een half jaar met de intentie deze periode uit te breiden naar een jaar. Voor meer informatie zie www.mantelingwalcheren.nl/nieuwsoverzicht-organisatie. Stuur uw sollicitatiebrief en CV vóór 8 december naar Janet van Roosendaal, directeur, jvr@mantelingwalcheren.nl. De selectiegesprekken vinden plaats op 9 en 11 december. Ga naar edukans.nl/schoenmaatjes en doe mee! Mantelzorg Zorgvrijwilligers Tel 0118 55 35 30 info@mantelingwalcheren.nl www. mantelingwalcherennl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27