kijkookop m fTl0nSenlinq.nl Familieberichten Liliana Maria D'Hoore - de Cock Annie Kools - de Bruijne Thuis is nu verleden tijd. Het hoort zo te gaan, maar toch... Bedankt voor jullie warme steun. Het boekje is uit, maar we lezen er nog dagelijks in. Peter Kools t Jozien en Pierre Cornelis - Kools Mireille en Gert-Jan Peter Thijs Cadzand, november 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en ouwe oma Emma Anthonia Nuijten-Meulblok zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Nuijten 's-Heerenhoek, november 2014 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve vader en opa Mels Scheele Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, ldein- en achterkleinkinderen Zaamslag, november 2014 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het nog plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Hendrik Slotboom Henk betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Leen en Petra Johan en Karen en kleinkinderen Yerseke, november 2014 Henk Tres Familieberichten Telefoon 088 -013 9999 zaterdag 29 november 2014 59 Na het overlijden van onze mama en oma was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was een grote troost te merken hoe velen haar als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge zij zo in onze herinnering voortbestaan. Jacqueline en Pierre Verhoye-D'Hoore Philippe en Bart Verhoye-Van Moerkerke Eede, november 2014. Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Koos Tres-Lievense Emmy en Henk, Marcel Peter en Cynthia Middelburg, 28 november 2014 uitvaartzorg in Zeeland de Groot-de Kam Verstraten Middelburg Tholen 0118-612868 0166-606041 Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 147