m |j| (TI0ns0nlinq.nl 58 zaterdag 29 november 2014 Neeltje Marina Loubert-Verhulst Cees van Iersel Jan den Dekker Piet Jansen Intens verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen berichten wij dat is overleden Nel echtgenote van Jan Loubert 129 juni 2001 Axel, 14 juli 1950 Zierikzee, 27 november 2014 De kinderen en het kleinkind van Nel en Jan Brussel: Aart en Antia Willem Zierikzee: Jan Willem De kinderen en kleinkinderen van Jan Vlissingen: Christine Katie Vlissingen: Bas en José Sharina Nijkerk: Maartje en Adriaan Willemijn Marloes Luuk Jannewekken 1-15 4301 HH Zierikzee Woensdag 3 december is er een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bloemen je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht je ziekte had je volkomen in zijn macht je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Ondanks haar positieve instelling heeft zij de oneerlijke strijd verloren. Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder, oma en mijn zus Pieternella Poulina Dieleman-van Hoeve echtgenote van Pieter Dieleman Zaamslag, 14-8-1933 Terneuzen, 27-11 -2014 BiervlietP. Dieleman Hoek Pieter en Klaudia Mike Jessica Zaamslag A. de Feijter-van Hoeve Keizer Karelstraat 8 4521 AE Biervliet De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 4 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Woensdag 3 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar Thuiszorg team Biervliet, dokter Asrian, verpleging van ZorgSaam en de vrijwilligers van Hospice Terneuzen voor alle zorg en aandacht. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij staan niet altijd stil bij het woordje 'samen. Maar het is een groot gemis als 'samen' uitje leven is. Afgelopen zomer heb jij onze wereld op zijn kop gezet, zo bijzonder hoe goed je herstelde. Nu moeten we toch nog onverwacht afscheid van je nemen. echtgenoot van Cisca van Tuijl Hij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Graauw: Cisca van Iersel - van Tuijl Helvoirt: Jan en Angelie Mike, Dave, Britt Graauw: Ad en Margreet Max, Judith, Isabel Cromvoirt: Marina en Harry Wouter, Lucas, Maarten, Femke 27 november 2014 Dorpsstraat 1 a 4569 AG Graauw Cees is thuis opgebaard. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 3 december om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nel Loubert - Verhulst Piet Jansen Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze gewaardeerde oud-collega Harry Lokenberg Wij hebben ruim 30 jaar met hem mogen samenwerken. Wij zullen zijn vriendschap, vrolijkheid en betrokkenheid bij zijn collega's in dankbare herinnering houden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en Collega's Mourik Vlissingen Nieuwdorp, 28 november 2014 I Marie-Louise Boeding-de Nijs Wij zijn iedereen ontzettend dankbaar voor de ondersteuning en warmte die mijn lieve vrouw, onze innig geliefde dochter, zuster en tante Germaine Gieles - Manneke en wij van u hebben mogen ontvangen tijdens haar leven, ziekte en na haar overlijden. Voor alle blijken van medeleven zeggen wij u oprecht hartelijk dank. Joost Gieles P.I. Manneke S.M. Manneke - Bom Petra en Henk Iris Middelburg, november 2014 Voor de blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde moeder, onze lieve groot- en overgrootmoeder Krina van Mourik-van Kooten zeggen we u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, november 2014 kijk ook op Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven Tot ons groot verdriet is na een korte, oneerlijke strijd in huiselijke kring van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en mijn schoonzoon echtgenoot van José Jansen-de Schepper Hulst, 25-6-1943 Terneuzen, 27-11-2014 Terneuzen José Jansen-de Schepper Waalre Hans en Cindy Jansen-van den Broek Lisa, Stef Terneuzen Loes en Ronald van Vooren-Jansen Valérie Kloosterzande C.M. de Schepper-Kamps Correspondentieadres: Stuvesande 452 4532 MK Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 2 december om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Volgens de wens van Piet had een gift aan KWF kankerbestrijding (in de daarvoor bestemde collectebus in het crematorium) de voorkeur boven het geven van bloemen. Een speciaal woord van dank voor het verplegend personeel van het ziekenhuis Zorgsaam en Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen. Alleen schriftelijke condoleance. Vele goede herinneringen blijven, maar met verdriet in ons hart moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Franeker: Addy Schijf-Verhulst Jan Schijf Terneuzen: Corrie 't Gilde - Verhulst Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzoon, onze schoonbroer en oom Ma de Schepper Lies en Theo Geert en Tilly Marga en Etiënne Frans en Jenny André en Ludie Angèle en Egbert neven en nichten Wij wensen ons José, Hans en Cindy - Lisa, Stef Loes en Ronald - Valérie veel sterkte toe. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve ma en oma Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezig heid, woorden, kaarten en bloemen ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Eric en Sjanie - Aniquellona Hengstdijk, november 2014 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden en bij de crematie van Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de kaarten en andere blijken van medeleven ons goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Bryan en familie Sint Jansteen, november 2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 146