Uw installatie, onze zorg /i kc verzekeringen DETEC Zeeland: een 10 voor vlijt veiligheid Groep oschadeteam f I www.elektra21.nl (S E 1 e k t r a 21 www.inducon21 .nl InduCon ©21 EE TeleCom 21 Kijk voor meer informatie op www.dezeeuwse.nl of vraag uw adviseur naar onze producten Een open, aardig en levendig stel men sen, met plezier in hun werk en hart voor de klant. Dat moeten de mannen van DETEC Zeeland zijn! Sinds jaar en dag werkt dit volbloed Zeeuwse be veiligingsbedrijf voor de Zeeuwse Ver zekeringen. DETEC Zeeland - bruisend, bekwaam en 100% betrouwbaar. Op de dag van het interview met directeur Wim Huibregtse komen alle monteurs rond het middaguur aanrijden in hun bedrijfswa gens. Zeven man sterk poseren ze voor de foto, duidelijk vol goede zin. Hij heeft een gouden team, vertelt Wim. Alle teamleden zijn gemotiveerd, leveren prima werk en staan altijd klaar; voor hem, voor elkaar en vooral: voor de klant. Dat enthousiasme en die inzet betaalt zich terug in een uitstekende reputatie en daarmee een orderportefeuille die steevast goed gevuld is. Hoe zit de relatie van DETEC Zeeland met de Zeeuwse Verzekeringen in el kaar? Wij verzorgen voor de Zeeuwse verzekerin gen alle service en dienstverlening op het gebied van elektra, onder andere van be veiligingssystemen. Dat begon ooit onder de naam westende Elektrotechniek. Hal verwege de jaren 80 maakte de markt voor beveiligingsproducten een grote sprong voorwaarts. DETEC Zeeland is daarvan het re sultaat. Toenmalige klanten van de Zeeuwse Verzekeringen - particulieren en bedrijven - gingen wij met raad "en daad bijstaan als het ging om brand- en inbraakbeveiliging. Ook zijn we zeer actief op het vlak van de toe gangscontrole en camerabewaking.' Wie zijn jullie opdrachtgevers? 'Elektrotechnische bedrijven bij de bouw van nieuwe projecten. Particulieren, instellingen en bedrijven die op advies van verzekerings maatschappijen als de Zeeuwse Verzekerin gen hun nieuwe pand willen beveiligen. Maar ook voor reeds bestaande objecten kunnen zowel particulieren als bedrijven en instellin gen bij DETEC Zeeland terecht.' Wanneer moet je als particulier gaan denken aan inbraakbeveiliging? 'Als je objecten in huis hebt die ook voor anderen aantrekkelijk zijn, zoals kunstvoor werpen, sieraden en audio/visuele appara tuur. Wil je die gaan verzekeren, dan zal de verzekeraar eisen -dat je een inbraakbeveili gingssysteem laat installeren. Maar we leg gen ook systemen aan bij mensen voor wie dit niet speelt. Zij hebben bijvoorbeeld een inbraak meegemaakt en willen zoiets niet of nog eens ervaren.' En als bedrijf? 'Veel bedrijven moeten zich van hun verze keraar standaard beveiligen tegen zowel in braak als brand.' Deze verzekeringseis is te begrijpen, omdat de schades bij brand en of inbraak enorm kan zijn.' Welke criteria hanteert DETEC zeeland bij het aanleggen van een inbraak- en brandbeveiligingssysteem? 'Allereerst zijn daar de wensen van de klant. Vervolgens kijken we naar diens "gedrag": waar gaat men doorgaans naar binnen en naar buiten, slaapt men boven of beneden, zijn er huisdieren?Op basis hiervan stellen we een systeem op maat samen. Daar kop pelen we meestal een brandmeldfunctie aan. Een alarmsignaal wordt doorgegeven aan de centrale DETEC meldkamer, waarna passen de actie wordt ondernomen. Mensen denken dat dit kostbaar is, maar dat valt alles mee. Overigens plaatsen we ook veiligheidssloten en andere bouwkundige voorzieningen, we bieden dus een totaalpakket in inbraak en brandbeveiliging.' Hoe maken jullie de klant vertrouwd met het systeem? 'Wij geven standaard uitgebreid instructies. Daar nemen we ruim de tijd voor, want men sen moeten zich wel op hun gemak voelen met het systeem. Ook nemen we na een enkele dagen contact op om te vragen of het gebruik naar wens verloopt. Zo niet, dan brengen we nogmaals een bezoek, net zo lang tot de klant volledig vertrouwd is met het systeem.' En het onderhoud? 'Wij inspecteren jaarlijks de door ons aange legde systemen, op basis van een contract, is een systeem verplicht aangelegd op indicatie van een verzekeraar, dan moeten we elk jaar sowieso een inspectie verrichten. Hoge kwa liteit en innovatie, veiligheid en betrouwbaar heid - daar maakt DETEC Zeeland zich sterk voor.' GROEP J BEVEILIGING Detec Zeeland Beveiliging b.v. Transportweg 4 4387PE Vlissingen T:0118-651750 E: info@deteczeeland.nl www.deteczeeland.nl L de Zeeuwse ra h. Scottweg 2, 4462 GS Goes Tel.: 0113 -21 55 67 www.autoschadeteam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 106