Veldsink Adviesgroep en VCN feliciteren De Zeeuwse Verzekeringen met hun 75 jarig bestaan! Samen sterk in het Zeeuwse landschap. Wat is uw voordeel van deze ijzersterke samenwerking tussen Veldsink Adviesgroep en VCN? VELDSINK Veldsink is een onafhankelijk assurantie- en financieel adviesbureau dat succesvol afkoerst op zijn veertigjarig bestaan. Dagelijks zetten ruim 350 medewerkers zich met plezier in om u een veilige financiële toekomst te bezorgen. De gestage groei van het familiebedrijf is het resultaat van een rotsvast vertrouwen in waarden als betrouwbaarheid, zekerheid en zorgvuldigheid. De duurzame relaties met onze klanten leveren het beste bewijs dat investeren in persoonlijk contact loont en leidt tot loyaliteit. Veldsink Adviesgroep Middelburg kiest voor een samenwerking met de serviceprovider VCN, welke onder andere een volmacht heeft van De Zeeuwse Verzekeringen. VCN biedt op verschillende vlakken ondersteuning voor een intermediair als Veldsink Adviesgroep Middelburg. Hierdoor kan het Veldsink kantoor in Zeeland zich bezighouden met zijn kerntaak: het adviseren. Veldsink Adviesgroep Regiobank Voor ondernemers: de Veldsink adviseur met verstand van zaken Ondernemen gaat niet zonder risico's gepaard, leder bedrijf en iedere branche heeft zo zijn specifieke kwetsbaarheden. Dat geldt zeker in een snel veranderende wereld. Met almaar nieuwe wetten en regels. Met toenemende complexiteit op allerlei gebied. De moderne ondernemer is van veel markten thuis, maar wil en kan niet alles zelf doen. De Veldsink adviseur reikt ondernemers als u de hand. Want het nauwkeurig in kaart brengen van alle mogelijke risico's is voer voor specialisten. Welke risico's wilt u afdekken en welke niet? Wat is wens en wat is noodzaak? De Veldsink adviseur loodst u door het hele traject, waarbij u zelf de regie houdt. Ons idee van ontzorgen. Eén aanspreekpunt voor ondernemende particulieren. Vaak spreken we over 'zakelijk' en 'privé' alsof het twee werelden zijn. In de praktijk bestaat deze verdeling alleen op papier. De zaak en thuis. U hebt hart voor allebei, en dikwijls zijn ze sterk met elkaar verweven. Veldsink begrijpt dat als geen ander. Vandaar dat wij u niet vermoeien met verschillende contactpersonen voor verschillende aspecten van uw leven. Veldsink huldigt de regel dat ondernemende particulieren één aanspreekpunt verdienen. Een doorgewinterde adviseur die het complete plaatje overziet en op waarde schat. Met beschikking over een team van (vak)specialisten, die hij op elk gewenst moment kan laten bijspringen. Iemand die urgentie herkent en zaken voortvarend aanpakt. Zodat u ongestoord kunt ondernemen. Persoonlijk verzekerd Veldsink verzekert bijna alles: van alledaagse, kleine tegenvallers tot gewichtigere zaken, zoals een ongeval met uw auto of schade aan uw woning. Veldsink inventariseert, analyseert en adviseert u voor een onbezorgd leven later. Wij buigen ons over de risico's van ziekte en overlijden en denken mee over uw best mogelijke pensioen. Particulier of zakelijk: Veldsink neemt verzekeren heel persoonlijk en ontwikkelt visie op de toekomst. Veldsink is betrokken, zorgvuldig en zet zich voor honderd procent in. Alsof niet üw, maar óns leven ervan afhangt. ADVIESGROEP VELDSINK ALTUD DICHTBU vit hnancieringen Dam 51De locatie van Veldsink Adviesgroep Middelburg Harry Aarnoudse en Ronald van den Berg, beiden directeur Veldsink Adviesgroep Middelburg. ADVIESGROEP Samen Ondernemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 104