Wonen op een wel heel bijzondere locatie i i i 1 medewerkers medewerkers Anqelique van Ombergen Acceptant en Schadebehandelaar AOV Kiki Demmenie: Acceptant en Schadebehandelaar AOV Jeroen van Wallenberg Schadebehandelaar Silvia Franse Medewerker Commerciële Binnendienst Schade Jeroen Verbart 29 november 2014 Jubileumbijlage De Zeeuwse Verzekeringen 9 EP cx>o<><xj^:>c<>c<xx^ <X>XX><j<X><XKXXX><>C^ "Met een klein team zorgen we voor een goed lopende verzekerings maatschappij. Samen gaan we er voor. Wie wel eens in Oosiburg komt, kent het vast: de watertoren. De torendie in 1950 is gebouwdf, is met haar 55 meter het hoogste uitkijkpunt van West-Zeeuws-Vlaanderen. Nadat de watertoren niet meer werd gebruikt, is het te koop gezet. Neeltje de Best zag we! een uitdaging in het imposante gebouw en kocht het pand samen met een vriend. "Ik word blij als mensen nadat ze arbeidsongeschikt zijn geweest weer volledig aan het werk kunnen." ik gaan kijken. Hoe gaan we dat aanvliegen? Wat zijn de wensen van de klant? Waar hebben we technisch mee te maken? Wat zijn de risico's van het gebouw?" "Ik was altijd al op zoek naar een bijzondere woonlocatie", aldus de Best: "We waren daarom eerst met negen vrienden op zoek naar een oude koeienstal. We hadden het plan om dan negen appartementen in de koeienstal te bouwen. Dit plan ging helaas niet door. Op een dag kwam een van ons tot de ontdekking dat deze mooie watertoren te koop stond. Zeven van de negen vrienden zijn afgehaakt, dus met twee personen hebben we in 2005 de toren gekocht en we zijn tot aan de dag van vandaag nog steeds aan het klussen." Mijn glas is aitijd halfvol Vervolgens is Hoefnagels gaan rekenen: "Stel dat de watertoren onverhoopt zou afbranden. Dan hebben de bewoners niet de wens om opnieuw een watertoren te bouwen. Zij kiezen er dan voor om een nieuw huis te bouwen en niet een nieuwe watertoren. Dit zorgt ervoor dat het verzekerde bedrag een stuk lager ligt en dit is ook voordeliger voor de premie. Maar eventuele schade aan de toren moet wel worden meeverzekerd. Op basis hiervan is een zogenoemde vorkclausule opgesteld waarbij de klant goed verzekerd is, maar nooit te veel betaalt." Er moest namelijk veel aan de toren gebeuren. Hij was natuurlijk niet gebouwd om in te wonen. Daarom is de kelder in eerste instantie opgesplitst in twee gedeeltes en is De Best in een kelderdeel gaan wonen. De appartementen zijn bijna klaar. De Best en haar partner Wim de Lange wonen nu in een deel van de kelder en hebben de helft van de begane grond tot hun beschikking. Buurman Henk heeft zijn intrek genomen in het andere deel van de begane grond en heeft de eerste verdieping tot zijn beschikking. Dit is voor De Best in ieder geval een prima oplossing. "Ik heb ondertussen meerdere verzekeringen bij De Zeeuwse Verzekeringen lopen en ken de maatschappij daardoor nu goed. Zij zitten in de buurt en kunnen een verzekering op maat maken. En dat was bij dit bijzondere project wel nodig!" Serge Hoefnagels, accountmanager bij De Zeeuwse Verzekeringen, werd gelijk enthousiast toen bij werd benaderd om een offerte uit te brengen voor de Watertoren. Hoefnagels: "Ik werd gebeld door assurantieadviseur EmileTournois uit Breskens of we het konden verzekeren. Gelijk ben Acceptant "Ik kan echt genieten van een wandeling op het strand of in het bos of een gezellig dagje uit." "Ik kan echt genieten van een heerlijke wintersportvakantie.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 101