STEM MEE EN WIN EEN IPAD MINI Stem nu op je favoriete leraar! Vind jij dat jouw favoriete leraar of lerares de beste van Zeeland is? Stem dan nu! Vul het stemformulier in op www.pzc.nl/leraar Let op: per persoon telt maar één stem mee. Het heeft dus geen zin om het stemformulier meerdere keren in te vullen. Als je stemt, maak je kans op een iPad mini 16CB ter waarde van 249 euro. Daarvoor moet je je telefoon nummer invullen. De gegevens worden niet voor andere doeleinden gebruikt. De winnende leraar of lerares ontvangt ook een cheque ter waarde van 250 euro die hij of zij moet besteden aan een project of activiteit voor leerlingen. De winnaar van de iPad mini krijgt persoonlijk bericht en wordt met naam vermeld in de krant. Je kunt stemmen tot donderdag 11 december 12.00 uur Op vrijdag 12 december wordt de PZC-wisselbokaal uitgereikt aan de beste leraar of lerares van Zeeland 2014. Thijs Boonman blijft uitleggen tot je het snapt Als je de les van Thijs Boonman binnenkomt, dan is het altijd meteen gezellig, vindt Marnick. „Hij is grappig en kan goed uitleggen.Daar is Isa het mee eens. „Hij maakt allemaal diavoorstellingen voor meer uitleg.Mirthe: „Als ik iets niet begrijp, dan blijft hij het uitleggen tot ik het wel snap.Boonman geeft volgens Thimo geen strafwerk. „Maar toch kan hij de klas heel erg goed stilhouden. Hij schreeuwt niet en geeft ons af en toe een klein kwartiertje een relaxmomentje." En als de hele klas een voldoende haalt, dan trakteert hij, schrijft Jamila. Sven: „Hij is aardig en chili, zoals wij dat zeggen. Kees van Staveren werkt na 35 jaar nog met veel plezier Volg alle nieuwtjes over de leraarverkiezing op twitter via @pzderaar en kijk voor een video en meer berichten op www.pzc.nl/leraar Kees van Staveren werkt 35 jaar op het Goese Lyceum en gaat na dit schooljaar met pensioen. „Het zou een leuke afsluiting zijn als hij beste leraar van Zeeland wordt", schrift Robin. „Maar voor mij is hij dat al." Leerlingen uit het vierde jaar van de afdeling consumptiefstuurden zelfs foto's in van hun leraar. Ze vinden dat Van Staveren een pluim verdient, omdat hij al zo lang op de school werkt en nooit chagrijnig is. „Hij doet alles nog steeds met veel plezier", schrijft Mandy. Naam: Thijs Boonman (25) Woonplaats: Steenbergen School: SSC De Rede in Terneuzen Vak: geschiedenis en aardrijkskunde Naam: Kees van Staveren (60) Woonplaats: Kapelle School: Pontes Goese Lyceum in Goes Vak: brood banket en koken serveren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 76