PZC Ikat op de muur Kunstenares Mariska Meijers verrast steeds weer met bijzonde re collecties. Nieuw is Tribal Ikat, die bestaat uit kussens, dien bladen, bijzettafels. En behang, in samenwerking met het be- hangmerk Origin. Dat is verkrijgbaar in verschillende warme tinten en kost 79 euro per rol. Laag bij de grond Zo nu en dan lekker op de grond relaxen is prettiger met een grof gebreid vloerkleed, Perzisch tapijt of stoere kelim. Mooi om te zien en akoestisch een slimme oplossing. Het handge- tufte vloerkleed Ikat van DFL Collection, verkrijgbaar via De signed for Living, geeft warmte en kleur aan het eclectische in terieur. Vanaf 577 euro. Printjespracht De nieuwste stoffenprints zijn afgeleid van ikat, Perzische pa tronen en folkloristische motieven van nomadische volken. Zoals de stoffen van Donna Wilson, afgeleid van Indiase quilts in heldere kleuren, en de meubelstof Point van Paul Smith, met tribal-uitstraling. Voor Linteloo leefde Paola Navo- ne zich uit met Afrikaanse prints, gemaakt door Julius Hol land. Ook de Afrikaanse stoffen van Vlisco zijn erg populair. Onder de veren Denk aan Indianen en je denkt aan veren. Echte veren in schil derijtjes, pauwenveren op kussens en verendessins op posters en behang. Zoals uit de New Wave-serie van Graham Brown. Liever onder de veren? Dan is het donsachtige veren dekbed met eclectische print Cultural Geometrie van Essenza Home echt iets om van te dromen. Nomadisch zitten Haal nomadische sfeer in huis met de meubels van Momiq, van de zussen Lidewij en Rosemarijn. Collectie Nomads be staat uit antieke fauteuils, bekleed met handgeborduurde, kleurrijke Suzanikleden uit Oezbekistan. Voor de meubels uit de serie Crossing Boundaries werden veel kelims gebruikt als bekleding. Elk meubel is uniek. Nomadische volken zijn voor veel mensen een inspiratiebron. We reizen naar China, India, Bali, Marokko, Afrika. Of dromen er in de beslotenheid van ons huis van. Haal nomaden binnen door Suzanne Dijkstra www.mariskameijers.com www.designedforliving.com www.donnawilson.com www.linteloo.nl;www.vlisco.com - www.momiq-design.com reageren? wonen@depersdienst.nl vrijdag 28 november 2014 Wonen Rondleiding door een monument in Middelburg PAGINA 2 EN 3 Oude dokterswoning in Zuidzande is verbouwd PAGINA 4 EN 5 www.grahambrown.com;www.essenzahome.nl Linteloo leeft zich uit met Afrikaanse prints, foto Arjan Benning/foto's links DesignPress

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 49