colofon fH (T1ensenlinq.nl Familieberichten Abraham (Bram) Tahapary Bram Tahapary Gerard Marinus Janse kijk ook op Thona Pieternella Bevelander Harry Lokenberg Marina de Waard S'lamat di tangan Jesus Na een mooi leven en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij tot ons verdriet mededelen dat is overleden mijn lieve man, onze (schoon)vader en trotse opa Yogjakarta, 11-03-1931 Vlissingen, 26-11-2014 Soera Tahapary - Wiessner John en Simone Tahapary-Malcorps Mijke en Sam Mart en Farah Carla Tahapary en Ad Joziasse Erwin en Amanda Eva en Swen Sandra en Leo Zuidweg-Tahapary Naomi Aïsja en Joren Anita en Michiel Michielsen-Wiessner Correspondentieadres: Westerscheldestraat 157, 4335 NG Middelburg De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op woensdag 3 december 2014 om 10.30 uur in de Bethlehem Kerk Molukse kerk, Rijnstraat 14 te Middelburg. Voorafgaand aan de begrafenis, zal om 12.30 uur nog een samenzijn plaatsvinden in de Aula op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Van der Valk, Pauken weg 3 te Middelburg. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Selamat Jalan Dankbaar voor alle lieve zorgen en mooie herinneringen. Lieve Opa, wij zullen u nooit vergeten. Erwin, Amanda, Mijke, Sam, Naomi, Eva, Swen, Mart, Farah, Aïsja en Joren Met onze zwager en oom verliezen wij een markante persoonlijkheid. Hij leeft verder in onze herinnering Henk en Corry Wiessner-Gillissen (beiden in herinnering) Jenny en Peter Suzy Charles en Bianca Soera Henrica en Herman Carolien Henny en Ilona Leendert (in herinnering) en Addie Wiessner-Dobbelaar Anita en Michiel Elvira en Martin Achterneven en -nichten Wij wensen Soera, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe. Adri Matthijsse Zoveel liefdevolle kaarten en brieven Zoveel armen om ons heen Zoveel troostende woorden Zoveel medeleven Het heeft heel veel voor ons betekend na het overlijden van mijn lieve man en maatje, onze fantastische vader en trotse opa We zullen dit nooit vergeten. Het is voor ons een grote steun te weten dat wij niet alleen staan in ons verdriet. Onze hartelijke dank hiervoor. Marja Janse-de Valk Nathalie en Rajesh, Nikki Ricky en Liza Zierikzee, november 2014 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 amilieberichten vrijdag 28 november 2014 47 "De eeuwige God is u een woning" Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi-oma Oud-Vossemeer, 19 mei 1923 Zierikzee, 27 november 2014 Gehuwd geweest met Cornelis Izaak Jumelet, overleden 9 december 1996 Middelburg Wim en Marijke Jumelet-Volmer Kaapstad Willemijn en Jordi Nubia Rotterdam Joost Juliette Hugo 's-Heer Hendrikskinderen Cobi Jumelet Toon Meeuwse Rotterdam René Houten Sandra^en Reinaud Lieke Timo Zorgcentrum "De Wieken", Hoge Molenstraat 13, kamer 121, 4301 KB Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 29 november 2014 van 14.00 tot 15.30 uur. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 2 december 2014 om 12.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 15-17 te Zierikzee. (parkeren aan de achterzijde van de kerk, Hoge Molenstraat) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Stapelshofweg te Zierikzee. Na afloop nodigen wij u uit elkaar te ontmoeten in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk en is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank speciaal aan het personeel van Zorgcentrum "De Wieken" voor de lieve zorg en aandacht. Ik heb het leven liefgehad u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Zo onbegrijpelijk, zo machteloos zo plotseling is van ons heen gegaan partner van Hilversum, 29-11-1946 Middelburg: Papendrecht: Middelburg, 24 november 2014 Marina de Waard Richard en Sandra Lokenberg Twan en Davy Correspondentieadres: De Wijper 8, 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Harry in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 2 december van 12.15 tot 12.45 uur. De plechtigheid wordt gehouden op dinsdag 2 december om 13.30 uur. Adres: Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Dikke kus, In plaats van kaarten. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Het heeft ons erg goed gedaan. Fam. Matthijsse Serooskerke, november 2014 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. y. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 47