Familieberichten fïlensenlinq.nl üvarJsifJs n 46 vrijdag 28 november 2014 Catharina Birza-Moens Ka Birza Adriana Sinke Adriana Geldof-Sinke Adriana Sinke Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze liefdevolle moeder en oma Sinds 2010 weduwe van Poppe Birza Oostkapelle, 1 juli 1936 t Domburg, 26 november 2014 Wij zijn dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Westkapelle: Jan en Corrie Oostkapelle: Aagtekerke: Gerard Tony en Brigitte, Jason, Katy Cora en Jan Caroline Mark Marijke Piet Domburg, Zorgcentrum Simnia, kamer 219 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Simnia, afdeling Tooroplaan. Correspondentieadres: Burg. Geuzestraat 35,4363 AP Aagtekerke Wij houden een dankdienst voor haar leven op maandag 1 december om 13:00 uur in de Dorpskerk; Dorpsplein in Aagtekerke. Voorafgaand aan de dienst willen wij in de consistorie van 12:15 tot 12:45 uur de mogelijkheid bieden om afscheid te nemen. De begrafenis vindt plaats op de begraafplaats in Aagtekerke omstreeks 14:00 uur. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in Hotel Kodde (ingang Burg. Geuzestraat). Geen bezoek aan huis, geen bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig moeten we afscheid nemen van mijn zus, onze tante Ka Birza-Moens Moens (in herinnering) E.P. Moens-Lous (in herinnering) F. Moens E. Moens-Maljaars (in herinnering) Neven en nichten Aagtekerke, november 2014 Na jarenlange vriendschap is nog plotseling overleden onze bure We wensen de kinderen van harte sterkte toe. Sam en Laura de Korte Aagtekerke Daan van Hese PETER (PETROS) CRUCQ 12-11-1946 26-11-2014 Peter Crucq Een moeder, dat is 't mooiste wat er is. Als zij er niet is, dan pas is het mis. Ze geeft je haar leven in 't prille begin. Haar leven is geven je ziet 't niet in. Als ze er niet is dan merk je pas een zeker gemis: 'k wou dat mamma er was Verdrietig maar dankbaar voor de mooie herinnering is rustig ingeslapen mijn lieve moeder en lieve omi weduwe van Jan Geldof 19 juli 1923 Serooskerke t 27 november 2014 Middelburg Clary Geldof en Carel Janssen Joey Kiomy Onze dank gaat uit naar mijn collega 's van zorgcentrum Rustenburg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mevr. C. Geldof Omloop 57 4336 JE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 28 november en zaterdag 29 november van 15.00 tot 17.00 uur in Zorgcentrum Rustenburg, kamer 7, Vrijlandstraat 28 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 2 december om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk te Sint Laurens, Noordweg 372. Aansluitehd zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante 19 juli 1923 t 27 november 2014 Namens de familie Sinke: W.J. Sinke, Vredehoflaan 264, 4382 CJ Vlissingen. Heden overleed onze schoonzuster, tante en oudtante Weduwe van Jan Geldof Middelburg: Mevr M. Geldof Veere Familie Flipse-Geldof Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 kijk ook op leder afscheid is het begin van een herinnering, de herinnering aan een bijzonder mens is geboren! 6 november 1944 25 november 2014 Je hebt je laatste carambole gemaakt, je tegenstander was te sterk, de tellijst ingeleverd! Noteren, rust zacht Daan van Hese. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Leden Biljartvereniging VEGABV - Oost-Souburg Good-bye my love, good-bye. Intens verdrietig geef ik kennis van het verlies van mijn lieve man, mijn maatje en wij van ons baasje in de leeftijd van 68 jaar. Hij is begonnen aan zijn allerlaatste reis. A.L.S. werd hem noodlottig. Ik zal hem heel erg missen. Heinkenszand: Sjaan (Janet) Crucq-Rentmeester Leen en Jetje Ook wij zijn bedroefd om het verlies van onze onver getelijke zwager en oom. Families: Rentmeester, de Baar, Larsson, Goetheer, van Andel-Crucq en Beens-Crucq Correspondentieadres: Jacob Valckestraat 11 4451AW Heinkenszand Een woord van dank wil ik richten aan huisarts dr. J. de Graaf en de medewerkers van het ADRZ en Revant voor de zorgvuldige begeleiding. Peter is opgebaard in het mortuarium, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Bezoek op zaterdag 29 november van 16.00 tot 17.00 uur. U wordt uitgenodigd om afscheid van Peter te nemen op maandag 1 december om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend bent u vanaf 11.30 uur van harte welkom in Brasserie Stelleplas, Stelleweg 5, Heinkenszand om mij en mijn familie te condoleren. In plaats van bloemen graag een gift aan de Stichting A.L.S. Nederland. Een giftenbox hiertoe treft u aan bij het condoleanceregister. Kom zoals je bent. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze behulpzame buurman We wensen Sjaan heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Brechtje Tom en Ingrid Wim en Leuni Ad en Jopie Stefan, Moniek, Dana Piet en Marleen Hans en Sandra Gerard en Lonie Paul en Nellie l Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46