Golden Tulip €79 Luxe fly-drive Algarve i L 34 Golden Tulip Noordwijk Beach Golden Tulip Noordwijk Beach Kerstarrangement Winterarrangement Vanaf Vanaf Lezersprijs vanaf 79,- p.p.* Golden Tuup pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 8 dagen vanaf €499 4 t/m 15 dagen Portugal inclusief vliegreis, verblijf, ontbijt en huurauto Vertrekdata en prijzen Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties vrijdag 28 november 2014 Heerlijk zorgeloos genieten van de Kerstda gen met zijn tweetjes of gezellig met het hele gezin aan zee? Kom gezellig kerst vieren bij GoldenTulip Noord wijk Beach. Op de dag van aankomst wordt u ontvangen met een welkomstdrankje en kunt u vervolgens genieten van een culinair 6-gangen- kerstdiner met live muziek. Het zal u aan niets ontbreken. Na een heerlijke nachtrust staat er een uitgebreid kerstontbijt voor u klaar waarna u kunt gaan genieten van de prachtige stranden en de omgeving. Golden Tulip Noordwijk Beach is direct gelegen aan het strand en boulevard en beschikt over comfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt ver warmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoom cabine en zwembad met bubbelbad en hydro- massage. NOORDWIJK BEACH Kerstarrangement: Welkomstdrankje en een amuse lx overnachting comfortabele hotelkamer Uitgebreid kerstontbijt 6-gangenkerstdiner met live muziek Gratis gebruik van het Relax Centre met zwembad, Turks stoombad en sauna Aankomst le Kerstdag vanaf 109 p.p.* Aankomst 2e Kerstdag vanaf 99 p.p.* Prijs is per persoon op basis van een tweeper soonskamer aan de landzijde. Zeezijdetoeslag 15,00 p.p.p.n. Toeristenbelasting 3,10 per persoon, per nacht. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. Logies en ontbijt. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Extra toeslagen: Kindermenu 19,50 (4 t/m 12 jaar), Geldigheid arrangement op 25 en 26 december 2014 op basis van beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijkbeach.nl De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ontspan ningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is direct gelegen aan het strand en boulevard en beschikt over comfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcen ter voorzien van sauna, stoomcabine en zwem bad met bubbelbad en hydro-massage. Winterarrangement: Welkomstdrankje 2x overnachting in een comfortabele kamer aan de landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx drie gangen diner of buffet Gratis gebruik van ontspanningsruimte en zwembad Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijkbeach.nl Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl. toeristenbelasting circa 3,10 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 40,- per nacht, de 1-persoonstoeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht €15,- p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. logies en ontbijt. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Dit arrangement is geldig t/m 31 maart 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Met uitzondering van kerst. NOORDWIJK BEACH Vlieg vanaf Eindhoven, Rotterdam of Amsterdam! De wereld is Kras pzc Om u de échte authentieke Algarve te laten beleven, hebben wij speciaal voor u het luxe 5-sterren Hotel Real Marina Spa in Olhao geselecteerd. In dit vissersdorp, ook wel dé gastrono mische hoofdstad van Portugal genoemd, heeft u het gevoel in het échte oude Portugal te zijn. Ook de rest van de Portugese kust en haar achterland zijn zeker een bezoek waard. Maak prachtige autoritten en verken de 60 m hoge klippen van Cabo de Sao Vi cente, de middeleeuwse stad Lagos en de haven van Faro. Uw huurauto is namelijk al bij de prijs inbegrepen. Bovendien ont vangt u, als lezer van deze krant, een upgrade van een standaard kamer naar een kamer mét zeezicht geheel gratis! Hotel Real Marina Spa***** Dit luxe 5-sterren hotel, gebouwd in 2010, ligt op ca. 100 m van de boulevard en op ca. 200 m van het centrum van Olhao. Het hotel be schikt over een receptie, liften, 2 bars, 2 restaurants, spacenter met o.a. een sauna, jacuzzi, Turks bad, fitnessruimte en diverse schoon heidsbehandelingen (deels tegen betaling), een binnenzwembad, terras en een buitenzwembad met zonneterras, ligbedden en para sols. Als lezer van deze krant verblijft u in een zeezichtkamer met air conditioning, telefoon, televisie (BVN), minibar, kluisje en badkamer met bad en toilet. Kras-klanten beoordelen dit hotel met een 8,5! Vertrek van 12 december 2014 t/m 27 maart 2015. Lezersprijs 4 dagen nü vanaf €349 8 dagen nü vanaf €499 15 dagen nü vanaf €789 Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Eindhoven, Rotterdam of Amsterdam-Faro v.v. met transavia.com, luchthavenbelasting, max. 10 kg handbagage p.p., verblijf in Hotel Real Marina Spa, ontbijtbuffet, autohuur gedurende uw verblijf en een upgrade naar een zeezichtkamer in het hotel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, ruimbagage, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Voor alle exclusieven m.b.t. autohuur, zie tabblad Autohuur op de website. Ga vooralle informatie naarwww.kras.nl/LR21477 Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21477 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21477 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 14 december 2014. HB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34