Wie is de beste leraar van 2014? ZEELAND 33 Paul Stockman gelooft in zijn leerlingen Het zoufantastisch zijn als er meer leraren waren zoals Paul Stockman, vindt Suzanne. ..Hij helpt je als je onvoldoendes hebt en vertelt je hoe je het beter zou kunnen doen.Bente vindt geschiedenis een leuk vak, sinds ze les heeft van Stockman. ..Hij vertelt alles met passie en hij weet er echt super veel van. Dayna schrijft dat deze 'allerbeste leraar' altijd een glimlach op zijn gezicht heeft. ..Hij gaat altijd bij de deur staan als we binnenkomen en dan zegt hij tegen iedereen even hallo." Anouk haalde een onvoldoende voorgeschiedenis. ..Hij hielp ons heel goed, vroeg hoe het ging en hoopte dat ik voldoendes ging halen. En het is gelukt. Hij gelooft in ons!" Leerlingen van klas 3 TC sturen een mail vol loftuitingen over Sophie Wuytack. „Ze legt alles supergoed uit en als je het niet snapt, zou ze dit nog honderd keer doen totdat je het wel snapt. Ze is zorgzaam voor haar leerlingen.De leerlingen noemen Wuytack 'grappig', 'super aardig'. „En als ze koekjes bakt, dan neemt ze die voor ons mee!" Kevin vindt de lessen van Wuytack 'altijd leuk en gezellig'. „Ze zeurt nooit. En als je eens een keertje je boeken bent vergeten, is het niet zo erg. Zoë vindt het leuk dat je tijdens de lessen van Wuytack kan lachen. „Maar het allermooiste aan haar is dat je op welk moment dan ook bij haar terecht kan." De lessen van Sophie Wuytack zijn altijd leuk en gezellig Reginald Peene is altijd in voor een grapje De lessen van Reginald Peene, ook bekend als zanger en entertainer, zijn echt nooit saai, schrijft Femke. „En hij is altijd in vooreen grapje." Leerlingen vinden Peene 'heel aardig' en omschrijven zijn lessen unaniem als 'goed'. Hij is niet streng, maar kan toch orde houden in de klas. En hij kan ook nog eens goed uitleggen. „Meneer Peene is vaak betrokken bij leuke dingen die op school georganiseerd worden weet Eva. „Dit jaar organiseert hij, voor de twee eerste klassen die hij lesgeeft, een echt Engels kerstdiner in een restaurant." VRIJDAG 28 NOVEMBER 2014 Naam: Paul Stockman (59) Woonplaats: Hulst School: Zeldenrust-Steelant College in Terneuzen Vak: geschiedenis Naam: Sophie Wuytack (26) Woonplaats: Sint-Niklaas (B) School: Reynaertcollege in Hulst Vak: wiskunde en Frans foto's: Ronald den Dekker, Johan van der Heijden, Ruben Oreel tekst: Cornelleke Blok vormgeving: Donja Odijk Naam: Reginald Peene (48) a Woonplaats: Zoutelande School: CSW in Middelburg Vak: engels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 33