<1 H1ensenlinq.nl t Familieberichten Johan Diederik den Tuinder kijk ook op dinsdag 25 november 2014 I 35 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mevrouw Asha Chaitram-Banwarie Mevrouw Chaitram was in de periode van 2002 tot 2013 interieurverzorgster bij de afdeling Facilitair van Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop zij gedurende een periode van 11 jaar haar werkzaamheden in dienst van Provincie Zeeland heeft verricht. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. I.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 21 november 2014 Wij zijn geschrokken, verbijsterd en ontroerd door het plotseling overlijden van onze ex-collega Asha Chaitram-Banwarie Wij herinneren Asha als een fijne en nuchtere collega waarmee we voorheen altijd met veel plezier hebben samengewerkt. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en verdere familie, die wij veel sterkte wensen met dit verlies. De collega's van de afdeling Facilitair van Provincie Zeeland Middelburg, 21 november 2014 Hierbij geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze broer en oom Cornelis Goense - Kees - 4- Ovezande, 17 november 1938 f Ovezande, 21 november 2014 A.A. Goense t L. Goense - Wichers t A. Goense t M. Goense - van den Dries N.J. Martens - Goense t L. Martens A. IJsebaert - Boerjan B. Goense J. Goense - van den Dries J. Goense H.C. Goense - van den Tweel M.J. Goense A. Goense - Engelage Neven en nichten Correspondentieadres: Knol 3,4542 PX Hoek. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 29 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We zijn bedroefd om het overlijden van onze buurman Kees Goense We zullen hem missen Ovezande: Jacco en Nanda Goense- van Oosten Roan, Lieke en Noëlle 's-Heerenhoek: Bas en Lenie Goense- Martens Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Wat we vreesden kwam toch nog snel. Verdrietig delen we u mee dat onze bijzondere broer is overleden )an Adriaan van der Maas Wolphaartsdijk, 16 september 1949 t Koudekerke, 21 november 2014 's-Gravenpolder: Krijn en Janny van der Maas-van Liere Goes: Joke en Jan Beenhakker-van der Maas Wolphaartsdijk: Adri en Mary van der Maas-van der Weide Wissenkerke: Rien en Petra van der Maas-Koole Colijnsplaat: Henny en Rinus Moerland-van der Maas Neven en nichten Wij bedanken alle medewerkers van Arduin, Locatie Anthonissenstraat te Koudekerke, voor de liefdevolle verzorging, hun inzet en vriendschap voor Jan. Correspondentieadres: Ligusterstraat 23,4431 ED 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 28 november om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen in bovengenoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er in Bistro 'Zeelandia', Voorstraat 42, 4486 AL te Colijnsplaat gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere oom Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze bijzondere Ome Jan We zullen hem missen. Petra en Ronald, Yuri, Timo, Mara Willeke en Jeroen, Jelmer Leonie en Egbert, Anne, Thijs, Lynn Niels en Esther, Esther Sara Jorine Roy en Denise Paul en Larissa Rens Tim en Evianne Kevin Ilona en Tom Susanne en Tim Jasper Het leven is als een kaars. Hij brandt langzaam op en plotseling is de vlam gedoofd. Jan van der Maas We zullen je missen. Els, Daphne, Henriëtte, Gerrine, Sandra, Joyce, Kim, Nancy, Tamara, Marco, Petra Koudekerke, 21 november 2014 Ovezande, 24 november 2014 Een sterke man is overleden. Jan van der Maas We zullen hem missen! Medewerkers en cliënten, Houtvakwerk Dagcentrum Bosweg "Bezige handen en een sterke wil Vielen na een bewogen leven stil." Het doet ons verdriet om zo plotseling afscheid te moeten nemen van onze collega Ton Medewerkers Stadstuin Kwekerij Overwater Veilig in Jezus armen. Door God thuis gehaald mijn lieve man, onze broer, schoonzoon, zwager en oom Leendert Adriaan Smit Echtgenoot van Lieneke Davidse 5 november 1950 22 november 2014 Nieuwdorp Lieneke Smit-Davidse Heinkenszand N.J.J. Smit t A. Smit-Sterkenburg t s Heer Arendskerke J.J.Smit M.I. Smit-van Vliet Grijpskerk (Gr.) L.L. Pelster-Smit B. Pelster Nieuw en St.Joosland J. Davidse t W. Davidse-Maljaars Nieuw en St.Joosland P.L. Davidse A. Davidse-ter Keurs Neven en nichten 4455 AR Nieuwdorp Prinses Beatrixstraat 27 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Leen op woensdag 26 november van 19.00 tot 19.30 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De Herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 27 november om 13.00 uur in de Bethel kerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de bijzondere begraafplaats te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Verenigingsgebouw Ammekore, Herteweg te Nieuwdorp. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een moeilijke periode is overleden Jo partner Maria Pieternella Bink Eindhoven, 23 mei 1932 Vlissingen, 22 november 2014 Vlissingen: Rie Bink Willem van de Veldelaan 28, 4383 TX Vlissingen U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaart centrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op vrijdag 28 november van 12.45 tot 13.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35