Dvs/Jsdsj fïlensenlinq.nl Adriaan Jacob Burger Ad Johanna Cornelia Anthonise - Poleij 25-7-1920 23-11-2014 Johanna Anthonise - Poleij Johanna Cornelia Anthonise - Poleij Nu dan, kinderen, hoort naar mij, want welgelukzalig zijn zij die mijne wegen bewaren. Spreuken 8:32 Bedroefd geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn geliefde man, onze bijzondere en lieve vader en opa Veere, 1 oktober 1926 Middelburg, 23 november 2014 De Chocolaterie was zijn lust en zijn leven Middelburg: Johanna Burger-Pouwer Middelburg: Mariska Burger en Taco Tuinhof Laurie Lijn en Julie Tjits Eist: Ellen Burger Taco en Saskia Hanna en Gerlof Middelburg: Anthony Burger en Els Burger-Walraven Carolina en Dajo Linda Victor Touwbaan 55 4331 VB Middelburg De dankdienst voor zijn leven vindt plaats donderdag 27 november om 14.00 uur in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Voorganger is ds G.J. Smit. Voorafgaand aan deze dienst kunt u vanaf 12.00 uur de familie condoleren in de Wandelkerk. De begrafenis vindt plaats omstreeks 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Adriaan Jacob Burger Na een arbeidzaam leven is plotseling overleden op de leeftijd van 88 jaar onze zwager en oom. Adriaan |acob Burger Ad~ We leven mee met onze zus, haar kinderen en kleinkinderen. Middelburg Jas Pouwer Suus Pouwer van den Bosse Veere Ina de Nood- Pouwer Bram de Nood (in herinnering) Neven en nichten. Middelburg, 23 november 2014. Wegens het overlijden van de grondlegger van de Chocolaterie Ad Burger zijn wij op donderdag 27 november gesloten. Cflocöêotdüe Primera Burger Korte Delft - Middelburg kijk ook op 34 dinsdag 25 november 2014 Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat op 94-jarige leeftijd rustig is ingeslapen, mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en overoma echtgenote van Mattheus Anthonise 11-1-1971 Kapelle Wim (in liefdevolle herinnering) Goes Ko en Matty Goes. Mathieu Wemeldinge Nodine en Stephan Michelle, Fabiënne, Denise Correspondentieadres: Oostsingel 2-26, 4461 KC Goes Er is gelegenheid tot afscheid te nemen op donderdag 27 november van 16.00-17.00 uur in de Appelgaard 30 te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op vrijdag 28 november om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we haar lopend naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in de Hervormde Kerk. Wij zijn verdrietig om het verlies van mijn geliefde schoonzus en onze tante weduwe van mijn broer en onze oom Mattheus Anthonise Wij wensen Ko, Matty en de (klein)kinderen veel sterkte. A. Reijnhout-Anthonise A. Reijnhout (in herinnering) Coby en Dig Wim en Anke Dick en Andrea en kinderen Wolphaartsdijk, 23 november 2014 Toch nog onverwacht is van ons heengegaan, onze geliefde schoonzus en tante echtgenote van Mattheus Anthonise 11-1-1971 in de leeftijd van 94 jaar Yerseke M. A. Poleij - de Koeijer Goes K. P. Poleij - Markusse Yerseke S. Poleij - Meulbroek neven en nichten Verdrietig zijn wij omdat plotseling is overleden onze broer en zwager: Echtgenoot van J. Burger-Pouwer Goes: Jacob Burger Joke Burger-Noordhoek Goes: Adrie Lock-Burger Arie Lock t Australië: Sary Vandenberg-Burger Henk Vandenberg t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34