Forza laat drie wedstrijdpunten onbenut SPORT 41 BC Vlissingen rekent af met concurrent River Trotters Hockeyers Goes maken rentree KVK en kwamen op een 12-ii-voorsprong. KVK herstelde zich vervolgens en greep alsnog de winst. Atlas-Togo 16-13: Atlas dwong To go op de knieën in dit 'degradatie duel'. Al voor rust (10-9) was het Ritthems achttal de bovenliggen de partij, maar het team pakte pas door na zwak verdedigend werk van de Goesenaren. Mannen. BC Vlissingen-River Trotters 68-46: Voor beide teams waren de belangen groot en dat was aan het spel te merken. BC Vlissingen nam na vijf minuten al een 8-2- voorsprong, maar zette niet door. De tegenstander uit Hardinxveld- Giesendam kon daardoor aanha ken en bij de rust was het verschil slechts twee punten: 27-25. Het team van coach Victor Vermue kwam vervolgens sterk uit de kleedkamer en liep uit naar 36-27. Maar opnieuw kon de thuisploeg niet doorzetten, waardoor River Trotters terugkwam tot 40-37. Pas daarna gooide de thuisploeg alle schroom van zich af, waardoor er met meer dan twintig punten ver schil werd gewonnen. BV Souburg-Barons 2 49-58: BV Souburg begon uitstekend tegen de kampioenskandidaat. De verde diging bleef gesloten, terwijl aan vallend met scherp werd gescho ten. Het eerste kwart eindigde met een 16-6-voorsprong. In het tweede kwart kwam de Bredase ploeg terug. Het was 27-23 bij rust. Na de pauze bleef de thuisploeg op voorsprong tot 36-35, maar daar na nam Barons de leiding over. Scores BV Souburg: Kim Rijnberg 10, Immie Pattikawa 10, Annegret Scheers 7, Nathalie Franke 6, Femke ten Haken 5, Annemarie van der Kaa- den 5 en Gitta Zijlma 4. Mannen. Redkey Goirle-Forza 3-2 (25-22 25-20 24-26 20-25 18-16): Forza, dat al 27 keer op rij won, vreesde na verlies in de eerste twee sets voor een afstraffing, maar herpak te zich en ging uiteindelijk strij dend ten onder. Goirle begon prima, serveerde las tig en haalde de angel uit de Zeeuwse aanval. In een boeiende fase van de derde set groeide For za boven zichzelf uit. De goede lijn werd in de vierde set doorge trokken. In de beslissende vijfde set kon het alle kanten op, maar le ken de Zeeuwse kaarten bij 11-14 het best. Toch trok Goirle aan het langste eind. Spirit-Mytilus 3-1 (16-25 25-18 25-23 25-23): De Goese mannen be gonnen goed, serveerden prima en profiteerden van een reeks fou ten van Spirit. Na twee setnederla gen op rij leek Mytilus een vijfde set uit het vuur te slepen. In de slotfase van de vierde set slaagden de Zeeuwen er niet in om een 23-19-voorsprong te verzilveren. BOK-Zuvo 2 0-4 (14-25 19-25 15-25 20-25): De Kapelse ploeg hield in elke set middenmoter Zu- vo in het vizier, maar bleek niet stabiel genoeg om naar winst af te wikkelen. Met veel inzet leek BOK in de vierde set met een ploeg van jonkies lang kansrijk om de eer te redden. De Braban ders beslisten het duel in de slotfa se echter in één servicebeurt. AVC'87-Sic Pugno 3-2 (14-25 19-25 15-25 20-25): De Thoolse for matie morste opnieuw punten. Dat was vooral te wijten aan te veel slechte servicebeurten en een matig blok. De lager geklasseerde Brabanders profiteerden van die onvolkomenheden bij de Zeeuw se middenmoter en reisden tevre den huiswaarts. Atald55 3-WS'92 3-1 (25-21 20-25 25-20 25-20): De Vlissingers kamp ten opnieuw met personele pro blemen. Niek Marsé was voor de gelegenheid spelverdeler, trainer Rob Lantsheer maakte zijn op wachting op de middenpositie. WS'92 was niks minder dan de thuisploeg. Die profiteerde met uitzondering van in de tweede set van Vlissingse foutjes. Vrouwen. BOK-Achilles 1-3 (21-25 15-25 21-25 25-22): Een met veel inzet spelend BOK klampte met uitzon dering van in de tweede set lang aan bij de titelkandidaat, die over twee erg goede aanvalsters be schikte. BOK had het lastig met de sprongservice die floaterde, maar serveerde ook zelf prima. Te kenend voor het servicegeweld was het verloop van de tweede set Lieke Beumer serveerde daar in naar een 8-o-voorsprong. De be zoekers waren er nauwelijks van onder de indruk, antwoordden op gepaste wijze en waren in die set toch het best op dreef. Forza-WHV 0-4 (11-25 15-25 14-25 12-25): Niet eerder dit seizoen moest Forza zo diep buigen voor een tegenstander. Libero Aimee van Lint ontbrak en dat was merk baar. Forza trof een opponent die niet spectaculair, maar wel effec tief was. WHV was in elke set een maatje te groot voor Forza. Atak^-WS^ 4-0 (25-22 25-22 25-19 25-20): De Vlissingse volley- balsters waren minder op dreef dan de lager geklasseerde thuis ploeg en kregen daarvoor een dure rekening gepresenteerd. Atak'55 serveerde sterk en nam daarmee het initiatief. WS'92 klampte in de eerste twee sets lang aan, maar moest in de slotfa se afhaken. Ook in de resterende sets stokte het ritme aan het eind van de sets. vlissingen - De hockeysters van derdeklasser Walcheren verloren gisteren met 4-1 van het iets ho ger geklasseerde Vlijmen. Bij de mannen maakte Goes z'n rentree in de vierde klasse. Het Beveland- se team nam de plek in van het weggevallen Zundert. Vrouwen. Walcheren-Vlijmen 1-4: Walche ren verdiende beter. De ploeg was haast gelijkwaardig aan Vlijmen, dat wel zeer effectief was. Alle drie strafcorners in de eerste helft werden benut. Lenneke Jong bloed zorgde na rust (0-3) voor de enige tegentreffer. Mannen. Teteringen-Goes 3-2: Goes speel de een dijk van een wedstrijd te gen de koploper, maar kreeg geen loon naar werken. Bij rust leidde het team met 2-1 door treffers van Steven Sijnja en Aron Reijnders. Aan het einde van de tweede helft trok de thuisploeg het duel toch nog naar zich toe. MAANDAG 24 NOVEMBER 2014 l Blauw Wit-korfbalster Romy Abbink zoekt een afspeelmogeiijkheid in het duel met Stormvogels, foto Johan van der Heijden Scores Seolto: Ralf Dourlein 4, Mayel- la Kuizinga 3, Wouter Harthoorn 2, Mariëlle Francke, Rowena de Pagter, Lieve Middelhoek, Mick Goedegebuur en Pepijn Koppejan 1. Scores KVK: Sander Slabbekoorn, Lennard Volkers en Koen Volkers 3, Tonia Verdonk en Yvonne Joziasse 2, Bart Nieuwenhuijse en Anco Schreu- der 1. Scores Atlas: Tommy van de Kuil 6, Tim Dibala 5, Ben van Hese 2, Evi Ovaa, Irina Trijillo en Johnny Forrer 1. Scores Togo: And ré Goossens 6, Desi- ree Voshart en Wietse de Munck 2, Sharona van Belzen, Renske Balkenen de en Marten Postema 1 door Lisa Kuiper en Melanie Dolfing VLISSINGEN - De basketballers van BC Vlissingen boekten zaterdag een belangrijke overwinning in de eerste divisie. De ploeg versloeg Ri ver Trotters, dat net als de Vlissin- gers nog maar één wedstrijd had gewonnen. Door de 68-46-zege nam BC Vlissingen afstand van de onderste regionen. In de eerste klasse verloren de vrouwen van BV Souburg van Barons 2. Scores BC Vlissingen: Abdul Zombra 21, Benjamin Steenbeek 11, Dorde Ka radzic 11, Amar van Sluijs 8, Raylin Ji menez 7, Stefan Schrier 4, Benjamin Risakotta 4 en Leander Both 2. Vrouwen. door Peter van Kouteren VLISSINGEN - De volleyballers van Redkey Goirle maakten zaterdag een einde aan een lange ongesla gen reeks van Forza Schouwen Duiveland. De topper eindigde in 3-2. De vrouwen van BOK uit Ka- pelle verloren met 3-1 van titelkan didaat Achilles.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41