MZVC kleurt rood tegen Nieuwland Robin de Pagter velt koploper Bruse Boys SPORT 35 Nieuwland-MZVC 2-0: In de 25e minuut opende Roy van Sluis de score. In de 43e minuut kreeg Je remy van Aalst rood wegens na trappen, Jelmer Pasveer liep in de 67e minuut tegen direct rood op en in de 85e minuut kreeg Martijn de Vries wegens praten zijn twee de geel. In de negentigste minuut besliste André Goedhart het duel. FC Axel - Walcheren 4-2: Ivo Verstraeten opende de score en in de 36e minuut tekende Danny Aarnoutse voor de 2-0. Uit een strafschop maakte Mark van der Eijk er in de 53e minuut 2-1 van. Urmeion Martis zorgde weer voor een marge van twee, maar Daryl Hollander hielp Walcheren aan de 3-2. In de 88e minuut deelde Aarnoutse de genadeklap uit. Arendskerke - Yerseke 2-0: Tien minuten voor rust opende lustin le Conté op aangeven van Michel Harinck de score. Na rust had Yer seke wel meer balbezit, maar de be zoekers deden daar te weinig mee. In de 55e minuut haalde Siem Cor- stanje wel doeltreffend uit. VCK - Wemeldinge 5-3: Julian van der Meulen en Jasper Harinck zetten VCK binnen het halfuur op 2-0, maar Ralph de Baar zorg de voor de 2-1-ruststand. Direct na rust scoorde Van der Meulen weer en in de 62e minuut maakte hij zijn derde goal. Luc Martens tilde de stand naar 5-1. Uit een strafschop deed Christian Bras wat terug en met het hoofd zorg de Niels Kole nog voor de 5-3. Veere - Kapelle 2-2: Meivin Cal- jouw soleerde in de tiende minuut naar de 1-0. Daarna werd Kapelle beter. Jasper Vink kopte na een half uur de 1-1 binnen. In de tach tigste minuut kopte Vink op nieuw raak. Okan Baskos frommel de zich in de slotfase langs wat te genstanders en scoorde de 2-2. Nieuwdorp - Serooskerke 1-4: Vijf minuten voor rust stiftte Gijs Zoutewelle Seroos naar de 0-1 en in de 45e minuut kopte Jorden Louwerse ook nog de 0-2 binnen. Frank Oostdijk raakte namens Nieuwdorp na rust de kruising en de lat voordat Stefan van de Klooster voor de 1-2 zorgde. In de laatste tien minuten sloeg Seroos kerke via Yannick Wondergem nog twee keer toe. De Noormannen - Domburg 1-1: Na tien minuten scoorde Mark Minderhoud de 1-0. Een excelle rende doelman Niels van Alphen hield Domburg lang van scoren af, maar in de 85e minuut had hij toch het nakijken op een kopbal van Chiel Maranus. ten spelen", leek Martens zich haast te verontschuldigen. „Ik had nog wat last van mijn heup na het bekerduel van dins dag. Onze fysiotherapeut Thijs Scheepens heeft me op de wed strijddag wel drie keer behandeld met een machientje waar Arjen Robben ook aan gelegen heeft in de aanloop naar het WK, met een soort schokjes. Daardoor kon ik uiteindelijk nog invallen." Vóór Martens' inbreng bleven de aanvalsconcepten beperkt tot het in de diepte wegsturen van (meestal) Doesburg. Dat leverde wat kansjes op. Mét Martens in de ploeg was er in de laatste twintig minuten een aardige stijging waar te nemen in het aantal kan sen uit uitgespeelde aanvallen. En uiteindelijk kwam ook Does burg op die manier in het laatste kwart nog een keer vrij voor het doel te staan, waarmee hem op nieuw een vrije schietkans werd geboden. Het schijnt echter dat men in Philippine nog steeds op zoek is naar de bal die hij op zijn slof nam. Martens: „Hij bood daar na afloop zijn excuses voor aan, maar dat was onnodig. We win nen en verliezen met zijn allen en dat is ook zo bij een gelijkspel." Ibrahim Eryürük en Mattis Per- soons waren even later ook on zorgvuldig voor het vijandelijke doel, terwijl Sebastian van Kam men en clubtopscorer Frank Ter- voert (elf goals) aan de andere kant de lat troffen. „Iedereen heeft het dan na afloop over die twee ballen op de lat, maar we hebben verder vrijwel niets weggegeven", liet Verhoene zijn licht schijnen over het verder weinig verheffende duel. „1-1 tegen een directe concurrent is ook geen goede uitslag", vulde Martens aan. „Maar aan het einde van de rit gaat het erom dat we vier ploegen onder ons houden. Daarom moeten we volgende week tegen FC Lisse de drie pun ten, die we nu eigenlijk hebben la ten liggen, pakken." GPC Vlissingen - Bruse Boys 2-0: Bij GPC vielen voor rust Sven Ronde en Remon de Vlieger ge blesseerd uit. In de eerste helft werd niet gescoord, maar in de 57e minuut opende Robin de Pag ter met een hard schot de score. Met zijn tweede goal gooide hij het duel op slot. Bruse Boys raak te twee keer de buitenkant van de paal. SSV65 - Zwaluwe 2-0: SSV'65 had het lastig tegen het goed ge organiseerde Zwaluwe.In de 59e minuut opende Thomas Mat- theijer uit een vrije trap de score. In de 88e minuut maakte Dennis Weijers op aangeven van Nico de Putter de bevrijdende 2-0. WHS - Zaamslag 1-2: Voor rust werd beide teams een penalty ont houden, kreeg WHS een paar gro te kansen, maar zorgde Peter Die- leman in de 45e minuut voor de 0-1. WHS rook na een omhaal van Rudi Ridderhof aan de 1-1, maar in plaats daarvan werd het via Nick Luime- 0-2. Arvin de Witte maakte de aansluitingstref fer, maar kansen voor Sander van 't Hof, De Witte en Patrick van Schetsen leverden niet de door WHS gewenste 2-2 op. Oostkapelle - WC'68 5-0: Rob bie de Nooijer opende de score en op slag van rust zorgde David van de Broeke voor de 2-0. In de 71e minuut tilde Jarno Poortvliet de score naar 3-0 en zes minuten la ter tekende Maarten van Malde- gem voor de 4-0. Uit een straf schop bepaalde Wouter Verduijn de eindstand: 5-0. Arnemuiden - De Meeuwen 3-2: Hanno Kant zorgde al snel voor de 0-1. Na een fout op Max Roovers zorgde Jannick Schaier uit de penalty in de veerigste mi nuut voor 1-1. In de 66e minuut haalde Kevin Janse doeltreffend uit, maar via Patrick Siereveld kwam Arnemuiden in de 82e mi nuut op 2-2. Eddy Matthijsse werd daarna met rood van het veld gestuurd. Arnemuiden profi teerde in blessuretijd van de over- talsituatie toen Jasper Pruijsers met een van richting veranderd schot de 3-2 scoorde. Dauwendaele - Tholense Boys 3-2: Matthijs van Stee bezorgde de bezoekers een o-i-voorsprong bij rust. In de 52e minuut maakte Da vy Ernest er 1-1 van. Uit een vrije trap van Maarten van Vooren te kende Ernest ook voor de 2-1. Peter van Gorsel schoot na een corner de bal in de bovenhoek, maar via Van Stee kwam Tholen se Boys toch weer terug tot 3-2. Terneuzense Boys-MZC '11 2-6: Ramon Janson groeide tegen Ter neuzense Boys met vijf treffers uit tot de man van de wedstrijd. MZC kkeek binnen zeventien mi nuten tegen een 2-0-achterstand aan door treffers van Miroslav Pe- ric en Tim Faassen. De aanslui tingstreffer viel snel. Janson tikte een voorzet van Martijn van Grunsven binnen (2-1) en na een klein half uur maakte de handige aanvaller de 2-2 maakte. Vlak na rust was Janson verantwoordelijk voor de 2-3. Het doelpuntenfesti- val ging verder met de 2-4 en 2-5 van Janson. Corné Schilperoort zorgde voor het toetje met een ge niaal stiftje: 2-6. MAANDAG 24 NOVEMBER 2014 door Klaas Verspoor VLISSINGEN - In de derde klasse A kon ook Walcheren FC Axel niet het eerste puntenverlies bezorgen. Op eigen veld won de koploper met 4-2. MZVC keerde, na drie ro de kaarten en een 2-0-nederlaag bij Nieuwland, met het schaam rood op de kaken terug naar Mid delburg. Axel blijft maar winnen in de derde klasse A. Zaterdag was Walcheren het slachtof fer van de koploper. Gert-Jan van Leiden kopt tussen drie spelers van Sparta Nijkerk op goal. foto Peter Nicolai door Klaas Verspoor VLISSINGEN - Bruse Boys blijft on danks een 2-0-nederlaag bij GPC Vlissingen koploper in de tweede klasse E. SSV'65 klopte Zwaluwe met 2-0, dat op één punt van de Bruse ploeg blijft staan. MZC'11 haalde verrassend fors uit bij Ter- neuzense Boys: 2-6. In de tweede klasse E van het zaterdagvoet bal strijden nog zeven ploegen voor het kam pioenschap.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35