v7 LD® 2 IStófMü Wat blijft is de emotie... Q hp familieberichten Colofon Hlensenlinq.nl Famili^erichten t. 0800 - 4444 000 Cornelia Cevaal-Hage familieberichtenonline.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week "Oma" Cevaal Een moeder, dat is 't mooiste wat er is Als zij er niet is, dan pas is het mis Ze geeft je haar leven In 't prille begin Haar leven is geven Je ziet 't niet in Als ze er niet is Dan merk je pas Een zeker gemis: 'k Wou dat mamma er was Dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, mijn schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Cor Sint Annaland, f Middelburg, 7 oktober 1917 20 november 2014 Hans Tineke - Wilma Cees Ad en Angel ine Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hans de Wolff F.G. Alemanstraat 46 4336 BM Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 27 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant «Hot Uitvaart Informatie Hulplijn kijk ook op 1 maandag 24 november 2014 2/ Bedroefd, maar met dierbare herinneringen aan haar aandacht, zorg en niet te vergeten haar bijzondere gevoel voor humor nemen wij afscheid van, In de leeftijd van 97 jaar. Van 1983 tot 1997 de levenspartner van onze vader, schoonvader en opa, Andries Ie Due t Middelburg: Hans Nicole Ie Due - Sandhövel Joël Naphtaly, Kendrick Anouk Dave Etienne Nadia Michelle, Jahmore Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Sluittijden overlijdensadvertentfes Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27