I I I vip Anti-slipcursus Rosmalen ZEELAND 23 zijn openingsconcert van Back at Sea gezongen, maar toen met be geleiding van zijn band. Hij bleek ook die grote zaal goed aan te kun nen. Zo wist hij bij het al genoem de Heart of Stone direct het pu bliek mee te krijgen voor het zin gen van het simpele refrein Oh, oh, oh, oh. Dat bleek overigens nog maar een opwarmertje voor het latere Viva la Vida van Cold- play. Ook bij zijn finale met Stuck in the middle kreeg hij spontane publieksparticipatie. Wat betreft dat wereldrecord huis kamerconcert geven: 44 optre dens kris kras over het park bleek veel. „Vanochtend had ik bijna geen stem en ik overwoog een 'Plan B', maar na twee optredens liep het soepel enik heb het ge haald! Geweldig ook hoe enthou siast iedereen was", aldus een blije Struijlaart na afloop. „Wij zijn Racoon", liet zanger Bart van der Weide vrijdagavond ten overvloede weten nadat hij en Dennis Huige (gitaar), Stefan de Kroon (basgitaar, achtergrond zang) en Paul Bukkens (drums) de tent al hadden laten zinderen met het eerste nummer Shoes of Lightning. De zaal had er duidelijk zin in en reageerde vervolgens en thousiast op Took a Hit, Freedom en No story to tell. Van der Weide bleek het publiek strak aan een draadje te hebben. Met zijn aankondiging van Don't give up the fight werd het heel stil: „Kinderen zouden niet vóór hun ouders mogen dood gaan en ze ker niet aan zo'n kankerziekte." De zanger bracht hulde aan zijn eigen kids Tim en Senna met het bekende lied Love you more. Na tuurlijk kreeg de zaal ook de gloednieuwe single Brick by Brick te horen. Een kippenvelmoment dat met veel belangstelling doet uitzien naar het nieuwe album All In Good Time. Racoon wilde het publiek ook hun enige Nederlandstalige lied - Oceaan - niet onthouden. „Maar we houden ons toch liever bij het Engels hoor. Dat Nederlandstalige ligt Blof beter", aldus Van der Weide. Het overtuigend bewijs daarvan leverden Paskal Jakobsen, Peter Slager, Bas Kennis en Nor man Bonink zelf uiteraard zater dagavond wederom met een brui send optreden met wat oude hits en veel recente nummers. „Dit is toch de absolute top van het week end. Opzwepend optreden en ook een geweldige lichtshow erbij", zegt Robbert Dekker uit Axel. BAS bood meer, zoals een verras singsoptreden van Matt Simons gisteren buiten voor de KIKA-ca- ravan. Omringd door een grote schare meezingend publiek klonk het troostrijke I'll be with you. Op 26 en 27 juni 2015 is de 10e edi tie van Concert at Sea mét onder meer Lenny Kravitz. Anti-stipcursus Rosmalen geboekt? FLETCHER HOTELS t Adviesprijs €139 p.p. Lezersprijs€59,-p.p.* 'GratL Pakket Anti-slipcursus voor particulieren - 3 uur Gratis VIP Pakket Slechts Boek nu deze lezersreis JjP pzc.nl/webwinkel reizen beleving MAANDAG 24 NOVEMBER 2014 Back at Sea I Racoon bracht een energiek optreden in de grote tent bij Back at Sea. De populaire band koos naast enkele hits vooral ook iets minder bekende nummers uit zijn repertoire, foto Dirk-Jan Gjeltema Het gezellige 4-sterren 's-Hertogenbosch biedteen exclusief tarief vanaf 40 euro p.p incl. ontbijt. www.fletcherhotelshertogenbosch.nl/slipcursus De prijs is incl. BTW en auto. De training duurt 3 uur en is op alle dagen van de weekte boeken. Reserveren verplicht online. 0p het Safety Experience Center oefent u de belangrijkste lessen in een ongevalsituatie. U leert veilig uitwijkmanoeuvres uit te voe ren tijdens een noodstopsituatie. U doet ervaring op met onderstuur (voorwielslip) en overstuur (achterwielslip). U leert in een te snel genomen bocht weer de controle over uw auto te krijgen. U wordt begeleid door de beste instructeurs van Nederland. Inhoud Waarneming versus ontstaan van een ongeval Verkeersinzicht en voertuigkennis Gevaarherkenning Het Nieuwe Rijden online Praktijktraining Highlights korte theoriesessie Algemene voertuigbeheersing Red-en uitwijkoefeningen Over-en onderstuurtraining Noodstopoefening IJsbaan Gripcirkel VIP pakket 2 heerlijke Nespresso koffie naar keuze 2 blikjes frisdrank naar keuze bossche bol of warme panini naar keuze candy bar naar keuze Tip: ook te bestellen in een luxe cadeauverpakking. Meer informatie en/of boeken: Ga naar onze webwinkel om deze belevenis te boeken. Voor vragen of informatie bel met 073 - 5231222 of ga naar www.safetyexperiencecenter.nl/pzc ■xperienco Center

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23