ÜVSf isilSU V (Jlensenlinq.nl Casper van Belzen Met onuitsprekelijk verdriet melden wij u dat Evert Adriaan Simon Blaas is overleden. Goes 28-08-1971 Zoon van Joost Elsje Broer van Alexandra Echtgenoot van Marjolein Nijkerk 19-11-2014 Casper van Belzen Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega Patrick de Pauw Met respect en dankbaarheid denken wij terug aan zijn inzet en verantwoordelijkheids gevoel. Wij wensen Colinda, Melissa en naaste familieleden veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies te dragen. Directie en personeel Den Breejen Schilders Getroffen door het veel te vroege overlijden van onze neef Herman Deïst St. Philipsland: M. de Oude-Delst t N.L. de Oude Oud-Vossemeer: Marian en Hans van Gorsel-de Oude St. Philipsland: Leo de Cora de Oude-van Stijn achternichten en -neven St. Philipsland, 18 november 2014 de heer H.J. Deïst Antonius Henricus Maria van Rooij - Ton kijk ook op 4-2.1 vrijdag 21 november 2014 Nooit klagendnooit vragend Je lasten in stilte dragend Je liefde voor ons stond bovenaan Wij moeten aanvaarden om zonder jou verder te gaan Verdrietig laten wij u weten dat van ons is heengegaan, na een leven vol toewijding en zorg voor degenen die hem lief waren, onze zorgzame man, vader, schoonvader en lieve belangstellende opa en overopa 6 juni 1928 Vlissingen 20 november 2014 Vlissingen: Joke van Belzen-Wielhouwer Vlissingen: Gerard en Kasia van Belzen-Grochla Ede: Almer en MirjamNikki, Tim Vlissingen: Marvin en Amanda Vlissingen: Joop en Marleen van Belzen-van der Linden Werner Aruba: Alwin en Martina Goes: Karina en Naomy Vlissingen: Marian en Peter Tollenaar-van Belzen Mara, Joep Acacialaan 6,4382 TW Vlissingen Cas is thuis, alwaar geen bezoek. 3 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 25 november om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Wij willen alle betrokken medewerkers van Zorgstroom, team Bloemenbuurt, en dr. E.R. van Russen Groen heel hartelijk danken voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer en onze oom Vlissingen: Maatje van Belzen Neven en nichten i Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden óp dinsdag 18 november 2014 van het oud-lid van de raad van commissarissen van de coöperatie CZAV De heer Deist was in de periode 1996-2004 lid van het bestuur van CZAV en in de periode 2004-2006 lid van de raad van commissarissen van CZAV. (Oud-)leden van CZAV, r^ad van commissarissen, ledenraad, directie en personeelsleden spreken hun waardering uit voor de bijdrage van de heer Deïst voor CZAV en wensen de familie sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens directie en raad van commissarissen CZAV, A. van Vugt algemeen directeur bestuurder J.M. Klompe voorzitter raad van commissarissen Wemeldinge, 20 november 2014 vmuwke, moeke, ik ga vandaag maar even niet schoefele, ik neem een rustdag" en opeens is het stil, moet je gaan vertellen, wat je eigenlijk niet wil plotseling en zeer onverwacht is overleden 12-07-1949 Vught 18-11-2014 Vrouwenpolder Dick, Henk, Rick, Colin en Ricardo Margriet, Joanne, Nadine, Daniëlla, Jeannet, Jacqueline, Petra, Monique en Elmi Correspondentieadres: Lepelstraat 9a, 4354 KK Vrouwenpolder Er is gelegenheid om afscheid van Ton te nemen op dinsdag 25 november van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem in de aula aldaar met woorden en muziek herdenken waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de O.L.V. Ter Duinenlaan te Ossendrecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42