Oliebollen 2ezak gratis Henkjan Smits draagt 100% onzichtbaar hoortoestel Met een speciale app van paal naar paal Leden van drugsbende nog vast WALCHEREN 31 DE SMAAK VAN TOEN - weekendaanbieding Advertentie Connect Hearing MIDDELBURG - De vier Walchena- ren die twee weken geleden wer den aangehouden tijdens een gro te actie van de politie in Vlissin- gen en Middelburg waren volgens officier van justitie Marco van Leeuwen allen lid van een crimi nele organisatie. Het gaat om drie Vlissingers (26, 39 en 54 jaar) en een Middelbur ger (40). Onderzoek moet volgens hem nog uitwijzen in hoeverre hier een verwevenheid was tus sen onder- en bovenwereld. Maar volgens hem staat wel vast dat le den van die bende crimineel geld wit hebben gewassen. Alle vier de mannen waren be trokken bij de hennepkwekerij. Volgens Van Leeuwen zijn de aan gehouden mannen geen 'kleine jongens' die de planten verzorg den of de henneptoppen knipten. „Het gaat om de mensen daarach ter." De politie kwam de organisatie op het spoor omdat de leden on verklaarbaar veel geld in bezit had den en uitgaven. Om die reden werd ook de belastingdienst bij het onderzoek betrokken. Tijdens de actie werden op zeven tien locaties in Middelburg en Vlissingen doorzoekingen uitge voerd. De Punder, mede-eigenaar van schilders- en glaszettersbedrijf Roegiers De Koeijer in Heinkens- zand, heeft zijn auto aan de stek ker hangen op het Hollandiaplein in Goes. „We hebben bij ons be drijf twee hybride auto's en één elektrische. Als er meer palen bij komen, wordt het aantrekkelijker om onze schilders ook zo'n auto te geven." Op dit moment rijdt De Punder nog 'van paal naar paal'. Hij kijkt dan via een specia le app op zijn telefoon waar zich de dichtsbijzijnde bevindt en ziet dan ook meteen of die bezet is of niet. „Er is er altijd wel een vrij", zegt hij. De Punder rijdt nu maxi maal zestig kilometer elektrisch. „Het is nu nog niet te doen om volledig elektrisch te rijden in Zeeland, omdat er te weinig palen zijn." Het elektrisch rijden bevalt de ondernemer desondanks pri ma. „Je hebt financieel voordeel doordat je bijtelling nul is, het rijdt heel rustig en je bent verant woord bezig voor het mi lieu." Nadeel is wat De Punder betreft de nog enigszins beperkte keuze uit modellen. De kabels en stekkers zijn vandalismebesten- dig, want je hebt een pasje nodig om de stekker uit de laadpaal te kunnen halen. Wil een onverlaat hem uit de auto snokken, dan gaat het alarm af. Goes telt momenteel zes publieke laadpunten, dat moeten er in 2020 dertig zijn. De paal op het Hollandiaplein, waaraan twee au to's tegelijk kunnen opladen, is een zogeheten snellaadpunt. Thuis heeft De Punder er ook één. Een snellaadpunt doet er drie uur over om een auto hele maal op te laden. „En dan kost het me twee euro om zestig kilo meter te kunnen rijden", rekent De Punder voor. En niet onbelangrijk: hij bespaart ook nog eens parkeergeld, want elektrische auto's zijn, als ze aan een laadpaal staan, daarvan vrijge steld. ambachtelijk puur - LANGEVIELE 67 MIDDELBURG www.densoeteninval.nl pure produéien uiï een authentieke bakkerij VRIJDAG 21 NOVEMBER 2014 De Lyric is het eerste en enige hoor toestel ter wereld dat 100% onzicht baar is. Het toestel, verkrijgbaar bij Connect Hearing, kun je dag en nacht inhouden en is maandenlang achter elkaar te gebruiken zonder batterijen te vervangen. Gehoorverlies is een kwaal waar veel mensen last van hebben. Het accepte ren ervan is vaak moeilijk. De meeste mensen willen geen hoortoestel zicht baar achter hun oor. Begrijpelijk. Sinds kort is er een oplossing. De Lyric is een revolutionair hoortoe- Henkjan Smits stel van Zwitserse makelij dat uw ge hoor op alle vlakken zal verbeteren. De Lyric wordt gedragen in het benige gedeelte van de gehoorgang tot onge veer vier millimeter van het trommel vlies en is dus geheel onzichtbaar. Voordelen De Lyric wordt in de gehoorgang ge plaatst door een erkende Lyric specia list van Connect Hearing. Het plaatsen kan zonder chirurgische ingreep en is geheel veilig. Na plaatsing kun je de Lyric enkele maanden achter elkaar in houden. Als de batterij leeg is, plaatst de Lyric specialist een nieuw toestel. De Lyric is spatwaterdicht en kan con tinu in het oor blijven. Tijdens het sla pen, douchen, sporten etc. Henkjan Smits Henkjan Smits, bekend van talenten jachten op tv, heeft al jaren lang last blootstelling aan te harde muziek, in zijn jeugd en later tijdens zijn werk als muziekproducent. 'Dankzij de Lyric voel ik me weer in balans en zelfverze kerd/aldus Henkjan. Meer informatie Kijk op www.lyrictesten.nl of bel gra tis 0800 2222221. Mailen kan naar info@connecthearing.nl. Of bezoek een Connect Hearing hoorcentrum bij u in de buurt. Uw gehoor, onze zorg o Antwan de Punder plugt zijn elektrische auto aan de snellaadpaal op het Hollandiaplein in Goes, foto Luc Oggel van zijn gehoor. Sinds kort draagt hij de Lyric. Hij is er laaiend enthousiast over: 'Met de Lyric hoor ik weer zoals het hoort. Het draagt comfortabel en de geluidskwaliteit is top.' Henkjan liep gehoorschade op door jarenlang door Luc Oggel GOES - „Eindelijk", reageert Ant wan de Punder op het bericht dat het aantal Zeeuwse laadpalen de komende jaren waarschijnlijk flink wordt uitgebreid. „Want er zijn er te weinig."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31