A4 bijna af, borden nog niet aangepast 379 Betoverend Tunesië Raadsels rond vogelgriepgeval Onderzoek naar succes Rhapsody Aannemers willen af van jaren doorbetalen bij ziekte VRIJDAG 21 november 2014 Volgens Rijkswaterstaat is de A4 in de spits straks een kwartiertje sneller dan de route via de A16 en A17. Pas medio 2015 wordt de be- bording aangepast en verkeer rich ting Rotterdam bij knooppunt Zoomland rechtdoor gestuurd. Een woordvoerder van Rijkswater staat zegt dat de aanpassing van de bebording niet meer kon wor den vervroegd toen in september duidelijk werd dat de A4 bij Steen bergen niet in maart 2015, maar al 24 november open kon. Gedepu teerde Kees van Beveren noemt de situatie 'opmerkelijk', maar vol gens hem weten Zeeuwen snel de kortste weg te vinden zodra de nieuwe A4 geopend is. Hij maakt zich, net als de gemeente Bergen op Zoom, meer zorgen over het stuk eenbaansweg in het knoop punt Zoomland, bij Philip Morris. „Als al het verkeer over één baan moet, verwachten we daar zeker opstoppingen." I Rondreis rij rÈÊ^Wiiwimi in Kras.nl/35735 of bel 0900-9697^™ TER AAR - Het nieuwe vogelgriep geval in het Zuid-Hollandse Ter Aar schokt de pluimveesector. Waar de besmetting vandaan komt is een raadsel. De verdenking gaat naar de trek vogels die zich ophouden in de veengebieden rond beide bedrij ven. HILVERSUM - Vanaf vanmiddag kan weer worden gestemd voor de Top 2000. In opdracht van Beeld en Geluid in Hilversum heb ben verschillende wetenschap pers van Nederlandse universitei ten zich gebogen over de vraag waarom het nummer Bohemian Rhapsody zo lang en zo vaak op de eerste plaats eindigt. DE STELLING UW MENING 238 reacties Kunstgras maakt voetbal kapot 8 711688"555530 Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 275 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 Zacht herfstweer: 8 tot 10°c Sneller in de Randstad door Joeri Wisse VLISSINGEN - Zeeuwen die over de A58 naar de Randstad rijden wor den bij Bergen op Zoom nog zeker een halfjaar via Roosendaal ge stuurd. Dat terwijl vanaf maandag dankzij de opening van de nieuwe A4 bij Steenbergen, de kortste rou te via het Hellegatsplein loopt. Pagina 32 en 33: Een kwartiertje sneller in de Randstad (l00% vertrekgarantie^| 8dagenalv.a. f|| Ontdek zéér voordelig prachtig Tunesië en bewonder de oudheid en oases. Met o.a. Sousse, Tunis, Dougga, Sbeitla, El Djem en méér. Ontbijt, diner, NL-sprekende reisleiding en excursies Klantbeoordeling 8,4: "Perfect georganiseerde reis" Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds ©pagina 2 Nieuw vogelgriepgeval een raadsel O Pagina 2 en 3 De eeuwige nummer 1 Bohemian Rapsody is mooiste popnummer ooit Reageer op pzc.nl EENS WÊÊÊÊÊÊÊÊ 70% ONEENS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1