Colofon J Familieberichten kijkookop fDensenlinq.nl Corrie Dingemanse Corrie Dingemanse amiiieberichtén WÊÈÊ^ Na een periode van afnemende krachten is in alle rust overleden Janna Overbeeke-Pot Sinds 28 juli 2010 weduwe van Jakobus Lauwerus Overbeeke in de leeftijd van 90 jaar. Namens de familie: L.J. Janse Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Afd. Kolveniershof van het Gasthuis te Goes voor de liefdevoile-verzorging. Goes, 18 november 2014 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 14443 AK Nisse De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 22 november om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum ge legenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en altijd meelevende opa Hermanus de Braai - Herman - na een huwelijk van 53 jaar met Janna Sara Pijpelink geboren, 5-12-1938 overleden, 17-11-2014 J.S. de Braal-Pijpelink Annie de Braai Eric en Sienie - Dj ago, Jay da Ronny en Shirley - Stacey Mathilde Dick en Ria de Braal-Zegers Michel - in herinnering - Jessica Elly en Henk van Burg-de Braai Erwin en Annelies - Lisa Nathalie Wendy - in herinnering - Marc en Mathilde Stefan en Mariëlla Sarien en Jacco Hoekman-de Braai Harmen en Eline - Rosanne Jonathan Leon Rick Anne Naomi Debora Jochem Leen en Mirjam de Braal-Klaassen Harm-Jan Eline Wouter Peter van Anrooylaan 154 4536 CK Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 21 november om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Mijn man, onze (o)pa is thuis opgebaard. Geen bloemen. Eugéne Arthur Ciese Willem Jacobus de Schipper Na een kort ziekbed is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Wim de Schipper Ko t en Mien t Jo en Rie Gré, Toob t en Joop Ann t Daan en Riet Kees en Mieke Ida en Hans Jan en Ria neven en nichten Francina, kinderen en kleinkinderen, we zijn er voor jullie..wat zullen we hem missen. WÊÊÊËÊm Nadia - in herinnering - Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotse ling overlijden van onze collega Onze gedachten gaan uit naar haar familie, die wij veel sterkte toewensen. Onze weg voert niet over zacht gras Maar over een pad vol stenen Maar hij voert omhoog Voorwaarts naar de zon. Wij zullen Corrie missen. Bewoners en medewerkers Ostrea Yerseke, Zorggroep Ter Weel Met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa 31 juli 1934 18 november 2014 Lenie Manuela en Johan Remco jochem René en Monique Salomé Cyriel Saskia en Johan Mika Max De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 24 november om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid om afscheid van Eugéne te nemen van 12.30 tot 12.50 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene-Begraafplaats te Wilhelminadorp. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Johnsonlaan 314463 GW Goes Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen onze dierbare collega en medewerkster Ruim acht jaar was zij binnen Zorggroep Ter Weel werkzaam, eerst als gastvrouw en de laatste vier jaar als helpende op de afdeling psychogeriatrie in Yerseke. We zullen haar enorm missen. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers, vrijwilligers, cliënten en het managementteam van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder alle collega's van team Ostrea van Moerzicht. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel donderdag 20 november 2014 39 Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot op het laatste moment gezocht Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaarheid voor zijn liefde en wat we samen mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man en onze lieve en fantastische vader en opa Koudekerke, 3 juni 1933 t Vlissingen, 18 november 2014 Hij hield van het leven en vooral van ons Oostkapelle Francina de Schipper-van den Hoven Leiderdorp Maria en Wim van Soest Jan-Willem en Mich iel Middelburg Ans en Marco Boekema Yaël Oostkapelle Jan en Yolanda de Schipper Noordweg 9 4356 EA Oostkapelle De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis zal gehouden worden op zaterdag 22 november om 11.00 uur in Restaurant "Anno Nu" te Oostkapelle. Voor de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis vindt plaats om 11.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant "Anno Nu" aan de Dorpsstraat 39-41 te Oostkapelle. - Hij hield van bloemen - Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39