Familieberichten (J| (llens0nlinq.nl Hij zit in ons wezen, hij leeft in ons hart. Met heel veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en broer. Wij zijn hem dankbaar voor alle mooie herinneringen Herman Johan Deïst - Herman - 17 maart 1953 18 november 2014 Riet Marlies, Dennis Leah t Daan Dineke Heieen Jan Nico Korteweg 2,4316 PH Zonnemaire De herdenkingsdienst zal gehouden worden op zaterdag 22 november 2014 om 10:00 uur in de Hervormde kerk, Professor Zeemanstraat 2, te Zonnemaire. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren, van 12:30 tot 14:00 uur bij de Wijnhoeve De Kleine Schorre, Zuiddijk 4 te Dreischor. Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 13:13 Herman Deïst Herman Deïst Vriend Inspirerend Relativerend Vasthoudend Voorbeeld Zakenpartner Promill B.V. David Mol Jaap Knoop Bart Kik Wout van den Berg HERMAN DELST Zoals de dag Uit de nacht Treedt het leven uit de dood Er is liefde die niet sterft We wensen Riet, Marlies Dennis en Leah, Dineke, Heieen en Jan heel veel sterkte met het verlies van hun lieve man, vader en opa Herman Deïst Annieke Bart, Nienke Jan-Willem, Sophie Onno, Elise Mark, Daphne Johan, Annegreet Steve, Wendy Leonardo Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid, de heer Herman Deïst We wensen Riet, kinderen, kleinkind en verdere familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden IJsvereniging Zonnemaire Lein Cornells van Belzen Cor van Belzen Tot onze droefheid vernamen wij het overlijden van onze broer, zwager en oom Cor van Belzen Piet van Belzen t Betsie van Belzen-Wissekerke Nel Solleveld-van Belzen Dees Solleveld Neven en nichten 38 I donderdag 20 november 2014 kijk ook op Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef Zierikzee: JJ.TH. Delst-van Oeveren Zonnemaire: Niek en Esther Delst-Slagter Joost en Remco Goes: Ad en Marieke Delst-van der Wekken Thijmen en Meike Zonnemaire, 18 november 2014 De 'polder' in Zonnemaire zal niet meer hetzelfde zijn zonder onze dierbare buurman en vriend Ton en Lies Prince Ron en Lucia van Jeveren Gilles en Anja van der Bijl Jaap Verseput Maris en Mieke Janse Rob en Joyce van der Pauw Catharien Koster Peter de Koeijeren Nellie Rijk Joop de Koeijer en Maritha Jansen Bart en Floor Kik Ruth Brinks Frank Meijs en Karen van Huijstee en onze kinderen We hebben met 'de Delstjes' altijd eikaars lief en leed gedeeld en zo gaan we samen verder. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader en grootvader weduwnaar van Clasina van Belzen-van Belzen Luitenant ter Zee van vakdiensten der 2e Klasse OC bd Ridder in de Ord^van Oranje-Nassau, met de zwaarden in de leeftijd van 84 jaren. Den Helder: Pernis: Pieter van Belzen Tine van Belzen-Zoon Mike Romy Corrie van Wijk-van Belzen Gert van Wijk Coen Floortje Vlissingen, 18 november 2014 Correspondentieadres: C. van Wijk-van Belzen Pastoriedijk449 3195 HE Pernis (RT) Op maandag 24 november om 12.00 uur nemen wij afscheid van hem tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Maatje van Belzen Casper en Joke van Belzen Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38