l
TELEVISIE 23
RTL7/
VfKOMCA
®<D
een
I CANVAS
sport film
Zembla: de wereld
volgens H&M
Hennis Mauritz opent de groot
ste winkel van Europa in
Rotterdam. De collectie heeft een
keerzijde. Wie betaalt de prijs
voor de goedkope kleding?
NPO 2, 20.25 uur
Andere tijden: incest in Epe
Illegale abortussen en babymoor-
den. Het verhaal waarmee incest-
slachtoffer Yolanda uit Epe naar
buiten kwam in 1990, veroorzaak
te een mediastorm. Ze blikt terug.
NPO 2, 21.25'uur
De rekenkamer:
wat kost een bank?
Bijna iedereen heeft er een. Maar
waar zit je nou eigenlijk op? En is
er veel verschil tussen een dure en
een goedkope bank?
2Doc: The New York Times
Een kijkje achter de schermen van
de Amerikaanse krant The New
York Times. De Amerikaanse film
maker Andrew Rossi filmde een
jaar lang op de redactie.
vl'
E
DONDERDAG 20 NOVEMBER 2014
13:00 RTL Nieuws 13:05 RTL
Z Nieuws 13:20 RTL Nieuws
13:25 RTL Z Nieuws 13:40 RTL
Nieuws 13:45 RTL Z Nieuws
14:00 RTL Nieuws 14:05 RTL Z
Nieuws 14:20 Toekomstmakers
14:40 RTL Nieuws 14:45 RTL
Z Nieuws 15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws 15:15 RTL
Nieuws 15:20 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 Ondernemers
zaken 15:50 RTL Z Opening
Wall Street 16:00 RTL Nieuws
16:05 RTL Z Nieuws 16:20 RTL
Nieuws 16:25 RTL Z Nieuws
16:40 RTL Nieuws 16:45 RTL
Z Nieuws 17:00 RTL Nieuws
17:05 RTL Z Nieuws 17:20 RTL
Nieuws 17:30,17:45 RTL Z
Nieuws
08:32 Minikids: Wielen van
de bus 08:43 Minikids: Mus-
ti 08:51 Minikids: Fien en Teun
08:57 Minikids: Jokie 09:03 Mi
nikids: TiTaToverfeest 09:18
Minikids: Sprookjes van Klaas
Vaak 09:29 De club van Sinter
klaas Paniek in de confettifa-
briek 09:39 Minikids: Bibaboer-
derij 09:55 Minikids: 2 kleine
kleutertjes 10:00 Tommy Te
leshopping 15:02 Sprookjes!
15:15 Het mysterie van... 15:45
Robin Hood 15:58 De club van
Sinterklaas: Dansschool 16:03
Post voor Sint 16:09 De club
van Sinterklaas Sc Paniek in de
confettifabriek 16:21 Het mys
terie van... 16:54 Green-Kids
17:05 The Nanny 17:35 Goede
tijden, slechte tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:55 Loop: Hart van Ne
derland 07:00 American Pickers
08:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tommy
Teleshopping 14:25 Achter ge
sloten deuren 15:20 Achter ge
sloten deuren 16:15 Beschul
digd 17:10 Is this love? 17:40
Navy NCIS
07:55 Lanfeust Quest 08:20
Pac-Man 08:55 Packages from
Planet X (NL) 09:15 Eddie
Angsthorn 09:45 Caspers Grie-
zelschool 10:10 Rekkit Rab
bit 10:35 Randy Cunningham
11:05 Matt Hatter 11:30 Phi-
neas and Ferb 11:40 Wanders
Wereld 12:00 Lanfeust Quest
12:25 Kickin' It 12:55 Goal
mouth 13:20 Mighty Med
13:40 Dude, That's My Ghost!
14:10 Phineas and Ferb 14:25
Pokemon S17 - XY - Een nieuw
Mega avontuur (NL) 14:50
Lanfeust Quest 15:20 Crash
St Bernstein 15:45 Souvenirs
de Gravity Falls 16:10 Numb
Chucks 16:35 Kickin' It 17:00
Mighty Med 17:30 Pair of Kings
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Salt and Pepper 14:45
Poirot 15:35 WPC 56 16:20
Clips 16:40 De topcollectie
van... 17:10 Jamie's 30 Minute
Meals 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Dallas 11:05 Herfstbeelden
12:30 Onderbreking 13:32
Canvascrack 14:02 100" 14:05
Login 14:57 100" 15:00 Vil
la Politica 16:30 100" 17:12
Dallas
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
20:30 Wall Street, Drama
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Re
ality
19:30 Bed Breakfast UK, Re
ality
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Last Holiday, Komedie
18:35 NCIS: Los Angeles, Mis
daadserie
19:35 Navy NCIS, Actieserie
20:30 The Proposal, Komedie
18:00 Clipaholics, Muziekclips
18:10 Two and a Half Men, Co
medy
18:40 Two and a Half Men, Co
medy
19:05 Two and a Half Men, Co
medy
19:35 The Big Bang Theory, Co
medy
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Harry Potter and the
Half-Blood Prince, Fan
tasy-film
18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Koppen, Actualiteitenma
gazine
21:25 Café Corsari, Praatpro
gramma
18:00 100"
18:02 Comedy INC, Komische
show
18:25 100"
18:27 Weg van België (h), Re
ality
19:22 100"
19:25 Canvascrack, Kennisquiz
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Wildest Islands, Natuur-
documentaire
21:35 Panorama, Duidingsma
gazine
O
00
23:05 Wall Street: Money Ne
ver Sleeps, Drama
22:40 Sex and the City, Comedy
23:15 Dr. Phil, Praatprogramma
22:40 Two Weeks Notice, Ro
mantische komedie
23:35 Merlin, Avonturenserie
22:15 Het Journaal
22:30 The Passing Bells
23:14 Keno
23:15 Het Weer (h)
23:20 Dagelijkse kost
23:35 ledereen beroemd (h)
22:25 Reyers Laat, Show
23:05 Alaturka, Documentaire
01:35 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten
00:05 The Nanny, Comedy
00:35 Letrz, Taalspel
00:50 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:50 Achter gesloten deuren,
Reality
01:45 Beschuldigd, Reality-show
02:35 Astro TV, Magazine
03:05 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:30 Roadtrippers (h), Ma
gazine
00:45 Rules of Engagement,
Comedy
01:10 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:10 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:00 Journaallus (h), Nieuws in
lusvorm
00:00 Villa Politica (h), Politieke
magazine
01:30 Canvaslus (h), Nieuws in
lusvorm
NPO 3, 20.25 uur
NPO 2, 00.00 uur
Omroep Zeeland
07:53 De canon van Zeeland 07:58
Verzeeuwigd 08:00 ZeelandNu 08:16
De Zeeuwse Top 40 08:21 Het Weer
08:23 De canon van Zeeland 08:28
Verzeeuwigd 08:30 ZeelandNu 08:46
De Zeeuwse Top 40 08:51 Het Weer
08:53 De canon van Zeeland 08:58
Verzeeuwigd 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 17:00 ZeelandNu 17:19 't
Hof gemaakt 17:24 Het Weer 17:26
Verzeeuwigd 17:30 ZeelandNu 17:49
't Hof gemaakt 17:54 Het Weer
17:56 Verzeeuwigd 18:00 ZeelandNu
18:19 't Hof gemaakt 18:24 Het
Weer 18:26 Verzeeuwigd 18:30 Zee
landNu 18:49 't Hof gemaakt 18:54
Het Weer 18:56 Verzeeuwigd 19:00
ZeelandNu 19:19 't Hof gemaakt
19:24 Het Weer 19:26 Verzeeuwigd
19:30 ZeelandNu 19:49 't Hof ge
maakt 19:54 Het Weer 19:56
Verzeeuwigd 20:00 ZeelandNu 20:19
't Hof gemaakt 20:24 Het Weer
20:26 Verzeeuwigd 20:30 ZeelandNu
20:49 't Hof gemaakt 20:54 Het
Weer 20:56 Verzeeuwigd 21:00 Zee
landNu 21:19 't Hof gemaakt 21:24
Het Weer 21:26 Verzeeuwigd 21:30
ZeelandNu 21:49 't Hof gemaakt
21:54 Het Weer 21:56 Verzeeuwigd
22:00 ZeelandNu 22:19 't Hof ge
maakt 22:24 Het Weer 22:26
Verzeeuwigd 22:30 ZeelandNu 22:49
't Hof gemaakt 22:54 Het Weer
22:56 Verzeeuwigd 23:00 ZeelandNu
23:19 't Hof gemaakt 23:24 Het
Weer 23:26 Verzeeuwigd 23:30 Zee
landNu 23:49 't Hof gemaakt 23:54
Het Weer 23:56 Verzeeuwigd 00:00
ZeelandNu
uitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Neighbour
hood Blues 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Call the Council
12:45 Don't Get Done, Get Dom
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
-Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Moving On 16:00 Escape to the
Country 16:45 Glorious Gardens
from Above 17:30 Flog It! 18:15
Pointless 19:00 BBC News 19:27
Weather 19:30 BBC Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:30 EastEnders
20:57 BBC News and Regional News
21:00 Watchdog 22:00 Life Story
23:00 BBC News 23:25 BBC Regional
News and Weather 23:35 Question
Time 00:35 This Week: By Election
Special
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Call the Council 08:50 Don't
Get Done, Get Dom 09:20 Sign Zone:
Holiday of My Lifetime with Len
Goodman 10:05 Sign Zone: Human
Universe 11:05 Sign Zone: Building
Dream Homes 11:35 HARDtalk 12:00
BBC News 12:30 BBC World News
13:00 Daily Politics 14:00 Coast
14:10 The Life of Birds 15:00 The
Great British Bake Off 16:00 A Place
To Call Home 16:45 The Rockford
Files 17:35 Cagney Lacey 18:20
Vintage Antiques Roadshow 19:00
Eggheads 19:30 Strictly Come Danc
ing: It Takes Two 20:00 The Great In
terior Design Challenge 21:00 Mas-
terChef: The Professionals 22:00 The
Fall 23:00 Russell Howard's Good
News 23:30 Newsnight 00:17 Weath
er 00:20 The Mekong River with Sue
Perkins 01:20 Sign Zone: Ebola Front-
line- Panorama
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Das Waisenhaus für wilde Tiere
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Seehund, Puma
Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50 Ein Fall
von Liebe 19:45 Wissen vor acht -
Natur 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Mordkommission Istanbul
21:45 Monitor 22:15 Tagesthemen
22:45 Nuhr mit Respekt! 23:30 Krö-
mer - Late Night Show 00:00 Gerhard
Polt iiberToleranz00:15 Nachtma-
gazin 00:35 Mordkommission Istan
bul
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO 511312:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Notruf
Hafenkante 20:15 Die Bergretter
21:45 Heute-journal 22:15 Maybrit
lllner 23:15 Markus Lanz 00:30 Heute
Nacht 00:45 Inspector Barnaby
WDR
07:20 Schulfernsehen: Glaube Liebe
Lust - Sexualitat in den Weltreligio-
nen 08:20 Planet Wissen 09:20 Eins
zu eins - Gesprach aus Diisseldorf
09:45 Hier und Heute 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Das Waisenhaus für
wilde Tiere 12:00 Eisbar, Affe Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Peru - Delfine in Gefahr 15:00 Planet
Wissen 16:00 WDR aktuell 16:15 Da-
heim unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 Hier und Heute 18:20 Service
zeit 18:50 Aktuelle Stunde 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort 21:45 WDR
aktuell 22:00 FrauTV 22:30 Men-
schen hautnah 23:15 Generation
Waldsterben 00:45 Filmtipp 01:00
Domian
Discovery
07:40 Whale Wars 08:30 Wheeler
Dealers 09:20 Alaska: The Last Fron
tier 10:10 Auction Hunters 11:00 Air
plane Repo 11:50 Deadliest Catch
12:45 Strip the City 13:40 How It's
Made 14:35 Treehouse Masters
15:30 Beyond Survival with Les
Stroud 16:25 Outback Truckers
17:20 Kindig Customs 18:15 Auction
Hunters 19:10 Alaska: The Last Fron
tier 20:05 Chef Gone Wild 21:00 Sav
ing Africa's Giants with Yao Ming
22:00 Dual Survival 23:00 Dangerous
Flights 00:00 Mighty Ships 01:00
Street Outlaws 01:55 Saving Africa's
Giants with Yao Ming
National Geographic
07:35 Filthy Riches 08:20 The Dog
Whisperer 09:05 Megafactories
09:50 Air Crash Investigation 10:40
Area 51 11:30 Invasion Earth - Planet
UF012:25 Rosetta 13:20 Nazi
Megastructures 14:15 Yukon Gold
15:10 Air Crash Investigation 16:05
Highway Thru Hell 17:00 Filthy Riches
18:00 Apocalypse 19:00 Megafacto
ries 20:00 Yukon Gold 21:00 Highway
Thru Hell 22:00 Megafactories 23:00
Restoration Garage 00:00 Air Crash
Investigation 01:00 Highway Thru
Hell 01:55 Megafactories
Animal Planet TLC
07:15 Bad Dog 08:10 Treehouse
Masters 09:05 Mutant Planet 10:00
Animal Precinct 10:55 Call of the
Wildman 11:20 Animal Airport 11:50
My Wild Affair 12:45 Wild Hawaii
13:40Shamwari: A Wild Life 14:35
Treehouse Masters 15:30 Gator Boys
16:25 My Pet's Gone Viral 17:00 Say
Yes to the Dress 17:25 Return to Am-
ish 18:15 The Next Great Baker 19:05
Long Island Medium 20:00 Some
thing Borrowed, Something New
21:00 My 600-Lb Life 22:00 Breaking
Amish 22:55 Dates from Hell 23:45 I
Married a Mobster 00:35 I Almost
Got Away With It 01:25 My 600-Lb
Life
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Méditerra-
néo 09:05 Flash Info 09:10 Les p'tits
plats de Babette 09:35 Jardins Loi-
sirs 10:00 Flash Info 10:05 Chro-
niques d'en haut 10:30 Mixeur, les
goüts et les idéés 11:00 Un gars, un
chef 11:35 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Hep taxi12:35 La
trés juteuse histoire des fruits 13:30
Journal RTBF13:55 Le Court du Jour
14:00 Fortier 15:35 Popcorn 15:45
Dans la peau d'un chef 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Infrarouge Ie débat RTS
18:05 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:20 Le Journal de l'économie
18:25 Météo 18:30 TV5, l'invité
18:40 69 minutes sans chichis 20:25
Le Meilleur d'Acoustic 20:30 Journal
France 2 20:55 Météo 21:00 Der Ver-
dingbub 22:45 Lifever 23:00 Journal
TSR 23:25 Tv5monde, le journal
Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:50
Tour du Rwanda 2014 23:55 Météo
00:00 La Grande Librairie 01:00 200
millions de critiques
Eurosport
08:35 FIA WTCC: Cars the WTCC ma
gazine 09:05 Skispringen: Vierschan-
sentournee in Oberstdorf (Duitsland)
10:00 Skispringen: Vierschansentour-
nee in Garmisch-Partenkirchen
(Duitsland) 11:00 Snooker: Interna
tional Championship in Chengdu
(China) 12:30 Watts 13:00 Skisprin
gen: Vierschansentournee in Inns
bruck (Oostenrijk) 14:00 Skispringen:
Vierschansentournee in Bischofs-
hofen (Oostenrijk) 15:00 Kunst
schaatsen: Grand Prix, Rostelecom
Cup (Rusland) 17:00 Snooker: Inter
national Championship in Chengdu
(China) 19:00 Skispringen: Vierschan
sentournee in Innsbruck (Oostenrijk)
20:00 Skispringen: Vierschansentour
nee in Bischofshofen (Oostenrijk)
21:00 Vechtsporten: Fight Club
23:00 Tennis: Mats Point 23:30 Ski
springen: Vierschansentournee in
Innsbruck (Oostenrijk) 00:30 Ski
springen: Vierschansentournee in Bi
schofshofen (Oostenrijk)
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00 Fan
tastic Music Videos 10:50 Plain Jane
11:40 Plain Jane 12:30 The Ex and
Why 12:55 The Ex and Why 13:20
Made 14:05 Teen Mom 14:55 Awk
ward 15:20 Awkward 15:45 Catfish:
The TV Show 16:35 Made 17:25 Girl
Code 17:45 Girl Code 18:10 Sleeping
With The Family 19:05 Catfish: The
TV Show 20:00 Awkward 20:25 Fak
ing it 20:55 Teen Mom 2 21:50 Are
You the One? 22:50 Geordie Shore
23:45 GameKings 00:10 Ridiculous
ness 00:35 The Ride 01:25 Jersey
Shore