8 BUITEN Op het duinpad bij Westduin Vlissingen. We beginnen met trainen in september en voeren langzaam de afstand op totdat we een ronde maken van ongeveer zestien kilometer, van Vlissingen tot aan Dishoek/Klein Valkenisse en terug onderlangs de duinen. foto Johan van Loenen U en uw HOND Een hond is goed voor u - hondenliefhebbers dragen die boodschap op alle mogelijke manieren uit. De viervoeters houden je in beweging en ze geven jong en oud een imponerende portie aanhankelijkheid. Natuurlijk, je hebt hondenhaters die alleen de uitwerpselen en opgetrokken lip van een al te zenuwachtig uitgevallen exemplaar zien. De foto's op deze pagi na zijn afkomstig van hondenliefhebbers, dat zal u niet verbazen. We kiezen op deze fotopagina voor nog meer dierennatuur. In de provin cie ziet u overal vluchten ganzen overvliegen en neerstrijken. De laatste jaren levert hun aanwezigheid veel discussie op, omdat ze behalve mooie beelden ook overlast opleveren. Volgende week woensdag 26 november hopen we op foto's van ganzen in Zeeland, zowel in de lucht als op de grond. Mail uw foto('s) van U en Uw GANZEN voor maandag 24 november naar buiten@pzc.nl (minimaal 1 MB, 200 dpi). Vermeld svp uw naam en woonplaats, en voorzie de foto van een korte toelichting. Samen met Marie naar de zee kijken in Nice, Frankrijk, foto Anna Houtman, Vlissingen Baycka in actie tijdens de uitlaatronde in Arnemuiden. foto Kees Marijs, Arnemuiden Marline uit Arnemuiden op boerderij 'de Doel' bij oom en tante, zij doet niets liever dan met Chica spelen en knuffe len. foto Oma Nelly, Arnemuiden Onze hond Maiky met de kleinkindjes op het strand. foto Ineke Weststrate, Middelburg Vriendschap en vertrouwen tussen hond Momo, mens Azzeddine en kat Pukkie. foto Tanita Schuit, Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48