(T1ensenlinq.nl 38 Drs. Theo Johannes Jacobus Boogaard Adriana Maria van Boven - de Wolf Wiel Geilenkirchen "Ik zie een poort wijd open staan Bewonderenswaardig was haar levenskracht Sterk was zij in haar strijd tegen de ziekte Groot was de liefde voor haar dierbaren Met verdriet geven wij kennis dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Willemina Apolonia de Bree-Bakker Willy 8 oktober 1952 Zonnemaire, Kerkwerve, Zonnemaire, f 17 november 2014 Sjaak de Bree Marjolein Verhage-de Bree Richard Verhage Rowan Mats Kees de Bree Anthonet de Bree-Scheele Jeanine Mirthe Christinastraat 8 4316 BE Zonnemaire De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 21 november in de Hervormde kerk, Professor Zeemanstraat 2 te Zonnemaire, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Wij willen dr. Bruel en alle medewerkers van Allévo Thuiszorg bedanken voor de liefdevolle aandacht en zorg. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze kegelvriendin Willy de Bree Wij zullen haar vriendschap missen. Kegelclub Herovema Met veel verdriet in ons hart moesten we afscheid nemen van mijn lieve en moedige zus, schoonzus en tante Willemina Apolonia de Bree-Bakker - Willy- Aagtekerke: Ite de Bree-Bakker Rinus de Bree Jeroen en V Dominique Dennis Robin Jacobus de Regt Corrie Dingemanse Goes 16-11-2014 Corrie Dingemanse Thijs 't Hart sr kijk ook op woensdag 19 november 2014 Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve en zorgzame vader en opa Ridder in de Orde van Oranje Nassau Ridder in de Orde van de Heilige Paus Silvester Paul Harris Fellow van Rotary International echtgenoot van Anny-Alice Boogaard - Maasdam t Vlissingen 9 mei 1932 Heiloo: Den Haag: Oostburg 16 november 2014 Roemer en Elien Boogaard Floris, Robin, Veerle Wouter en Andrea Boogaard Anouk, Joost, Mila Op vrijdag 21 november om 13.30 uur zal tijdens een uitvaartdienst in de parochiekerk van H. Eligius te Oostburg afscheid genomen worden. Aansluitend vind de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats te Oostburg. Correspondentieadres: Vredenoord 113, 1852 WK Heiloo Liefdevol en zorgzaam, altijd eerst aan de ander denken zo zal zij in onze herinnering blijven. Heel verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma sinds 1998 weduwe van Hendrik van Boven in de leeftijd van 85 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: Marga van Belzen-van Boven Kees van Belzen Mandy en Frederik Raymon en Sofie Richard en Cindy Middelburg: Wilma Davidse-van Boven Rens Davidse Lisa Robin Oost-Souburg, 18 november 2014 Correspondentieadres: Zwanenburg 27, 4472 BG 's-Heer Hendrikskinderen Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van Thuiszorg WVO en Zorgzuster Zeeland voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 24 november van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Met veel verdriet, maar dankbaar voor alle goede herinneringen, hebben we kennis genomen van het overlijden van ons trouwe tennislid Hij was als onze Limburgse Zeeuw altijd een zeer actief lid en trouwe supporter. Hij laat binnen onze vereniging een lege plaats achter. Wij wensen Lien, kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van S.V. Slagvast Kamperland Met droefheid heb ik vernomen dat mijn jongste broer is overleden. Samen opgegroeid, nu scheiden onze wegen. D. Boone - de Regt kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 17 november 2014 Tot ons onuitsprekelijk verdriet, laten wij u weten, dat door een noodlottige val, van ons is weggenomen onze lieve zorgzame 'moeders' en trotse oma Cornelia Elisabeth Nieuw en St.Joosland 2-3-1952 62 jaar Kwadendamme Mirjam en Pieter Anna, Ben Roosendaal Wilma en John Tijn, Morris, Vinn Yerseke John Correspondentieadres: Damstraat 6 4401AB Yerseke Het samenzijn voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op vrijdag 21 november om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het geheel onverwachte overlijden van onze zus, schoonzus en tante Ella en Giel Hoogesteger- Dingemanse René en Annemarie Sanne en Thijs Jankees en Franciska Sophie Corina We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Op 12 november 2014 is overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa Geboren 11 december 1925 in Leiden Weduwnaar van Riek 't Hart-Rompelman Hij was tot het allerlaatst betrokken bij zijn naasten en de wereld om hem heen. Nadat hij van al zijn geliefden afscheid had genomen is hij vredig ingeslapen. Leiden: Trijntje 't Hart t Colijnsplaat: Thijs 't Hart jr Inez Flameling Wieke Douwe Assen: Otto 't Hart Pia van der Veen Lisa Mike en Susanne De crematie heeft op 17 november 2014 in besloten familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Wantesweg 2, 4486 PX Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38