fTlensenlinq.nl Familieberichten AMf Maria van den Hoek-van Damme Maria van den Hoek-van Damme kijk ook op Adriana Maria Francke-de Witte Jeanne Lieke Verdrietig, maar met veel fijne herinneringen, nemen wij afscheid van mijn lieve, altijd meelevende zus, schoonzus en onze tante Jeanne Francke-de Witte Ria en Henk van Loenen-de Witte René en Comfort Mary, Daniel, Deborah, Daphne Eelco en Paeng Dylan, Alicia Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Jeanne Francke-de Witte Domburg: Lau en Jannie Maranus-Dekker 14 november 2014 FEHAX Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Ferdy Lambert Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker, collega en vriend We zullen hem erg missen Ons medeleven gaat uit naar zijn moeder en zus Namens directie en medewerkers FEHAX 'O, o lieve zon Als je eens altijd schijnen kon Maar zonder regen is het wel droog En dan zie je nooit een regenboog. Lieve Ferdy, Wat zullen wij jou missen Stephan en Nicole Martijn in liefdevolle herinnering Jasmijn en Merlijn Wees niet bang, want ik ben bij je, vrees niet, want ik ben je God. Jesaja 4110 a Verdrietig om de leegte die zij bij ons achterlaat, maar heel dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en lieve oma Marie echtgenote van Jan van den Hoek 128 april 2009 in de leeftijd van 95 jaar. Joke in herinnering Ingeborg en Mari Monique en Eddy Ellemeet, Martine en Cees John en Christina Eric en Monique Jacco en Danielle Wissenkerke, Janny en Adrie Edwin en Linda Marcel en Willemien Bianca en Guus Veenendaal, Jaap en Janneke Berdieke en Sjoerd Maaike en Sander Jan-Jaap Haarlem, Mariejanne en Aart Wanne en Lauri Kerkwerve, Rien en Renée Annemiek en Jurjen Michiel en Stefanie en achterkleinkinderen Zierikzee, 16 november 2014 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Zwaardweg 3,4321 TT Kerkwerve De afscheidsdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 20 november om 14.30 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk, Dapperweg 25 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 15.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Liever geen bloemen Wij willen alle medewerkenden van Allévo "Borrendamme" bedanken voor alle liefdevolle zorg aan onze moeder gegeven. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze lieve schoonzus en tante in de leeftijd van 95 jaar. Serooskerke (S): J: van Rijssel-van den Hoek Zierikzee: L. van den Hoek-van der Wekken Zierikzee: E.L. Bolle-van den Hoek neven en nichten Zierikzee, 16 november 2014 Liesbeth Lopes-Cardozo Na, tot het einde, zijn leven op zijn eigen wijze geleefd te hebben is onverwacht overleden onze vader, opa en ouwe opa Florus Jacobus Stroo weduwnaar van Maria Klazina van der Leeuw in de leeftijd van 91 jaar. Frans Stroo en Hennie van Lieshout Yorick en Astrid Peter en Anita Stroo-Clarijs Hylke en Lieke Sybren en Saskia Marian en Ab de Kroo-Stroo Diana en Roland Danique, Damian Bianca en lennard Evi, Isa Eelco en Ramia Djoeri Ineke Maas Vlissingen, 15 november 2014 Correspondentieadres: Molenweg 68, 4388 NB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 november van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. dinsdag 18 november 2014 I 35 Het leven is waard geleefd te worden... Groot is ons verdriet. Blijvend zijn de mooie herinneringen aan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze (schoon) moeder en oma 60 jaar echtgenote van Ad Francke Middelburg, 26 augustus 1932 t Goes, 14 november 2014 Oostkapelle: Ad Francke Terwolde: Agnes en Jaap Wüst-Francke Mark en Esmée Ilse en Merijn Zuid-Beijerland: Barbara en Hans van Dijk-Francke Tim en Iris Koen Merel Veldzigt 49, 4356 NJ Oostkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 20 november om 14.00 uur in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Babelweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er een samenzijn met condoleance in het "Schuttershof". Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Monter is zij haar eigen weg gegaan Hilversum, 20 april 1933 Vlissingen, 13 november 2014 is - toch nog plotseling - naar haar uiteindelijke bestemming vertrokken. Wij wensen onze dappere zuster en trouwe (oud)tante een goede reis: "In paradisum angeli te deducant" Joanne Verbrugge - Lopes-Cardozo Fleurien Raoul Monika Evita Thimo Matthijs Lopes-Cardozo Claire Boissevain Olaf Daniël Benjamin Martijn Izet Maximilian Alexander Sebastian Correspondentie: Mw J.Verbrugge, Gedempte Zalmhaven 251, 3011 BT Rotterdam Haar uitvaart is donderdagmiddag 20 november, vanaf 12.45u, op de Noorderbegraafplaats, gelegen aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Van 12.45 tot 12.55 uur kunt u van Liesbeth afscheid nemen in het uitvaartcentrum "de Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA. Aansluitend is er om 13.00 uur een uitvaartdienst, o.l.v. Wilja Grootenboer, PKN-Vlissingen, in de aula van het uitvaartcentrum. De begrafenisplechtigheid begint om 14.00 uur, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Liesbeth was dol op herfstbloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35