Alarm om vogelgriep Teutoburgerwald ruim 15.000 keer gedeeld ruim 3,1 miljoen keer bekeken ruim 190.00 keer geliked Yerseke Bezuining dreigt voor Zeeuwse cultuursector Het virus, dat zaterdag werd ont dekt op een kippenboerderij in Hekendorp (Utrecht), is alleen bij direct en intensief contact met zieke dieren besmettelijk. Een be smetting zal vaak leiden tot mil de griep. Dat heeft staatssecretaris Sharon Dijksma van Economi sche Zaken gisteren bekendge maakt. Het vervoersverbod heeft nog geen gevolgen voor het aan bod van die producten in de win kel. Volgens het Centraal Bureau Levensmiddelen hebben super markten genoeg voorraden om 72 uur te overbruggen. Viroloog Ab Osterhuis verwacht niet dat de uitbraak van het virus dezelfde destrastreuze gevolgen heeft als bij de vogelpest in 2003. „De overheid zit erboven op." MAANDAG 17 november 2014 VLISSINGEN - De bijdrage op de PZC-Facebookpagina Mensen in Zeeland over 'zwarte piet in Ter- neuzen' heeft afgelopen weekend ruim 3,1 miljoen hits opgeleverd. De donkere Amy Martis vertelt dat ze haar zoontje Liandro voor de in tocht van Sinterklaas in Terneuzen zwart schminkte. Niet om een sta tement te maken, maar voor het plezier. De foto (rechts) van bei den was aan het eind van de zon dagmiddag al 190.000 maal geliked en 15.000 keer gedeeld. Er is al bijna 8700 keer op gereageerd. Martis (22) kon haar ogen haast niet geloven, toen ze gisterochtend het aantal likes op haar foto zag. „Ik heb desgevraagd gewoon uitge legd hoe ik erover denk. Ik raak misschien een snaar, maar ik had niet verwacht dat dit zó zou uit pakken. De reacties zijn overweldi gend en overwegend positief Er zijn altijd een paar negatievelingen bij, maar daar zit ik niet mee. Ik probeer de vele reacties allemaal nog wel te lezen, maar het zijn er inmiddels wel héél erg veel." Tijdens de intochten van Sinter klaas in Zeeland waren de meeste Pieten overigens 'ouderwets' zwart DESTELLING UW MENING 696 reacties Kras.nl/52147 of bel 0900-9697iscPm Winst Oranje op Letland is redding voor Hiddink Sinterklaas werd bij zijn aankomst in Zeeland overwegend vergezeld door zwarte Pieten. De actie van de donkere Amy Martis uit Axel, die haar zoon zwart schminkte, werd een internethit. Droger en kouder 10° Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 271 los nummer €1,95 Abonneeprijs 1,07 Pleidooi voor een zwarte Piet DEN HAAG - Een acuut vervoersver- bod voor pluimvee, eieren en mest in heel Nederland moet versprei ding van vogelgriep voorkomen. O pagina 4 en 5: Vervoersverbod en ophokplicht; Is vogelgriep gevaarlijk voor mens en dier? Betogen mag tijdens intocht Sinterklaas Reageer op pzc.nl Bezuinigingen in de thuiszorg gaan te ver EENS ONEENS 17% Het typisch Duitse Hotel Stadt Hamburg ligt in Bad Salzuflen, een kuuroordstadje in het hart van het Teutoburgerwald. Hotel inclusief ontbijt, parkeren en wifi Bezoek o.a. de steden Bielefeld en Hannover Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds O pagina 2 en 3: Intocht had zo leuk kunnen zijn pagina 20 en 21: Sinterklaas komt aan in Zeeland www.facebook.com/mensenzeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1