MEDIA 31
Veronica
RTL7/
een
I CANVAS
Autosport
Gewichtheffen
Live: WK in Almaty (Kazachstan),
vrouwen +75kg, mannen +ioskg.
Eurosport, 09.00 en 12.00 uur
cb
Studio Sport
Met voetbal (vooruitblik op Neder
land-Letland), schaatsen (WB in
Japan), shorttrack (Montreal) en
atletiek (Zevenheuvelenloop).
NPO 1, 13.10 uur
Voetbal
Live: EK-kwalificatieduel Neder
land-Letland met nabeschouwing.
NPO 1, 17.15 uur
Darts
Live: Grand Slam Wolverhampton.
RTL 7, 18.00 uur
Voetbal
EK-kwalificatieduels: België-Wa
les, Cyprus-Andorra, Azerbeidz-
jan-Noorwegen, Tsjechië-IJsland,
Thrkije-Kazachstan, Bulgarij e-Mal-
ta, Italië-Kroatië en Israël-Bosnië.
NPO 1, 21.55 uur
fcMM|TElEV!Sl£
Uitenla
ZATERDAG 15 NOVEMBER 2014
06:00 Teleshop 7: Car Tracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend Fit
07:00 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:45 Teleshop 7:
Woningwijs 09:00 Vis TV 09:30
De ondernemersclub 10:00
Ondernemend Nederland
10:30 Business Class 12:00
Business-Channel.nl 12:30 On
dernemerszaken 13:00 De suc
cesfactor 14:00 RTL GP: Su-
percar Challenge Inside 14:30
Nissan GT Academy 15:00 RTL
GP: Dakar Pre-Proloog 2014
16:00 RTL GP: Rally Report
17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
11:34 Marathon: Chloe's Tover-
kast 11:45 De club van Sinter
klaas: Dansschool 11:53 Mara
thon: Chloe's Toverkast 12:04
Marathon: Chloe's Toverkast
12:15 De club van Sinterklaas:
Dansschool 12:23 Ernst Bob
bie: De grote Sinterklaasshow
13:28 De club van Sinterklaas:
Dansschool 13:36 Burgers' Zoo
en waarom 13:41 Gadget en
de Gadgetinis 14:06 Littlest Pet
Shop 14:30 Minuscule 14:33
Oggy en de kakkerlakken 14:43
Draken: Rijders van Berk 15:08
Monskey 15:10 Monskey 15:12
De Daltons 15:22 Het mysterie
van... 16:10 Naranjina en de ka
dekapers 16:23 Totally Fit Kidz
16:35 Hallo K3 17:00 Extreme
bruiden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:45 Loop: Hart van Ne
derland 06:55 The Doctors
07:50 Move that Body 08:20
YaYoga: voor je lijf en lifestyle
08:40 YaYoga: voor je lijf en
lifestyle 08:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping 13:55
Madri rond de wereld 14:25
Dinner Date 15:25 2 Broke
Girls 15:55 Wat vrouwen wil
len 16:25 2 Broke Girls 16:55 2
Broke Girls 17:20 2 Broke Girls
17:45 2 Broke Girls
06:00 Pac-Man 06:20 Inazuma
Eleven 06:45 Pokemon S17 -
XY - Een nieuw Mega avontuur
(NL) 07:10 Souvenirs de Gravi
ty Falls 07:35 Souvenirs de Gra
vity Falls 08:00 Lanfeust Quest
08:30 Lanfeust Quest 09:00
Numb Chucks 09:25 Numb
Chucks 09:50 Phineas and Ferb
10:20 Phineas and Ferb 10:30
Air Bud 2: De topscoorder
12:00 Kickin' It 12:30 Kickin' It
12:55 Kickin' It 13:20 Kickin'
It 13:45 Kickin' It 14:15 Camp
Sumpfgrund 14:45 Tenkai
Knights 15:10 Dude, That's My
Ghost! 15:35 Wanders Wereld
16:05 Lanfeust Quest 16:30
Kickin' It 17:00 Star Wars Re
bels 17:25 Phineas and Ferb
09:00 Het Braambos 10:00 Pro
testantse eredienst 11:00 De
Zevende Dag 13:00 Het Jour
naal 13:25 Het Weer 13:30
Half uur natuur 13:55 The Cai-
ne Mutiny 16:00 Clips 16:15
March of the Dinosaurs 17:15
Vlaanderen Vakantieland
09:00 Fans of Flanders 09:25
TV Brussel 09:55 De Vrije
Markt 10:20 Villa Politica 10:50
Hoera cultuur! 11:15 Herfst-
beelden 12:00 Puur muziek
12:45 Puur muziek 13:50 100
Jaar Groote Oorlog: 1000 Voi
ces for Peace 15:45 Top Gear
Special: The Worst Car in the
History of the World 17:00
Sporza: Volleybal 17:30 Euro
pean Qualifiers: België/Wales
18:00 RTL 7 Darts: Grand Slam
of Darts, Darts
18:00 Extreme bruiden, Reality
19:00 Big Fat Gypsy Weddings,
Docusoap
18:15 Dumb Dumber, Ko
medie
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:55 CSI: New York, Misdaad-
20:30 Pirates of the Caribbean:
On Stranger Tides, Avon
turenfilm
18:00 Border Security, Reality
18:30 Ibiza Day Night, Reali
ty-show
18:55 Border Security, Reality
19:25 Border Security, Reality
20:00 Border Security, Reality
20:30 The Last Ship, SF-serie
21:25 The Last Ship, SF-serie
18:00 Het Journaal
18:10 Burgers' zoo: drukte in
de dierentuin, Reality
18:30 Dagelijkse kost week
end, Culinair magazine
19:00 Journaal-Sportweekend
19:40 Het Weer
19:45 Geert Hoste in een land
vol vlaggen
20:15 Twee tot de zesde
macht, Quiz
21:10 De Ridder, Misdaadserie
20:00 Het Journaal, Nieuws
20:15 Fans of Flanders, Toeris
tisch magazine
20:40 Atelier de stad, Docu
mentaire
21:30 Sonic Highways, Muziek-
documentaire
O
00
22:00 Heterdaad op camera,
Reality
23:00 Stop! Politie, Docusoap
22:50 Bones, Dramaserie
23:40 Bones, Dramaserie
23:10 Castle (h), Misdaadserie
22:20 Hawaii Five-0, Actieserie
23:10 Stalker, Dramaserie
22:00 Normale mensen (h)
22:50 Het Journaal
23:05 Het Weer (h)
23:10 European Qualifiers Ma
gazine
23:30 De Zevende Dag (h)
22:30 Shot on Location (h), Re- O
portage over cinema
23:00 Het Braambos (h), Docu-
mentaire
00:00 Business Class, Praatpro
gramma over de actualiteit
01:30 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
00:35 Shark, Dramaserie
01:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:05 Body of Proof (h), Mis
daadserie
01:00 Astro TV, Magazine
01:35 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
actualiteiten
sport film
00:05 HUATV presenteert:
Psychihater (h), Show
00:10 The Inbetweeners, Co
medy
00:40 World Series of Poker
2014, Sportprogramma
01:10 Nachtprogramma's, Ma
gazine
01:30 Journaallus (h), Nieuws in
lusvorm
00:00 Canvaslus (h), Nieuws in
lusvorm
ZONDAG
Live: FIA WTCC vanuit Macau.
Eurosport, 04.00 uur en 05.00 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:07 Zeeland de
week 07:25 Muziekclip 07:28
Verzeeuwigd 07:30 Zeeland Nu
07:37 Zeeland de week 07:55 Muz
iekclip 07:58 Verzeeuwigd 08:00
Zeeland Nu 08:07 Zeeland de week
08:25 Muziekclip 08:28 Verzeeuwigd
08:30 Zeeland Nu 08:37 Zeeland de
week 08:55 Muziekclip 08:58
Verzeeuwigd 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland Nu 18:11
Trugkieke '40 - '45 18:23 Trugkieke
18:28 Verzeeuwigd 18:30 Zeeland
Nu 18:41 Trugkieke '40 - '45 18:53
Trugkieke 18:58 Verzeeuwigd 19:00
Zeeland Nu 19:11 Trugkieke '40- '45
19:23 T rugkieke 19:28 Verzeeuwigd
19:30 Zeeland Nu 19:41 Trugkieke
'40-'45 19:53 Trugkieke 19:58
Verzeeuwigd 20:00 Zeeland Nu
20:11 Trugkieke '40 - '45 20:23 Trug
kieke 20:28 Verzeeuwigd 20:30 Zee
land Nu 20:41 Trugkieke '40 - '45
20:53 Trugkieke 20:58 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu 21:11 Trugkieke
'40 - '45 21:23 Trugkieke 21:28
Verzeeuwigd 21:30 Zeeland Nu
21:41 Trugkieke '40 - '45 21:53 Trug
kieke 21:58 Verzeeuwigd 22:00 Zee
land Nu 22:11 Trugkieke '40 - '45
22:23 Trugkieke 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:41 Trugkieke
'40 - '45 22:53 Trugkieke 22:58
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland Nu
23:11 Trugkieke '40 - '45 23:23 Trug
kieke 23:28 Verzeeuwigd 23:30 Zee
land Nu 23:41 Trugkieke '40 - '45
23:53 Trugkieke 23:58 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 10:00 The Andrew
Marr Show 11:00 Sunday Morning
Live 12:00 Homes Under the Ham
mer 13:00 Bargain Hunt 14:00 BBC
News 14:07 Weather for the Week
Ahead 14:15 Escape to the Country
14:45 Gareth's All Star Choir 16:45
Points of View 17:00 Lifeline 17:10
Songs of Praise 17:45 Life Story
18:45 BBC News, Regional News and
Weather 19:15 Countryfile 20:15
Strictly Come Dancing: The Results
21:00 War Horse 23:15 BBC News,
Regional News and Weather 23:45
Michael Mclntyre's Showtime 00:45
The Apprentice 01:45 Repo Chick
BBC2
07:00 Life in a Cottage Garden with
Carol Klein 07:30 Great British Gar
den Revival 08:30 Countryfile 09:40
Glorious Gardens from Above 10:30
Saturday Kitchen Best Bites 12:00
James Martin: Home Comforts 13:30
Rick Stein's Far Eastern Odyssey
14:30 International Rugby Union
15:25 Up Periscope 17:15 Glorious
Gardens from Above 18:00 Flog It!
19:00 Live Tennis: ATP World Tour Fi
nals 20:00 Human Universe 21:00
The Mekong River with Sue Perkins
22:00 World's Greatest Food Markets
23:00 Russell Howard's Good News
23:30 The Wrong Mans 00:30 Regen
eration
ARD
07:10 Kinderprogramm: Hallo Tole-
ranz! 07:35 Kinderprogramm: Tige-
renten Club 08:35 Kinderprogramm:
Tiere bis unters Dach 10:00 Tages-
schau 10:03 Kinderprogramm: Tiere
bis unters Dach 10:30 Kinderpro
gramm: Die Sendung mit der Maus
11:00 Kinderprogramm: Wunschmar-
chen im Ersten - Die Sterntaler 12:00
Tagesschau 12:03 Presseclub 12:45
Europamagazin 13:15 Tagesschau
13:30 Kinderprogramm: Wunschmar-
chen im Ersten - Schneewittchen
14:30 Kinderprogramm: Briiderchen
und Schwesterchen 15:30 Kinderpro
gramm: Allerleirauh 16:30 Erlebnis
Erde: Expedition Mittelmeer17:15
Tagesschau 17:30 Gott und die Welt
18:00 Sportschau 18:30 Bericht aus
Berlin 18:49 Gewinnzahlen Deutsche
Fernsehlotterie 18:50 LindenstralSe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort 21:45 Günther Jauch
22:45 Tagesthemen 23:00 I I I - Titel
Thesen Temperamente 23:30
Deutschland, deine Kiinstler00:15
KinoFestival im Ersten: Ins Blaue
01:58 Tagesschau
ZDF
07:05 Ritter Rost 07:20 Bibi Blocks-
berg 07:45 Bibi und Tina 08:10 Lö-
wenzahn 08:35 Löwenzahn Classics
09:00 Sonntags 09:30 Katholischer
Gottesdienst 10:15 Peter Hahne
10:45 Im Reich derScheichs 10:57
Heute 11:00 ZDF-Fernsehgarten on
tour 13:30 Feierstunde zum Volks-
trauertag 14:35 Planet e. 15:05 Heute
15:15 Patch Adams 17:00 Heute
17:10 ZDF SPORTreportage 18:00
ZDF.reportage 18:30 Terra Xpress
19:00 Heute 19:10 Berlin direkt
19:28 5-Sterne - Gewinner der Akti-
on Mensch 19:30 Terra X 20:15 Herz-
kino: Rosamunde Pilcher: Vertrauen
ist gut, verlieben ist besser 21:45
Heute-journal 22:00 Inspector Banks
23:30 ZDF-History 00:15 Heute
00:20 Inspector Banks 01:50 Frag
den Lesch
WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50 Schö-
nes bleibt - Wir feiern weiter! 08:35
Einfach und köstlich - Kochen mit
Björn Freitag 09:05 LindenstraRe
09:35 Kölner Treff 11:00 West.art
Talk 12:25 West.art Meisterwerke
12:30 Hier und Heute 12:45 Lilly
Schönauer-Weiberhaushalt 14:15
Wunderschön! 15:45 Cosmo TV
16:15 Lesbische Eltern - Familien
zweiter Klasse? 16:45 Urlaub mit klei
nen Folgen 18:15 Tiere suchen ein
Zuhause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol 20:00 Tagesschau
20:15 Das ist Spitze! 22:15 Die un-
wahrscheinlichen Ereignisse im Leben
von... 23:00 Dittsche - Das wirklich
wahre Leben 23:30 Spatschicht - Die
Comedy Bühne 00:00 Rockpalast
Discovery
07:15 Food Factory 08:05 Salvage
Hunters 08:55 Australia Dive Wars
09:45 Wildest Latin America 10:35
Chef Gone Wild 11:25 Marooned
with Ed Stafford 12:15 Dual Survival
13:05 Deadliest Catch 13:55 Gold
Divers: Under the Ice 14:50 Redwood
Kings 15:45 What Happened Next?
16:40 How Do They Do It? 17:05
Wheeler Dealers 18:05 Airplane Repo
19:05 Fast N' Loud 20:00 Gunslingers
21:00 Mythbusters 22:00 The Unex
plained Files 23:00 Marooned with Éd
Stafford 00:00 Dual Survival 01:00
Dealing Steel 01:55 Mythbusters
National Geographic
07:35 The Dog Whisperer 08:20
Ghost Town Gold 09:05 Filthy Riches
09:50 Street Genius 10:15 Brain
Games 10:40 Survive the Tribe 11:30
Russia's Mystery Files 13:20 Inside
Cocaine Wars 17:00 King of Coke
18:00 The Incredible Dr Pol 19:00 Yu
kon Gold 20:00 Bid Destroy 20:30
Science of Stupid 21:00 Beyond Mag
ic with DMC 22:00 Area 51 23:00 Ro-
setta 00:00 Do or Die 01:00 Beyond
Magic with DMC 01:55 Area 51
Animal Planet TLC
07:15 My Pet's Gone Viral 08:10
Dogs 101 09:05 Biggest and Baddest
10:00 T reehouse Masters 10:55
Clash of the Dinosaurs 11:50 North
America 17:00 Little People, Big
World 17:15 Leah Remini 18:10 Who
Do You Think You Are? USA 19:10
Long Island Medium 20:05 Leah
Remini 21:00 Who Do You Think You
Are? USA 22:00 Jodie Marsh on the
Game 22:55 Alice and Her Six Dads
23:45 24 Hours in A&E 00:35
Scorned 01:25 Leah Remini
TV5
07:45 Et si vous me disiez toute la vé-
rité? 08:00 Journal Radio Canada
08:20 Tv5monde, le journal 08:35 Le
code Chastenay 09:00 Flash Info
09:05 T'choupi l'école 09:15 Zoo-
babu 09:20 Brigade animo 09:30 La
bande des minijusticiers 09:40 La pe
tite géante 10:05 Lanfeust Quest
10:25 Tactik 10:55 Destination glisse
11:50 Quoi de neuf Doc 12:00 Flash
Info 12:05 Coup de pouce pour la
planète 12:10 La minute kiosque
12:15 Internationales 12:55 Tous les
marchés du monde 13:00 Journal de
la Méditerranée 13:30 Journal RTBF
14:00 Vivement Dimanche 15:30 Du
cóté de chez Dave 16:20 Salles de
spectacle 16:35 Maghreb-Orient-
Express 17:00 Flash Info 17:05
Kiosque 17:55 La minute kiosque
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:20 Météo 18:25 Le JT des
nouvelles technos 18:30 TV5, l'invité
18:35 Voyages au bout de la nuit
19:30 360° - GÉO 20:25 Objectif
aventure 20:30 Journal France 2 y
20:55 Météo 21:00 Une affaire de
femmes 22:45 Portraits de mattresses
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
23:50 Météo 23:55 Tour du Rwanda
2014 00:05 Les fragments d'Antonin
01:30 Supporter 01:35 Histoiredes
services secrets francais
Eurosport
08:30 Alpineskiën: World Cup in Levi
(Finland) 09:00 Gewichtheffen: WK
in Almaty (Kazachstan) 14:00 Alpine
skiën: World Cup in Levi (Finland)
15:00 Gewichtheffen: WK in Almaty
(Kazachstan) 15:45 FIA WTCC in Ma
cau 17:15 Alpineskiën: World Cup in
Levi (Finland) 18:00 Gewichtheffen:
WK in Almaty (Kazachstan) 20:00
Kunstschaatsen: Grand Prix, Rostele-
com Cup (Rusland) 22:00 Alpineski-
en: World Cup in Levi (Finland) 22:45
Auto/Motorsport: Motorsports
Weekend 23:00 Gewichtheffen: WK
in Almaty (Kazachstan) 01:15 Auto/
Motorsport: Motorsports Weekend
MTV
09:00 3 From 1 10:00 Best EMA Per
formances 10:25 Mtv<3 10:55 Disas
ter Date 11:20 MTV EM As 12:10 Cat
fish: The TV Show 13:00 Are You the
One? 13:45 Are You the One? 14:30
Are You the One? 15:20 MTV EMAs
16:10 MTV EMAs 17:55 Catfish: The
TV Show 18:20 Catfish: The TV Show
19:10 Awkward 19:35 Faking it 20:00
Virgin Territory 20:55 Are You the
One? 21:50 Are You the One? 22:45
Geordie Shore 23:40 GameKings
00:10 Programma nog niet gekend
00:35 Ridiculousness 01:05 MTV
EMAs 01:55 Jersey Shore