A IJ) (T1ensenlinq.nl Familieberichten Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we toch onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze moedige pa en trotse opa John Edward Dijkhuizen - John - in de leeftijd van 57 jaar. 's-Heerenhoek: Franka Dijkhuizen - Priester Heinkenszand: Robin en Wendy, Timo Goes: Pascal en Joyce, Elin 12 november 2014 Kapelaan Koningstraat 33,4453 BJ 's-Heerenhoek. Zondag 16 november is er van 16.00 tot 16.30-uur gelegen heid om afscheid van John te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De herdenkingsdienst is dinsdag 18 november om 9.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend nodigen wij u uit om ons de hand te drukken en koffie te drinken. Uw medeleven wordt op prijs gesteld, maar liever geen telefoon en bezoek aan huis. Kom zoals je bent. Wij willen alle medewerkers van Ter Valcke hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van John. Lieve "Oóópa Sjon" Te klein zijn wij om te begrijpen Te klein om je te verliezen Maar groot genoeg om van je te houden Dikke knuffel van Elin Timo Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die je achterliet. Plotseling is overleden mijn tweelingbroer, zwager en onze oom John Adrie en Elly Sabrina en Dylan Dijkhuizen Toch nog onverwachts kregen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom John Dijkhuizen Nieuwdorp: M. Priester (in herinnering N.C. Priester-Wiskerke Wolphaartsdijk: Willem Priester Jennie Priester-Tramper Angelo Dion Nieuw en St. Joosland: Ella van Eenennaam-Priester Bram van Eenennaam Nick Stefen Lisa We wensen Franka en haar gezin heel veel sterkte toe. 12 november 2014 John Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinneringen. Onze gedachten gaan uit naar Franka, Pascal, Joyce, Elin, Robin, Wendy en Timo. Liefs, Rebecca Marcel A. Nick en Patricia Carlo en Margie Marcel MAmy en Storm Maikel, Donna, Luna en Mick Sjaak de Regt Sjaak de Regt Lianne van den Berge Zijn naam moet eeuwig' eer ontvangen, Psalm 72:11 Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, stellen wij u er van in kennis, dat de Heere tot Zich genomen heeft, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over-opa Hendrik Janse sinds 12 juni 2009 weduwnaar van Catharina Nieuwenhuyse in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Lewedorp: Leida Janse Jarina en Gerco Heidi en Ralf Kornelis en Cathalijne Kathelein en Joël 's- Heer Arendskerke: Koos Janse Elsa en Peter )aïr en Ivana David 's- Gravenpolder: Jan en Maaike Janse-Murre Herman en Dianne Pieter en Anke Anita enCorné Julianen Joalien Daan Hubrecht Leusden: Ada en David Janse-Janse Kitty en Nathan Esther en Diederik Miranda en Herman Liesbeth en Lourens Hoogvliet: Wilma en René Lans-Janse Vlissingen: Ko en Lilian Janse-van der Weele Hilbert en Jabine Lindert en Rain Christa en Roland Willyanne en Jordi Cédrick Jerusha Nieuwdorp: André Janse en achterkleinkinderen 14 november 2014 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", kamer 52 Briandlaan 2, Middelburg Correspondentie-adres: L. Janse Scheldestraat 24,4456 AS Lewedorp Onze dank gaat uit naar het personeel van "Eben-Haëzer ".voorde liefdevolle verzorging. Onze vader en opa is opgebaard in zijn kamer, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 18 november van 19.30 uur tot 20.15 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 19 november om 10.45 uur in de "Ter Hoogekerk" aan de Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bloemen. Opnieuw - voor de derde maal dit jaar - is ons een familielid ontvallen, nu onze zwager en oom Henk Janse weduwnaar van onze zus To, is overleden. Familie Niewenhuyse Middelburg, 14 november 2014 kijk ook op zaterdag 15 november 2014 57 M'n liefste maatje en onze allerbeste paps is op 59-jarige leeftijd overleden. Daddy... we zijn trots op je! Jacob Pieter Lourus de Regt - Sjaak - echtgenoot van Elma de Regt - Snoodijk Dag lieverd... We zullen je zo ontzettend missen, we nemen je vooraltijd mee in ons hart. Elma Dionne8i Michael Shiela 8iRalf 12 November 2014 Scheldestraat 93,4461 EM Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 17 november om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er een informeel samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Alles is anders zonder jou Dag lieve Vriend. Wim en Jolanda Ramon, Saskia en Max Marloes Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze vriend wij wensen Elma, de kinderen en familie heel veel sterkte toe. Kees en Marja Sinke. Een parel in Gods hand We zijn erg verdrietig omdat ons lieve, speciale nichtje is overleden, maar zijn ook blij dat haar lijden nu voorbij is. We wensen Rinus en Ditty, Kees en John met hun gezinnen veel sterkte in de komende tijd. Ooms en tantes Corrie en Johan (in herinnering) Maatje Rina Kees en Corrie Willie en Ad Adrie en Janny Marco neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57