FAAMfWF! O www.weststrate.nl Uw vermogen krijg' bij ons de aandacht die het verdient! wm BOG Nieuw bedrijfspand -4:. oudsher, net als de firma Weststrate, een belangrijke regiofunctie. „Wij verhuren de bovenzijde van het pand aan North Safety Products. Daardoor blijft de afdeling sales marketing be houden voor Middelburg. De extra opslagruimte kunnen we goed gebrui ken omdat de diversiteit van de artike len steeds groter wordt. Onze klanten willen snel kunnen beschikken over de juiste verpakkingen tegen een scherpe prijs." Investeren De 80-jarige firma Weststrate heeft de smaak van investeren te pakken. In 2012 werd extra magazijn- en kan toorruimte plus een nieuwe showroom voor kantoorinrichting en kantoormachines gerealiseerd. De be levingsshowroom bevat diverse sfeer kamers waar 'het nieuwe werken', zorg- en schoolmeubilair en audiovi suele presentatiemiddelen worden ge presenteerd. Het Middelburgse be drijf onderscheidt zich met complete logistieke oplossingen, klantgericht voorraadbeheer en transport. „We worden door de klanten in het kader van verpakkingsvraagstukken al in de fase van productontwikkeling bij het proces betrokken. Klantspecifieke ver pakkingen staan op afroep in onze ge conditioneerde magazijnen. De ont werpen voor de disposables (weg werpverpakkingen) worden in over leg met de klant bij ons gemaakt. Via een wereldwijd netwerk van leveran ciers kunnen we voor elk type pro duct de juiste leverancierskeuze ma ken. Zodoende kan de klant de eigen magazijnruimte zo efficiënt mogelijk benutten. Ook beleveren wij diverse zorginstellingen op afroep per locatie. Naast alle kantoorartikelen, schoon maakmiddelen en de meest milieu- Met een vlijmscherpe kijk óp succesvol beleggen en investeren doen wij alles wat binnen uw vermogen ligt, Jeroen Moeleker Gerard Bonefaas Postweg 24, Kapelle T 0113 - 340955 www.faambv.nl vriendelijke toiletinrichting ter we reld, houden wij ook het klantspecifie ke drukwerk op voorraad. Dit alles wordt besteld via de webshop. Naast de fysieke kostenbesparing wordt ook een enorme administratieve efficiency slag gemaakt Orange Cycling Team De onderneming levert aan bedrij ven, overheden en instellingen in heel Nederland en Vlaanderen. Met de sponsoring van het nationale Roompot Orange Cycling Tearn wil Weststrate zich ook buiten bakermat Zeeland meer gaan manifesteren. Op een drukke bijeenkomst ter ere van het 80-jarig bestaan van Weststra te vond onlangs de ondertekening van het sponsorcontract plaats. Rob Jeras en Krijno Davidse van Weststra te en manager Michael Zijlaard van de nieuwe Nederlandse wielerprof- ploeg, zetten hun handtekening on der een overeenkomst voor een jaar, met een optie voor nog een jaar. „Met gebundelde krachten moeten we het kunnen redden. Het team zal bestaan uit 18 profs, een mooi aantal om mee te starten. We kiezen voor Nederlandse renners, een mix van routiniers en jonge talenten. Hopelijk kunnen we in de toekomst uitgroeien tot een toonaangevende ploeg die drijft op passie, op renners die met hun hart strijden om dromen te ver wezenlijken", aldus manager Zijlaard. Hij was samen met Erik Breukink, in combinatie met Michael Boogerd en Jean-Paul van Poppel ploegleider van de nieuwe profploeg, eregast op het jubileumfeest. De Zeeuwen Johnny Hoogerland en Brian van Goethem zijn inmiddels ge strikt voor het Orange Cycling Team. De naam van Roompot prijkt op de voorzijde van het shirt, die van Weststrate op de achterzijde. Naar verwachting is er veel vraag vanuit heel Nederland naar de oranje shirtjes van het Roompot Orange Cycling Team. Die zullen uiteraard in fraaie doosjes worden verpakt van cospon- sor Weststrate. De derde Nederlandse profwielerformatie maakt volgend sei zoen haar debuut. Sfeervolle bijeenkomst aan de Anodeweg, bij Weststrate. ZATERDAG 15 NOVEMBER 2014 Van leegstand naar warehouse Tekst: Henk van de Voorde Foto's: Ruben Oreel Het 'oude' bedrijfspand van North Safety Products aan de Anodeweg op Bedrijventerrein Arnestein in Middelburg is on langs verkocht aan de firma West strate. Daarmee is een eind geko men aan twee jaar leegstand van het voormalige Europese distribu tiecentrum van de specialist in persoonlijke beschermingsmidde len. Voor de nieuwe eigenaar wordt voornamelijk aangewend als extra 'warehouse'. Een van de hallen wordt gebruikt voor de as semblage en het verzendklaar ma ken van orders projectmeubilair. MIDDELBURG - De herbestem ming van de in 2Ö06 gebouwde ac commodatie is een mooie opsteker in een tijd waarin diverse bedrijfspanden wachten op een nieuwe bewoner. Met zowel de bestaande vestiging aan de Herculesweg als het nieuwe pand aan de Anodeweg, beschikt de Mid delburgse groothandel in verpakkings materialen en 'alles voor kantoor' over bijna 20.000 palletplaatsen. West strate deed al zaken met North Safety Products, toen het nog Focus Veilig heette en beide waren gevestigd op Ramsburg, het oudste bedrijventer rein in Middelburg dat ondertussen ook een A-locatie is, net als Arnestein en De Mortiere. De verhuizing van North Safety Products (onderdeel van het wereldwijde Honeywell concern) naar Sevrey in Frankrijk, was een groot verlies voor de regio. Ongeveer negentig mensen die in het enorme complex werkzaam waren raakten hun baan kwijt. Alleen een kantoor met een twintig tal arbeidsplaatsen bleef in Middel burg. Met de recente overname komt daarin geen verandering, benadruk ken Rob Jeras en Krijno Davidse, de beide firmanten van Weststrate. Het voormalige Focus Veilig heeft van Het voormalige pand van North Safety Products is gekocht door Krijno Davidse (inzet, links) en Rob Jeras van de firma Weststrate.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 111