Familieberichten kijk ook op mensenLlnq.nl mi |.|- Jannetje Adriana Louwerse-van der Werf Anna Jacoba Schults-van der Welle Betsy Steutel-Cashoek Willy Hogerheijde-Cashoek Dag lieve Sjaak Sjaak de Regt Sjakie Ad Roosen-Murk Ad Roosen-Murk Wij willen'iedereen bedanken voor de vele kaarten, belangstelling en uw aanwezigheid bij de uitvaart van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Scharendijke, november 2014 Voor uw blijken van medeleven en belang stelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Anna betuigen wij u hartelijk dank. Familie Schults Zierikzee, november 2014 - - - - Wij hebben uw belangstelling en medeleven na het overlijden van zeer gewaardeerd. U schreef een brief, een kaart, een e-mail. Gaf een zoen of een handdruk. U stuurde bloemen of sprak bemoedigende woorden. Dat heeft ons goed gedaan. Wout en Magda Lokker-Steutel René en Anja Hogerheijde-Bruers Hjalmar en Annelies de Winter-Steutel en kleinkinderen Gerrit en Ona Teunissen-Simmers kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, november 2014 vrijdag 14 november 2014 47 Met jou erbij was het altijd gezellig! Martin en Wilma Nikkie Bonnie Teddie 'Hezellug saemen. Sjaak de Regt In de vroege ochtend van 12 november is onze Sjaak overleden. We zijn intens verdrietig hem te moeten missen. Schoonzoon, zwager, oom; maar bovenal onze vriend en ons maatje. Pa en Ma SnoöcJijk Pieten Jannie José en Erik Jasmine en Eva Pieter Marjoen Onno Tessel Mariten Faouzi Ron en Henny Rudi en Annemarie Danique en Aisa Goes, 12 november 2014 altijd wijze raad altijd verrassende oplossingen altijd heel eigen humor altijd optimistisch altijd klaar voor een ander altijd vol liefde en warmte de allerliefste broer, zwager en oom die we ons hadden kunnen wensen Je bent er niet meer, maar toch blijf je bij ons. Lourien Rinus Smallegange - de Regt Monique Jean-Paul Dogge Xavier Anita Harm Jan Stalman Jari Quinn Lieve Sjaak, doe je iedereen de groeten die je voor zijn gegaan? M'n liefste maatje en onze allerbeste paps is op 59-jarige leeftijd overleden. Daddy... we zijn trots op je! Jacob Pieter Lourus de Regt - Sjaak - echtgenoot van Elma de Regt - Snoodijk Dag lieverd... We zullen je zo ontzettend missen, we nemen je vooraltijd mee in ons hart. Elma Dionne& Michael Shiela &Ralf 12 November 2014 Scheldestraat 93,4461 EM Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 17 november om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er een informeel samenzijn. Lieve Sjaak, Moedig ben je een strijd aangegaan die niet te winnen viel. Bedankt voor je wijsheden, gastvrijheid en vriendschap. We zullen je missen. Wij wensen Elma, Dionne, Shiela, Michael en Ralf heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Raymond, Laurens, Bart&Chau, Johnny &Nhi, Remy Natasja, Thomas Mieke, John Marcella, Peter Linda, Wouter Lara Onbegrijpelijk en waarom We denken aan je met een lach en een traan. Een traan... omdat we je vreselijk zullen missen. Een lach... voor alle fijne herinneringen! Jaap en Jacqueline de Blaeij Danny, Cynthia en Gio Chantal en Jeroen Cynthia Alles blijft Alles gaat voorbij Alles blijft voorbijgaan weduwe van Dolf Roosen Zij werd 74 jaar. Voor sommigen lijkt het misschien wat overhaast, maar zij hield de regie tot het laatst. Kinderen en kleinkinderen ■fc Yoeri 11 November 2014 Kapelleweg 26 4322 NJ Looperskapelle De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 15 november om 11.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Kapelleweg te Loopers kapelle. Vertrek vanaf het woonhuis om 1115 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Zalencentrum 'De Hoeksteen' aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Sjaak de Regt Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze gewaardeerde collega Sjaak de Regt is overleden. Sjaak was meer dan 37 jaar een betrokken en loyaal collega waar we met warme gevoelens aan terug denken. We wensen zijn vrouw, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Collega's en directie BluekensTrucken Bus Wij wensen onze collega Elma en kinderen veel sterkte met het overlijden van man en (schoon)vader Sjaak de Regt Collega's DTC Vol bewondering, de regie in eigen hand houdend, hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante Wij zullen haar heel erg missen. Kees en Hennie Tom en Anke Ria (in liefdevolle herinnering) Ari Rinus en Miep neven en nichten 11 November 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 47