2 (Tlensenlinq.nl A Desiré Jan de Block Van der Hooft Lianne van den Berge -Dees- Dag zonnestraal Afscheid nemen bestaat niet Je gaat wel weg, maar verlaat ons niet Al doet het pijn We zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Joop Jasperse Mientje van den Berge-Jasperse Mies van den Berge (in liefdevolle herinnering) Ria Petra Dick (in liefdevolle herinnering) Norman, Manon Cees Jasperse (in liefdevolle herinnering) Tiny Jasperse-de Nooijer Michael en Romana Rhona, Vera Vincent (in liefdevolle herinnering) 12 november 2014 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is na een ongelijke strijd rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Joop Jasperse in de leeftijd van 70 jaar. Akkie Jasperse-van Pamelen Ellen en Wim Karin Jordi Dortsmanstraat 10,4456 BG Lewedorp Maandag 17 november is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Joop te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid wordt gehouden dinsdag 18 november om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. LIANNE U noemde haar bij haar naam, Uw liefde raakte haar aan, nu is ze vrij van pijn en zorgen, en voor altijd in Uw hand geborgen Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons lief nichtje Lianne van den Berge Oom Cees Tante Cor Oom Ferdie Tante nel Oom Jan Tante Jannie Oom Frans Tante Annie Oom Joop Tante Addie Oom Freek Tante Riet Tante Riek Oom Adrie in herinnering neven en nichtjes Zoeteweij Sterke de Heere Rinus en Dittie, kinderen en kleinkinderen met dit grote verlies. Yerseke, 12 november 2014 -Frans- Onlangs is overleden onze trouwe werkneemster Tini Muis-Kievit Wij wensen Arie, kinderen en kleinkinderen sterkte om dit verlies te dragen. Namens bestuur en leden van de Coöperatieve weegbrug "Even Buiten" te Oosterland J. van der Maas Uitvaartzorg 46 vrijdag 14 november 2014 At ff Je hoeft niet bang te zijn al gaan de lichten uit. God is er en hij blijft als jij je ogen sluit. Omringd door de mensen die haar lief hebben is in alle rust overleden onze lieve dochter, zus en tante Kruiningen t Goes 29 november 1965 12 november 2014 Rinus en Ditty van den Berge-Zoetewey Kees en Karen Kim Michael John en Brigitte Eric Bas Correspondentieadres: Dommelstraat 14, 4388 RT Oost-Souburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 17 november om 10.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij Lianne om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats begeleiden, Molenweg 2 te Oost- Souburg. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van Lianne van 09.45 tot 10.20 uur in het uitvaartcentrum. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het bovengenoemd uitvaart centrum. Liever geen bezoek aan huis. Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa *3 oktober 1961 18 november 2014 Shirley de Block -Kool Kevin en Sarinah Ferry en Chantal Normando Laura Burg. Hoefnagelstraat 13, 4551 HE Sas van Gent De crematie heeft in een besloten kring plaatsgevonden. X We zijn heel verdrietig dat we zo plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve LIANNE. 92 Je gaat mee in ons hart 9? Alice, Henk, Marleen, Ronald. Annie, Amy, Cobi, Hennie, Jeanet, Marja, Malika, Mirella, Petra, Rianne, Sihem, Tamara, Tannie, Willeke. Vollenhovenstraat, Arnemuiden. Zoveel mooie herinneringen... Met een traan nemen we afscheid van onze lieve Wat hebben we veel gelachen samen. Alice, Bas, Gerald, Hans, Jessica, Lize, Maria, Marinus, Renate, Tonny. Elke, Elvera, Heieen, Jolanda, Michiel, Monique, Nanda, Nieza. Dagcentrum Nieuwland kijk ook op In het huis van mijn Vader zijn vele woningen, anders zou Ik het u gezegd hebben. Johannes 14:2 Na een rijk gevuld leven, waarin hij lang zelf de regie in handen hield, vertrouwend op de God waarin hij onvoorwaardelijk geloofde, hebben wij afscheid genomen van onze dankbare vader, opa en over grootvader Franqois Simon Buijze weduwnaar van Janneke Buijze-de Kraker RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: Jaap en Anita Buijze-Hamelink Jonas llona Elleke Lieselot en Emiel Goes: Ria en Sjaak Oosterling-Buijze Jeroen en Mirjam Esther en Peter, Liselot Wouter en Marije Oostburg: Carolien en Tonny Coppens-Buijze Jessica en Roy Robin en Kelly Een bijzonder woord van dank aan het team De Burght, Extramuraal van Warmande en hetpalliatieve team van ZorgSaam voorde liefdevolle verzorging. Oostburg, 11 november 2014 Slickenburgschans 2-26 Correspondentieadres: C. Coppens-Buijze Jupiter 20 4501 EV Oostburg De dankdienst voor het leven van Frans zal gehouden worden op woensdag 19 november om 13.30 uur in de Kerkpleinkerk, Kerkplein 1 te Oostburg. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal na afloop in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 H: info(« vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46