Kerstshoppen in Lovely Londen! €25. €35. HOTELDEAL.NL Uitwaaien in Bergen aan Zee! Citytrip winters Brussel maaskant ■i 34 Hotel gevestigd in prachtige villa Slechts Itók? Kunstenaarsdorp Bergen Superior kamer in Van der Valk Hotel! Slechts Boek nu deze lezersreis ~\§iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Lezersprijs vanaf €59,- 29 november: 59,- 6,13,19 december: 69,- Heerlijke kerstdagtocht per Tourist-class touringcar Vanaf reizen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen stedentrips vrijdag 14 november 2014 Hotel anno 1900*** In een rustigzijstraatje gelegen in het pittoreske dorpje Bergen overnacht u in het Hotel anno 1900. Het hotel is gevestigd in een prachtige villa. Met Alkmaar en het strand op korte afstand is dit een prima plek om de omgeving te verkennen. Bij de prijs inbegrepen: 1 overnachting lx ontbijtbuffet Gebruik Wi-Fi Met meer dan 100 kraampjes vol lekkernijen en leuke kerstspulletjes is het hier goed toeven. Verscholen achter de duinen inspireert Bergen al jaren vele kunstenaars. Hier werken dichters, tekenaars en schilders aan prachtige werken en door het houden van exposities kunt u deze ook zelf bewonderen. Extra informatie: Reserveringskosten 15 per boeking. Toeristenbelasting 2 p.p.p.n. Het is mogelijk om een extra nacht te boeken. De prijs bedraagt 25 per persoon. Verblijf is mogelijk t/m aankomst 26 maart 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Van der Valk Hotel Brussels Airport**** Aan de poorten van Brussel overnacht u in het comfortabele Brussels Airport hotel van het Van der Valk concern. Naast het comfort is de ligging ook prima te noemen. Met zowel auto als trein bent u snel in de binnenstad van Brussel, maar ook in de schitterende Vlaamse steden Leuven en Mechelen! Bij de prijs inbegrepen: 1 overnachting in Superior kamer lx ontbijtbuffet Gebruik Wi-Fi Frisdranken uit de minibar (beperkt) Winterpret Brussel 250 kerstkraampjes op meerdere pleinen, ijsbaan om te schaatsen, enorm reuzenrad en nog veel meer. Het toch al prachtige Brussel wordt deze winter weer omgetoverd tot kerst- winterstad bij uitstek. Proef ook zeker de sfeer op de indrukwekk end mooie Grote Markt! Extra informatie: Reserveringskosten 15 per boeking. ToeristenbelastingC 6 p.k.p.n. Het is mogelijk om een extra nacht te boeken. De prijs bedraagt 35,- per persoon. Winterpret start 28 november 2014 en duurt t/m 4 januari 2015. Verblijf is mogelijk t/m aankomst 28 februari 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Toeslagen: Reis per tourist-class touringcar met minibar, toilet en airconditioning. Overtocht v.v. per ferry Programmawijzigingen voorbehouden, entreegelden lokale tax niet inbegrepen, minimum deelname 25 personen Kerstshoppen in Londen? In december zijn de winkelstraten van Londen sfeervol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. Of u nu een kerstoutfit, kerstcadeautjes of kerstdecoraties voor in huis zoekt. Londen is de shoppingstad bij uitstek en helemaal in december! Ontdek de 'unique ness' tijdens onze dagtocht, want deze stad heeft bezienswaardigheden als; The Tower of Londen, Oxford Street, Picadilly Circus en de Big Ben. Programma U kunt opstappen in de volgende plaatsen; Breda, Roosendaal, Bergen op Zoom, Goes, Middelburg en Terneuzen. (Om u zo veel mogelijk tijd in Londen te geven stap pen we rond ca. 02.30 of soms eerder op.) Vervolgens rijden we door België naar Ca lais waar we de oversteek per ferry maken naar Dover. Hier aangekomen heeft u ca tussen 09.00 en 19.00 uur om uw inkopen te doen ofte genieten van al het andere dat Big City Londen te bieden heeft. Om 19.00 uur vertrekken we weerterug in omgekeer de richting waarna u tussen 03.30 uur en 05.00 uur weer op uw uitstapplaats zult arriveren. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek recht streeks bij Maaskant Reizen, telefoon (0412) 48 28 28. o.v.v. reiscode BOUKLD a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34